Vaše chaty - fota

Pochlubte se vaší chatou, kde trávíte volno spojené s rybařinou, případně uvítám vaše fotky
Autor diskuse: Kukin1 - Profil , 20.1.2010 všeobecné - ostatní

computerfish - Profil | Po 10.11.2014 11:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jedna z Vranova. Rybář majitel už bohužel nežije, chata a vzpomínka zůstala. Tak ať mu tam nahoře berou.

    Starc55 - Profil | Po 10.11.2014 10:19:48

    Kukin1 >> Já se tam chystám tento týden. Už se těším na jaro.

      Kukin1 - Profil | Po 10.11.2014 9:18:30

      tak jsem byl zazimovat chatu na Vranově, bylo krásně a nějaké rybky jsem viděl. Již máte taky zazimováno?

        Kukin1 - Profil | Út 5.8.2014 14:38:46

        :)

          Starc55 - Profil | Čt 3.7.2014 22:12:34

          Kukin1 >> Já taky. Slíbil jsem foto té svojí, ale teď na chatu z rodinných důvodů nemůžu, ale chci se tam otočit někdy brzo. Měj se.

            Kukin1 - Profil | Čt 3.7.2014 17:41:40

            Starc55 >> :))) jsem netrpělivý:)))

              Starc55 - Profil | Čt 3.7.2014 16:09:32

              Kukin1 >> Vydrž!

                Kukin1 - Profil | Čt 3.7.2014 14:16:37

                :)

                  Starc55 - Profil | Po 12.5.2014 17:06:17

                  Dotáhnem to, neboj, jen co pojedu na chatu, tak taky přispěju. Chce to trochu častěji oživit, aby to nezapadlo.

                    Kukin1 - Profil | Po 12.5.2014 14:50:52

                    tak to se mnou ještě dotáhnite na 1000 příspěvků ať to již můžu nechat umřít :))))))

                      Kukin1 - Profil | Pá 13.12.2013 8:15:48

                      Starc55 >> přesně tak, já nepotřebuji vědět kde je:)))

                        KUBA - Profil | St 11.12.2013 16:26:39

                        jedna mobilní chata na ryby ideální

                          KUBA - Profil | St 11.12.2013 16:24:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          chata severní speciální... :-)
                          p.s. Aby ti to tu neumřelo :-)

                            Monty22 - Profil | St 11.12.2013 15:01:16

                            Tak tady :-)

                              Monty22 - Profil | St 11.12.2013 14:41:58

                              Jj tady je pohled s terasy

                                Starc55 - Profil | St 11.12.2013 9:28:40

                                Kukin1 >> Víš sám, kolik chat je např. na Vranově. Mnohé by byly ozdobou této diskuse. Z fotky přece nemusí být poznat kde se nachází.

                                  Kukin1 - Profil | St 11.12.2013 6:43:05

                                  Monty22 >> pěkné, pohled je na vodu?

                                    Kukin1 - Profil | St 11.12.2013 6:42:42

                                    Starc55 >> O.K. chtěl bych diskuzi dotáhnout na 1000 příspěvků :)))) počkám do jara :)

                                      Monty22 - Profil | Út 10.12.2013 20:10:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zatim jsem tak za půlkou cekam na pergolu :-)

                                        Starc55 - Profil | Út 10.12.2013 19:55:10

                                        Já tu svou sem dám až na jaře. Slibuju.