Počet docházek 2009

Tak pánove rok je opět za náma. Tak se ptám kolik jste udělali za sezónu 2009 docházek a kolik cca. hodin jste strávili u vody a kolikrát potkali RS. Kdo se nestydí může napsat kolik ryb si odnesl :-)
Autor diskuse: Cerebro - Profil , 7.1.2010 všeobecné - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nmi-ku - Profil | St 13.1.2010 23:15:16

37 docházek ČRS
41 zahraniční svazovky
1 vánoční kapřík
RS žádná

    NHermis_s - Profil | St 13.1.2010 22:56:15

    108 dochazek
    12 nasadaku
    1 amur
    kolem 800 hodin
    kontrola zadna

      Nboriak - Profil | St 13.1.2010 22:50:00

      d. 50
      kontrola 2x, žiadna ryba v mrazaku

        NBernard - Profil | St 13.1.2010 22:47:39

        95 docházek, cca 450 hodin, 7 kontrol, ponecháno pár nástražních rybiček.

          Nz-boy - Profil | St 13.1.2010 22:46:47

          88 docházek
          7 ryb na pekáči
          hodin tak 600-750 +- těžko říct
          3 kontroly

            NBlažík - Profil | St 13.1.2010 22:44:09

            Přesně 70 docházek, cca 350 hodin, 2 kontroly RS, ponecháno 5 kaprů, 4 štiky, 1 candát a 2 duháci.

              NZip1 - Profil | St 13.1.2010 22:41:00

              docházek tak 47
              hodin cca 700
              rs-ani jedna
              ryba jedna vzaná do udírny a to mě ukecal kamoš, jinak stejně je nežeru zlatej řízek

                NLauri - Profil | St 13.1.2010 22:28:25

                Na pstruhovce jsem byl asi dvacetkrát, porybného jsem neviděl ani jednou (už asi deset let). Na mimopstruhovce jsem popsal celou povolenku, jezdil jsem po celých čechách,ale porybného jsem taky neviděl. Rybu jsem si vzal jednu, byl to had,který to bohužel měl zažrané až v pr....

                  NKnapík - Profil | St 13.1.2010 9:08:48

                  133 návštěv, z nichž tak polovina nepřesáhla jednu hodinu, z další půlky pak připadá cca 10-15 návštěv na zhruba půlden u vody a zbytek tak v rozmezí 2-3hodin.
                  kontrola 2 x

                    NDORFI - Profil | Út 12.1.2010 11:48:05

                    letos nic moc,55 docházek,3x kontrola,odneseny 2x kapr,1x amur.

                      N - Profil | Út 12.1.2010 10:42:16

                      Moje statistika za rok 2009: 31 docházek, 0 kontrol RS, ponechána 1 štika 2,5 kg a pět plotic na výrobu karbanátků. Jsem holt masař.

                        Nkanarek - Profil | Pá 8.1.2010 20:24:04

                        170 docházek
                        3 kontrola
                        3 ryby

                          NBenny - Profil | Pá 8.1.2010 20:21:24

                          18 návštěv u vody, 0 kontrol RS, 0 odnesenych ryb hold casu je malo

                            NZdenall - Profil | Pá 8.1.2010 20:14:54

                            docházek cca 50
                            kontrola RS 5x
                            kapr 8x
                            candát1x
                            amur1x

                              Nrybářfanatik - Profil | Pá 8.1.2010 11:23:40

                              120 docházek jen v papíroch ( a asi 100 docházek k nám na kačák a soukr. ) kontrol tuším 7....a počítat hodiny je nesmysl :oD

                                Ncimelik - Profil | Čt 7.1.2010 22:23:09

                                letos 55 docházek k vode,1 kapr a 1 amur..2x soukromáček...a 3 kontroly..

                                  NRAMM - Profil | Čt 7.1.2010 21:34:37

                                  104 docházek,6 kontrol,všechny plavou vesele dál(myslím tím ryby ne RS)

                                    NBatour - Profil | Čt 7.1.2010 21:08:33

                                    74dní a nocí u vody ryb dost ale všechny sem pustil

                                      Nsalfi - Profil | Čt 7.1.2010 21:06:25

                                      dochazek 187, pokud se teda bere, ze jsem v jeden den zapsal treba dva reviry

                                        NSumík1965 - Profil | Čt 7.1.2010 21:01:49

                                        74 návštěv u vody, 0 kontrol RS, ryby vrácené vodě a čas strávený u vody jsem nepočítal :-), RS se nám vyhýbala nevím jestli to nebude parťákem u vody :-))))))

