Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:51:59

Zindys >> no tak nemám...zatím ještě studuji tak ho moc nevyužiju a tak si půjčím od našich....ale třebas na jaře se to změní

    Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:51:47

    pajinek >> dik za info :)

      Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:50:44

      Zindys >> no a jak si tady tak procitam diskuzi, tak potencial vetsich kapru tady ani moc neni:( to je asi lepsi starej majecak...

        NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:50:02

        Martin... >> nemáš auto??:-))

          NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:49:25

          pajinek >> asi takhle nějak, ale nechtělo se mi to rozepisovat:-))), napsal sem co vím o kaprařích co tam byly třeba i týden a nikdo prej na ně nikoho nezavolal (až na toho otravnýho ´´hlídače´´)

            NMartin... - Profil | St 27.1.2010 22:49:02

            někdy si dáme na Krčmani sraz a můžem společně tam zachytat...jen nevím jak potáhnu stojan, pruty a ty píčovinky busem nebo vlakem :-D

              NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:47:16

              dalibao >> to že se prej kuličkama kazí voda:-DDDa stejně na to nic nechytnem....ale za půl dne chytili s krmítkem a foukačkama dva podmíráky a a já taky dva ale 46 a 44 cm (žádní obři, ale na té vodě je takových kaprů hodně a vůbec se tam dostat nad 55 cm je dost velký štěstí...

                Npajinek - Profil | St 27.1.2010 22:46:11

                dalibao >> Asi takhle..........Stanovat a taborit muzes jen na mistech tomu urcenych ( kemp taboriste )mimo se zakazuje....



                Rybářská stráž není ze zákona oprávněna kontrolovat, zda a jaký máte přístřešek. Zákon o rybářství ani jeho prováděcí vyhláška neřeší ani stavění přístřešků ani bivakování, ani stanování ani táboření.
                RS vás může pouze upozornit, že máte postaven přístřešek na místě kde je to zákázáno zákonem nebo místní vyhláškou (na pozemku obce), ale nesmí vám za to vzít ani papíry ani vám nesmí nic vytýkat, to je zneužití pravomoci veřejného činitele. Ovšem může na vás zavolat Policii ČR a nebo obecní policii, která vám může uložit sankci podle zákona.
                Jediný případ, kdy vám může RS zadržet povolenku je případ, kdy je přímo v Bližších podmínkách u popisu revíru uvedeno, že tam nesmíte stavět stany a přístřešky.

                  Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:44:31

                  Zindys >> tak je asi budu muset naucit zvykat si na to...nechapu, co jim na tom vadi,,,

                    NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:41:11

                    dalibao >> ahoj, tu vodu znám až moc dobře....domorodci jsou náchylní snad na vše a místní ´´hlídač´´ štěrkovny se s tebou bude hádat a vyhrožovat že zavolá policajty a kdesi cosi:-))už několikrát skončil i ve vodě (nedobrovolně)-sám sem to viděl na vlastní oči.Ale když si to postavíš dál od vody a nebudeš mít podlážku tak by to vadit nemělo, ale je dost možný že tam nějakej domorodec po tobě vyletí....já osobně sem tam nebyvakoval, ale jak videli že krmím kuličky tak tam začali po mě řvát nějaký žvásty....

                      Ndalibao - Profil | St 27.1.2010 22:37:36

                      zdar chlapi:) jak to vypada s bivakovanim na krcmani?? chtel bych tam nejakej ten vikend stravit..tak jestli tam neni nejak velkej odpor domorodcu nebo podobne...dik

                        NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:32:36

                        Montallbert forever >> to já vím, půl poslední sezóny jsem tak chytal a vzalao mě to tolik že to chci zkusit celej rok....takže letos je jasný co bude a co nebude:-)

                          NMontallbert forever - Profil | St 27.1.2010 22:30:23

                          Zindys >> jako kaprařina je krásná věc

                            NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:23:47

                            Bady >> přesně tak!taky už se těším!!!

                              NBady - Profil | St 27.1.2010 22:21:18

                              Zindys >> to teda hned bych sel

                                NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:17:42

                                Montallbert forever >> no nevím nevím, letos se tam asi nepodívám...přezbrojuji hlavně na kaprařinu

                                  NZindys - Profil | St 27.1.2010 22:16:40

                                  Bady >> to ti věřím no...:-))už aby sme si mohly sednout k vodě a uklidnit se že??:-D

                                    NMontallbert forever - Profil | St 27.1.2010 22:01:28

                                    Zindys >> tak to je krása, jen tak dál

                                      NBady - Profil | St 27.1.2010 22:00:44

                                      Zindys >> tak nejak a ne jen z troubek, ale furt se mi nedari chyb a zavad jak krava je to na nasrani už se s tim mrdám tyden. Npřed cele v pohode a musise to ulozit a to trva i 5 hodin a po 5 o nejakou zavadu to bych ten moment proletel oknem.

                                        NZindys - Profil | St 27.1.2010 21:54:44

                                        Bady >> o kaprařině z Troubek?