Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nrybomil - Profil | Po 18.1.2010 17:01:50

kakr >> Nevím, na líny jsem zásadně nikdy nelapal a ryby které mají míry neprodáváme. Co udělá RS jiným lapačům na líny nevím.... a je mi to šumák, když je vyberou, nemaj na ně lapat, zmrdi.

    NRytíř - Profil | Po 18.1.2010 16:59:16

    rybomil >> jasně,to potom pudu někam na vylov statniho rybnika a nachytam si tam rybky,no a někomu z lovčich budu řikat at mě na to vypíše papir nebo co????Ty by asi na mě koukali.

      Nkakr - Profil | Po 18.1.2010 16:57:12

      rybomil >>
      Copak asi RS udělá, když budeš mít v saku 5 mírových línů a budeš tvrdit, že jsi je řádně zakoupil, ale bumážky nět.
      Doplňuji - nástražních línů.

        Nrybomil - Profil | Po 18.1.2010 16:56:24

        Rytíř >> No já právě taky, proto se ptám.Zvlá3´t když je prodáváme.
        Jednou už se tuším řešilo, jak naložit s rybičkama získanýma z návesáku ?
        Zapsat do úlovkáče 3 hrouzci, 4 plotičky, 2 ševci .... revír nevím jaký , asi žádný - Dolní Lhota,horní louže, levý okraj u roury vod pana Vonáska ??? : -)))

          NRytíř - Profil | Po 18.1.2010 16:51:17

          rybomil >> tak to taky slyšim prvně,s tim dokladem od rybek,to je pěkna kravovina:-))))V životě jsem nikde od nikoho neslyšel,že by to někdo po někom chtěl a nikde toto napsano neni,nechapu co tim autor myslel.

            NRytíř - Profil | Po 18.1.2010 16:44:19

            Pašo >> v otazce jsem se neprohrabaval,špatně si to pochopil,myslel jsem to tak,že když kdekoli kam přijedu,na jakykoliv revir a chytam dle RŘ,tak mě nikdo nemuže nic,nesměřovalo to konkretně na tvoji osobu ale všeobecně,nevim kde si vyčet,že jsem psal o tom,že nechytaš podle RŘ,naučit čist by ses měl spiš, ty a hlavně si to přečist pěkně v klidu a ne tu zbytečně emotivně vybuchovat.O tom jsem mluvil s romanem,jestli sis nevšim.

              Nrybomil - Profil | Po 18.1.2010 16:40:57

              Jarda Š. >> To že musím mít doklad od nakoupených ryb, které jsem přinesl k vodě, je stanoveno kde ? ? ?
              Jaký bude postih od RS ? ? ? ( ptám se asi blbě, bo cca 10 let na rybku nechytám ), ale prodáváme je a nikdy nikdo doklad nechce.

                Nroman - Profil | Ne 17.1.2010 20:44:05

                kanic >> přesně na tu kterou máš na myslíš ooo))))

                  Nkanic - Profil | Ne 17.1.2010 20:24:13

                  roman >>na kterou štěrkovnu ?

                    NPašo - Profil | Ne 17.1.2010 20:14:08

                    Rytíř >> A to že tu něco kecáš o tom, že někdo nechytá podle RŘ tak nevím kde jsi na to přišel. V životě jsem nepřišel o papíry ani jsem neměl žádný zápis v papírech nic. Jak říkám, RS chtěla jenom vyskakovat, ale bylo ji to h...o platné - u mě neuspěli.

                      NPašo - Profil | Ne 17.1.2010 20:11:24

                      Rytíř >> Neumíš číst ? Stačí si pročíst pár stránek zpátky

                        Nroman - Profil | Ne 17.1.2010 20:10:08

                        Rytíř >> v poho já s nikým problém nemám......
                        jen jsem chtěl tak trošku naznačit že i mezi zrním je plevel.....
                        jinak mimo naší slavné nočníprofiRS což je kapitola sama o sobě nic proti RS nemám. Vesměs v poho chlapy....
                        jinak neboj dotyčný aktivista je tady brzo se ozve haha

                          NDenny - Profil | Ne 17.1.2010 20:06:44

                          roman >> verim,ze se najdou arogantni hlupaci,ale ja mel asi stesti.Pamatuju si na sve posledni setkani s RS v Cechach.Presto,ze jsem porusoval predpisy,vzdalenost bojky na sumce od brehu,tak dotycna RS me na to pouze upozornila.Bylo to v oblasti,kde zadne parniky nejezdi a asi sam vedel,ze je to tam nesmyslne,tak me tech 70 metru od brehu toleroval :-) To byl asi jediny muj prohresek,jinak kontrola vzdy probehla k oboustrane spokojenosti.

                            NRytíř - Profil | Ne 17.1.2010 20:02:46

                            roman >> když budeš chytat podle RŘ tak tě nikdo nemuže nic,pokud tam mate s někym problem,tak se seberte a jděte na mistni MO a tam je to třeba řešit.

                              Nroman - Profil | Ne 17.1.2010 19:59:20

                              Denny >> zajeď k nám na moravu na jednu štěrkovnu a nebudeš se stačit divit oooooo)))))))

                                NDenny - Profil | Ne 17.1.2010 19:56:41

                                Pašo >> budes se mozna divit,ale ja jsem za celou dobu,co chytam nepotkal spatnou RS,netvrdim,ze nejsou,to urcite ano,ale moje zkusenosti jsou dobre,jak doma,tak tady.Proste,kdyz jsem mel vse co chtel,pohodovej chlap.

                                  NRytíř - Profil | Ne 17.1.2010 19:54:00

                                  Pašo >> když tu takhle tlachaš,tak uved nějaky připad setkani s tim jak pišeš"namachrovanym frajirkem".

                                    NPašo - Profil | Ne 17.1.2010 19:51:30

                                    Denny >> Tak já mám přesně opačné zkušenosti. Většina jsou blbí a občas se najde někdo normální. Začínal jsem chytat na soukromáku - každý druhý rybář porybný ( hlídal každý každého ), to byl masakr. Pak jsem si udělal papíry i na ČRS a to byl taky hnus. Za tu dobu co jsem chytal tak jsem potkal asi jednoho normálního RS, zbytek nemá cenu kontrolovat. Teď jsem skončil zase na soukromáku a RS zase jeden vůl vedle druhého že už to tak musím říct. Jak říkám, možná to je pouze krajem, ale já mám z 99% negativní postoj k RS.

                                      NDenny - Profil | Ne 17.1.2010 19:32:53

                                      Pašo >> ja si naopak myslim,ze vetsina jsou dobri chlapi,to ze se obcas najde me zi nima nejakej blb je asi normalni.

                                        NPašo - Profil | Ne 17.1.2010 19:24:28

                                        kakr >> Maminka,manželka možná, ale RS hodně hodně málo kdy mají pravdu. Většina to jsou namachrování frajírci, kteří si myslí nevím co. A z takových lidí mám největší sranda, protože co jiného člověk může dělat než se takovým osobám smát :-))))