                                          NLudvaBrno - Profil | Čt 7.1.2010 20:51:28

                                          17/68/0/1.2 kg

                                            NZico 10 - Profil | Čt 7.1.2010 20:49:06

                                            docházky-91,RS 3X,ryby-kapr 10ks,štika 2ks,amur 1ks, hodiny cca 600h

                                              Ndědáček - Profil | Čt 7.1.2010 20:43:01

                                              Docházek-81
                                              štika-2
                                              kapr-1
                                              úhoř- 6
                                              kontrola-0

                                                N-Vojda- - Profil | Čt 7.1.2010 20:41:36

                                                Docházek 109, Hodin u vody vzdy min. 3-4 hod.
                                                Ryb. Stráž: 4x
                                                Ryb: 19 kaprů, 3 štiky, 2 candáti

                                                  NReznik76 - Profil | Čt 7.1.2010 20:37:45

                                                  docházky 91
                                                  hodiny cca 700
                                                  RS 3x
                                                  Ryb 5 2x kapr, 2x candát a 1 duhák

                                                    NRADYNEK - Profil | Čt 7.1.2010 20:30:44

                                                    Počet docházek: 91
                                                    Počet kontrol: 3
                                                    Počet ryb: 0

                                                      Njan882 - Profil | Čt 7.1.2010 20:14:37

                                                      Anýzový dědek >> ty seš ale vydra

                                                        Nzdeko - Profil | Čt 7.1.2010 20:10:46

                                                        Docházek nepočítaje, hodin ješťe víc, RS 1x, karů 6, štika 1,úhoř 1.

                                                          Nnumen - Profil | Čt 7.1.2010 20:05:52

                                                          Měl jsem přes 120docházek. Provedl jsem 23 kontrol revíru a sebral 19 povolenek a napsal 13 napomenutí,jednou volal i policii:-(
                                                          V mé povolence - jeden kapr(vánoční) jedna štika a 5 duháků.

                                                            Nsmisa 3! - Profil | Čt 7.1.2010 20:05:49

                                                            Docházek 64,RS - 5krát, ponecháné ryby-1 štika, 8 sivenů a 3 okouni

                                                              NRadek Š - Profil | Čt 7.1.2010 20:05:01

                                                              42 docházek zruba 200 hodin
                                                              ponechaní pouze 3 kapři ostatní šli zpět
                                                              bez kontroly

                                                                NlooserKoO_ - Profil | Čt 7.1.2010 20:02:40

                                                                cca 100 docházek a a 1050 hodin
                                                                0 ryb, ani šupina
                                                                6x rybářská stráž

                                                                  NJarouš21 - Profil | Čt 7.1.2010 19:55:17

                                                                  59 docházek
                                                                  2x RS
                                                                  0 Ryb

                                                                    NPac.fox - Profil | Čt 7.1.2010 19:52:39

                                                                    Anýzový dědek >> To jsi sežral 80 kg ryb , vem si příklad z vydráka .

                                                                      Nvydrák - Profil | Čt 7.1.2010 19:27:31

                                                                      Tak mám 97 na svazovku + 4 soukromej revír=101 docházek.To je max.co jsem kdy měl.A co se týče ryb tak 90% puštěno zpět k mamince. Petrův zdar

                                                                        Nkubah - Profil | Čt 7.1.2010 19:19:23

                                                                        docházek něco kolem 100
                                                                        kontrol 0

                                                                          NAnubisBF - Profil | Čt 7.1.2010 19:17:00

                                                                          docházek 29

                                                                          Hodin cca 300

                                                                          kapr 21

                                                                          amur 2

                                                                          sumec 1

                                                                          domu 4

                                                                          rybarska straz 3 x

                                                                          RS - Kontroly nic moc a to prevazne jezdime 2 dny a vice

                                                                            NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.1.2010 19:15:20

                                                                            Za lonsky rok jsem mel 265 dochazek a 83,72kg ryb.

                                                                              Npjarmil - Profil | Čt 7.1.2010 19:08:59

                                                                              Cerebro >> tak frantisku ja to mel letos za 50 dochazek zapsanych a 0 ryb doma..

