Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | St 27.1.2010 23:02:35

Zindys >> no to by bylo fajn

    NZindys - Profil | St 27.1.2010 23:01:57

    Martin... >> jj přesně tak....ale možná budu mít taky a....zachytáme si všeci:-))

      NZindys - Profil | St 27.1.2010 23:01:13

      dalibao >> nevím musíš se podívat na jejich stránky (jen dej na seznamu do vyhledávače- Tovačovsky jezera a najdeš si vše!) já budu kupovat jen tu obyčejnou 4-24 hodin za 500 Kč na rok (ještě mi není 15 :-)))

        NMartin... - Profil | St 27.1.2010 23:01:12

        Zindys >> jj to by se kdyžtak předem domluvilo

          NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:59:28

          Martin... >> to je fakt, pokecat bych přijel na 100% kdybych zrovna někde taky neseděl...:-)))

            NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:59:18

            pajinek >> to nee..na to jsou moje proutky náchylné a já taky :o))

              Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:59:13

              a na Annin stoji kolik povolenka ta non-stopka se vsim vsudy???

                Npajinek - Profil | St 27.1.2010 22:58:50

                Martin... >> tak to opres o parez.....:-)

                  NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:58:07

                  Zindys >> však bys dojel třebas aspoň na pokec

                    NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:57:45

                    pajinek >> to víš že to u mě už nejde :o)) navíc vidličky jsem kdesi poztrácel atd

                      NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:57:15

                      dalibao >> no vidíš že to není tak blízko :o))

                        Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:57:08

                        Zindys >> no tak jeste uvidim na kterou z techto vod se zamerim..:)

                          NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:56:22

                          Martin... >> no tak třebas jo...anebo řekneš pajinkovi a on tě určitě rád vezme:-)), já letos nevím, jestli budu kupovat svazovku...už sem to psal níž, že budu kupovat Tovačov, takže zatím nevím

                            Npajinek - Profil | St 27.1.2010 22:56:21

                            Martin... >> Vem vidlicky pruty par kuli a maz....:-)))

                              Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:56:01

                              Martin... >> vim odkud jsi:) a vim ze tam mas jenom mladou:)

                                Npajinek - Profil | St 27.1.2010 22:54:55

                                dalibao >> nemas zac dekovat....

                                  NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:54:40

                                  dalibao >> no právě bude problém to dotáhnout do Tršic....nebydlím tam...jen tam jsem často u mladý...jsem až z dalekého severu

                                    NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:54:10

                                    dalibao >>ano máš pravdu. na krčmani je kaprů hodně, ale tam se to všechno vybere a všichni ti kapři tam na boilie dou (ale jen maly....sem tam nějakej 55+), starej maječák sem na boilie nikdy nezkoušel....ale mohly by tam na něj jít amuři (sou tam i kusy kolem metru!!), ale taky je tam hlavně hodně malejch kaprů, ale ta voda má větší potenciál pro velký ryby (je stará už hodně dlouho a nikdy to nebylo vypuštěny) ale bude jich tam sakra málo!!a opatrných!

                                      Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:53:37

                                      Martin... >> nepotrebujes auto z trsic to nejak dovezes i na kole ne??:) treba na trikat:)

                                        Npajinek - Profil | St 27.1.2010 22:52:27

                                        dalibao >> podle toho co ti tu pise Zindys, tak by asi neryskoval. Kazdy pozemek nekomu patri, pokud soukromnika tak se treba domluvis, ale vis dovoli jednomu a budou chtit vsichni a nebo obci,statu, povodi atd. tam se tezko domluvis. Zatim kde jsme stavali pristresky byla jen tolerance, ktere nekteri hodne zneuzivali :-(