Počet docházek 2009

Tak pánove rok je opět za náma. Tak se ptám kolik jste udělali za sezónu 2009 docházek a kolik cca. hodin jste strávili u vody a kolikrát potkali RS. Kdo se nestydí může napsat kolik ryb si odnesl :-)
Autor diskuse: Cerebro - Profil , 7.1.2010 všeobecné - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 16:39:31

180dochadzok
ryb som si odniesol 9
kotorola RS asi 3 krat niesom si isty ..

    NZindys - Profil | Čt 7.1.2010 16:38:47

    Jeden soukromak, jinak reviry MRS, odneseno 5 kapru a 3 stiky a 1 uhor, celkem asi 80 dochazek, poustel sem vetsinu ryb...

      Nstar - Profil | Čt 7.1.2010 16:37:29

      125 docházek
      + soukromáky a revíry mimo MRS
      6 kaprů od vody
      hodiny nepočítám

        NRoh1!ck - Profil | Čt 7.1.2010 16:28:58

        U vody jsem byl celkem 81x. (hodin...? párkrát jsem byl i přes noc)
        Navštívil jsem jen 5 různých revírů.
        Rybářská stráž mě u vody kontrolovala jen 2x.
        A domů jsem si za celý rok odnesl 10 ryb.

          NPobor - Profil | Čt 7.1.2010 16:27:54

          36 docházek,hodiny nevím,bez kontroly,odnesen candát a bolen ,bohužel to měli zažraný.

            Nbig.John - Profil | Čt 7.1.2010 16:18:51

            73 docházek
            400 hodin cca.
            0 RS
            0 Ryb oneseno

              Nbryndis - Profil | Čt 7.1.2010 16:14:31

              cca 40 docházek
              0 ryb
              0 kontrol RS
              celkem byl u vody klid :-))

                NKOLIBRIK - Profil | Čt 7.1.2010 16:06:43

                Zdravím,kdo má čisté svědomí.Rád odpoví.U vody jssem byl 154x,nevím přesně kolik to bylo hodin ale v pruměru tak osm za jednu docházku.Měl jsem dvě kontroly.A vzal jsem si dvě ryby.Jednoho kapřika mamince k narozeninam to je u mě již tradice a jednoho kapříka nemocnému kamarádovi rybářovi,který se už asi na ryby nikdy nepodivá.Jinak to bylo nezpočet krásných okamžiku.

                  Nchřenovák - Profil | Čt 7.1.2010 15:59:23

                  60 docházek
                  6 RS
                  5 kaprů
                  18 revírů

                    NFuldík - Profil | Čt 7.1.2010 15:55:29

                    105 docházek
                    2 RS
                    3 ryby domů

                      NBorkala - Profil | Čt 7.1.2010 15:53:29

                      asi 125 docházek, odneseno domu 7 kaprů, 2 štiky a 3 candaty. Jinak zbytek cca 35 ks ryb puštěno vodě.

                        Nmalsy - Profil | Čt 7.1.2010 15:53:15

                        26 vycházek
                        cca 180 hodin na 7 revírech
                        1x odnesený kapřík 2,5 kg
                        1x kontrola RS, Petrův zdar.

                          Nuni - Profil | Čt 7.1.2010 15:46:28

                          asi 135 docházek k vodě odneseno do vody 24 kaprů,3 amuři, 1 sumec,1 štika a pár cejnů,,,,,,hodiny nevím, trávíme dovolené na chatě

                            Nmay - Profil | Čt 7.1.2010 15:36:56

                            330 docházek
                            15 dní cizina
                            20 dní zamrzlo jezero
                            6 okounů na kmín

                              Ngx1 - Profil | Čt 7.1.2010 15:19:37

                              Docházek asi 50,hodin 600-700,ponecháno:2x kapr,2x štika,1x candát.Kontrola pouze 1x.

                                NSpanyS - Profil | Čt 7.1.2010 15:16:24

                                87 docházek
                                cca 800-900 hodin na 11 revírech
                                10x kapr
                                1x candát
                                1x štika
                                2x RS

                                  NLidl - Profil | Čt 7.1.2010 15:13:04

                                  65 docházek na svazovku a 10 na soukromáč
                                  10 revírů
                                  3kontroly
                                  babicce jsem v létě vzal jednoho sumečka (92cm) a ted na zimu 4 kapříky..v součtu 15kg ryb, sám pro sebe jsem tradičně nezmasil nic.

                                    NMysho22 - Profil | Čt 7.1.2010 15:11:45

                                    Tak u mňa je to cca 120 dochádzok k vode prevažne všetko prívlač a 2xkrát na fídršpic.Od vody išli somnou 2x kapor okolo 50cm, 4x duhák okolo 33 ,2xmieň 67 a 52 a štuka 74 toď vše.Po 4 rokoch ma kontrolovala stráž na Dunaji :-))

                                      NNix - Profil | Čt 7.1.2010 15:07:35

                                      na rybach cca 80x , jedna ponechana ryba-kapr 51cm , 2 kontoly v rozmezi 3 dní jinak nic .hodiny stravene u vody se do života nezapočítávají :-)

                                        Nrakosníček - Profil | Čt 7.1.2010 15:06:49

                                        No řekněme to takhle v roce 2009 sem RS potkal všeho všudy 1-2 což je docela směšné číslo
                                        Sem sice zato rad ale jen přece by bilo lepší kdyby byla RS viděna častěji,hned by to u vody vypadalo určitě lepe…..no a co se týče docházky tak mohu mít stráveno u vody něco kolem
                                        300-400+(-)......A rybu sem si neodnesl žádnou