                                                                                Nmattafix94 - Profil | Čt 7.1.2010 18:51:39

                                                                                cca 90dochadzok

                                                                                  Nch0se - Profil | Čt 7.1.2010 18:37:11

                                                                                  na ryb chodim prakticky pořád ale dochazky moc nepíšu jinak od vody sem neodnes ani jednu rybu (kromě nastražných rybek) všechno co chytim tak zas pustim. RS sem podkal 1

                                                                                    NSamoMo - Profil | Čt 7.1.2010 18:35:50

                                                                                    rok 2009 -------- 92 vychadzok

                                                                                      Ndada11 - Profil | Čt 7.1.2010 18:35:09

                                                                                      Dochazek120 ,RS ani jednou,odneseno 5kapr,1stika,1candat,6uhor a naky nastrazky,kolik hodin to opravdu netusim

                                                                                        NKapr221 - Profil | Čt 7.1.2010 18:29:11

                                                                                        já mam 90 docházek z toho dvě tyby

                                                                                          NSHAMAN88 - Profil | Čt 7.1.2010 18:28:00

                                                                                          tak loni sem mel 17 dochazek na pstruhovce a 11 lososovitych ryb, a na mimopstruhovce asi 90 dochazek.. chyceno asi 200 kapru z toho tak 20 sem jich vzal, dale 2 stiky a úhoř pak nejakych 20 linu do rybnicku na sumce a asi 20kg plotic, ouklejek, hrouzku a dalsich rybek jako nastrazní..

                                                                                            NPodoustvák - Profil | Čt 7.1.2010 18:24:50

                                                                                            72 docházek
                                                                                            ? hodin
                                                                                            1 RS
                                                                                            1 Ryba odnesena

                                                                                              Nhenry7 - Profil | Čt 7.1.2010 18:13:36

                                                                                              letos to bylo slabsi 110 dochazek hodin nevim a RS jsem potkal 10.a par ryb jsem vzal.

                                                                                                NTožba - Profil | Čt 7.1.2010 18:05:36

                                                                                                Docházek 17, okolo 100 hodin, RS jsem letos nepotkal a odnesl jsem si 6 kaprů z přibližně 50 chycených. Doufám, že letos to vyjde víckrát.

                                                                                                  Nantony - Profil | Čt 7.1.2010 17:45:30

                                                                                                  Docházek 48, v sumáři byli 2 kapříci a 25 nástražek. Rekord byl 16.6., kdy jsem to stihl na 4 revírech.
                                                                                                  hola
                                                                                                  ntony

                                                                                                    Nafjee - Profil | Čt 7.1.2010 17:42:52

                                                                                                    I s místníma vodama asi 190-200docházek ... 1kapr,1candát + nástražní

                                                                                                      Nkamil666666666 - Profil | Čt 7.1.2010 17:38:45

                                                                                                      letos jsem byl na rybach cca.36krata ztoho 3 ptruzi

                                                                                                        Nredy - Profil | Čt 7.1.2010 17:19:01

                                                                                                        68 docházek, jedna jediná kontrola , 3xkapr pro dědu.Ten na vánoce umřel, tak to bude příští rok s čistým štítem....

                                                                                                          Ntony.bobo - Profil | Čt 7.1.2010 17:10:59

                                                                                                          Letos docházka nic moc 198 x v průměru po 6 hodinách = 1188 hodin.Kontroly RS -2x, odnesené ryby 3x kapr, 1x candát a 3x sumec převezen do jiného revíru.

                                                                                                            NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 16:39:31

                                                                                                            180dochadzok
                                                                                                            ryb som si odniesol 9
                                                                                                            kotorola RS asi 3 krat niesom si isty ..

                                                                                                              NZindys - Profil | Čt 7.1.2010 16:38:47

                                                                                                              Jeden soukromak, jinak reviry MRS, odneseno 5 kapru a 3 stiky a 1 uhor, celkem asi 80 dochazek, poustel sem vetsinu ryb...

                                                                                                                Nstar - Profil | Čt 7.1.2010 16:37:29

                                                                                                                125 docházek
                                                                                                                + soukromáky a revíry mimo MRS
                                                                                                                6 kaprů od vody
                                                                                                                hodiny nepočítám

                                                                                                                  NRoh1!ck - Profil | Čt 7.1.2010 16:28:58

                                                                                                                  U vody jsem byl celkem 81x. (hodin...? párkrát jsem byl i přes noc)
                                                                                                                  Navštívil jsem jen 5 různých revírů.
                                                                                                                  Rybářská stráž mě u vody kontrolovala jen 2x.
                                                                                                                  A domů jsem si za celý rok odnesl 10 ryb.

                                                                                                                    NPobor - Profil | Čt 7.1.2010 16:27:54

                                                                                                                    36 docházek,hodiny nevím,bez kontroly,odnesen candát a bolen ,bohužel to měli zažraný.

                                                                                                                      Nbig.John - Profil | Čt 7.1.2010 16:18:51

                                                                                                                      73 docházek
                                                                                                                      400 hodin cca.
                                                                                                                      0 RS
                                                                                                                      0 Ryb oneseno

                                                                                                                        Nbryndis - Profil | Čt 7.1.2010 16:14:31

                                                                                                                        cca 40 docházek
                                                                                                                        0 ryb
                                                                                                                        0 kontrol RS
                                                                                                                        celkem byl u vody klid :-))

                                                                                                                          NKOLIBRIK - Profil | Čt 7.1.2010 16:06:43

                                                                                                                          Zdravím,kdo má čisté svědomí.Rád odpoví.U vody jssem byl 154x,nevím přesně kolik to bylo hodin ale v pruměru tak osm za jednu docházku.Měl jsem dvě kontroly.A vzal jsem si dvě ryby.Jednoho kapřika mamince k narozeninam to je u mě již tradice a jednoho kapříka nemocnému kamarádovi rybářovi,který se už asi na ryby nikdy nepodivá.Jinak to bylo nezpočet krásných okamžiku.

                                                                                                                            Nchřenovák - Profil | Čt 7.1.2010 15:59:23

                                                                                                                            60 docházek
                                                                                                                            6 RS
                                                                                                                            5 kaprů
                                                                                                                            18 revírů

                                                                                                                              NFuldík - Profil | Čt 7.1.2010 15:55:29

                                                                                                                              105 docházek
                                                                                                                              2 RS
                                                                                                                              3 ryby domů

                                                                                                                                NBorkala - Profil | Čt 7.1.2010 15:53:29

                                                                                                                                asi 125 docházek, odneseno domu 7 kaprů, 2 štiky a 3 candaty. Jinak zbytek cca 35 ks ryb puštěno vodě.

                                                                                                                                  Nmalsy - Profil | Čt 7.1.2010 15:53:15

                                                                                                                                  26 vycházek
                                                                                                                                  cca 180 hodin na 7 revírech
                                                                                                                                  1x odnesený kapřík 2,5 kg
                                                                                                                                  1x kontrola RS, Petrův zdar.

                                                                                                                                    Nuni - Profil | Čt 7.1.2010 15:46:28

                                                                                                                                    asi 135 docházek k vodě odneseno do vody 24 kaprů,3 amuři, 1 sumec,1 štika a pár cejnů,,,,,,hodiny nevím, trávíme dovolené na chatě

                                                                                                                                      Nmay - Profil | Čt 7.1.2010 15:36:56

                                                                                                                                      330 docházek
                                                                                                                                      15 dní cizina
                                                                                                                                      20 dní zamrzlo jezero
                                                                                                                                      6 okounů na kmín

                                                                                                                                        Ngx1 - Profil | Čt 7.1.2010 15:19:37

                                                                                                                                        Docházek asi 50,hodin 600-700,ponecháno:2x kapr,2x štika,1x candát.Kontrola pouze 1x.

                                                                                                                                          NSpanyS - Profil | Čt 7.1.2010 15:16:24

                                                                                                                                          87 docházek
                                                                                                                                          cca 800-900 hodin na 11 revírech
                                                                                                                                          10x kapr
                                                                                                                                          1x candát
                                                                                                                                          1x štika
                                                                                                                                          2x RS

                                                                                                                                            NLidl - Profil | Čt 7.1.2010 15:13:04

                                                                                                                                            65 docházek na svazovku a 10 na soukromáč
                                                                                                                                            10 revírů
                                                                                                                                            3kontroly
                                                                                                                                            babicce jsem v létě vzal jednoho sumečka (92cm) a ted na zimu 4 kapříky..v součtu 15kg ryb, sám pro sebe jsem tradičně nezmasil nic.

                                                                                                                                              NMysho22 - Profil | Čt 7.1.2010 15:11:45

                                                                                                                                              Tak u mňa je to cca 120 dochádzok k vode prevažne všetko prívlač a 2xkrát na fídršpic.Od vody išli somnou 2x kapor okolo 50cm, 4x duhák okolo 33 ,2xmieň 67 a 52 a štuka 74 toď vše.Po 4 rokoch ma kontrolovala stráž na Dunaji :-))

                                                                                                                                                NNix - Profil | Čt 7.1.2010 15:07:35

                                                                                                                                                na rybach cca 80x , jedna ponechana ryba-kapr 51cm , 2 kontoly v rozmezi 3 dní jinak nic .hodiny stravene u vody se do života nezapočítávají :-)

                                                                                                                                                  Nrakosníček - Profil | Čt 7.1.2010 15:06:49

                                                                                                                                                  No řekněme to takhle v roce 2009 sem RS potkal všeho všudy 1-2 což je docela směšné číslo
                                                                                                                                                  Sem sice zato rad ale jen přece by bilo lepší kdyby byla RS viděna častěji,hned by to u vody vypadalo určitě lepe…..no a co se týče docházky tak mohu mít stráveno u vody něco kolem
                                                                                                                                                  300-400+(-)......A rybu sem si neodnesl žádnou