Počet docházek 2009

Tak pánove rok je opět za náma. Tak se ptám kolik jste udělali za sezónu 2009 docházek a kolik cca. hodin jste strávili u vody a kolikrát potkali RS. Kdo se nestydí může napsat kolik ryb si odnesl :-)
Autor diskuse: Cerebro - Profil , 7.1.2010 všeobecné - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

NProki - Profil | Čt 7.1.2010 10:11:04

Asi 80 docházek, 3 kontroly, odneseno od vody 6 kaprů, 1 duhák a 1 úhoř, celková váha cca 12kg.

    NJirizelva - Profil | Čt 7.1.2010 10:08:21

    61 docházek
    1 nebo 2 kontroly
    5 revírů
    ponechaný 1 kapr cca 3kg

      Nphoenix410 - Profil | Čt 7.1.2010 10:04:47

      43 docházek
      3 kontroly
      3 revíry
      10 kaprů + 1 cejn

        NTomK78 - Profil | Čt 7.1.2010 9:50:32

        Docházek cca 100, 1 kontrola (nicméně dost vycházek absolvováno s členy RS..), zabito tuším 42,5 kg ryb což bylo 81 kusů...

          NBatuta - Profil | Čt 7.1.2010 9:43:58

          99 docházek, 3 ryby, 0 kontrol - jsem měl jít ještě jednou...

            Naldis - Profil | Čt 7.1.2010 9:42:05

            Cerebro >> Měl jsem 86 docházek, takže oproti předchozím sezónám mírné zlepšení:) Hodiny neodhadnu. Ale RS mě kontrolovala jen jednou! A to zrovna, když jsem doslova chytal pod okny naší MO. Vzal jsem si dva kapříky, dohromady měli 5kg.

              Nlubos666.p - Profil | Čt 7.1.2010 9:41:06

              75 docházek na 11 revírech
              2 kontroly
              14 denní výprava,asi 3 výpravy 6denní,několik 4 denních a zbytek na odpoledne a tak.
              Ryby domu:7 cejnů a 1 kapr 2,5 kila.
              Fotky nějaký jsou:-)

                Nsolich76 - Profil | Čt 7.1.2010 9:40:34

                No chlapi já jen 26 docházek a 2 kapry. Možná by bylo i víc ale letos to bylo fakt mrtvé. připadá mi že jsem tam chodil jen naházat krmení a čekat než to sesbírají a pak jim tam přidat :-))

                  NMrKos - Profil | Čt 7.1.2010 9:40:07

                  172 docházek, kolik hodin nevím, 5 ryb - zažraní PD, kontrol 5

                    NKomplexacek - Profil | Čt 7.1.2010 9:37:19

                    Cerebro >> Počet docházek cca 60-70, hodin cca 800, kontroly mám 3 zapsané a další 2 bez zápisu.... kromě nástražních rybyček od vody odnesen 1ks kapra 47cm pro babičku.

                      NSlavík - Profil | Čt 7.1.2010 9:36:29

                      Já měl letos rovnejch 100 docházek,čas neodhadnu bylo to jak kdy,vzal jsem 3 kapry kolem 50cm
                      i když úlovkáč prázdnej vzal si je na sebe kámoš.

                        NPan Podložka - Profil | Čt 7.1.2010 9:36:19

                        já měl na státních 27, z toho sem si odnesl jednou vlka, podruhý rýmu, jednou málem rozbitou hubu od východních "kamarádů" a 23x blbou náladu z ostatních rybářů celekm cca 300 hodin u vody, nástražní rybky včetně dvou kaprů nepočítám...

                          Nrommi - Profil | Čt 7.1.2010 9:26:27

                          Cerebro >> nejakych 80 vychadzok plus minus...a stale klesam....:-((

                            Nfranto1231 - Profil | Čt 7.1.2010 9:25:03

                            100 dochadzok pri vodu 2 kontroly po sebe hned 3 den po zahajeny sezony.....O B R O V S K A O S T U D A.....si myslím. Nezáujme so strany RS.

                              NBest Carp - Profil | Čt 7.1.2010 9:23:10

                              Cerebro >> měl jsem 71 docházek hodiny si netroufám odhadnout RS jsem potkal celkem 5x a odnesl jsem si 15 ryb 14kaprů 45-62 a jednoho amura 60cm celkem 38kg ryb...

                                NKnak - Profil | Čt 7.1.2010 9:18:25

                                Já měl 64 docházek, cca 250-300 hodin u vody. Kontrola RS 3x. Od vody neodnesena ani ploutev. Pokud se teda nepočítaj ty ve foťáku. :-)

                                  NKamy - Profil | Čt 7.1.2010 9:16:56

                                  Já měl v roce 2009 pouze rovnou 100 docházek a cca 600 hodin u vody. Odnesl jsem: 1x candát 2,8kg (nezvládl to), 5x kapr 15,4kg a 2x amur 10,2kg. Plus nějaký ty nástražný rybky. (váha je uváděna v souhrnu za všechny kusy). Kontrola od RS byla 3x plus 5x známý se kterým chodím k vodě a dělá si čárky do statistik a neberu to jako klasickou kontrolu ikdyž zápis v notách mám.

                                    NObiš - Profil | Čt 7.1.2010 9:15:01

                                    Já měl v sumářích 180 docházek. Kontroly jsem měl 2. Většina zapsaných ryb byly nástražky...:)

                                      NFabis - Profil | Čt 7.1.2010 9:14:27

                                      65 x u vody, cca 300 hodin, RS jsem za celou dobu ani neviděl a odnesl jsem si 4 ryby.

                                        NCerebro - Profil | Čt 7.1.2010 9:05:06

                                        Já měl 78 docházek, cca 440h +-10h jsem máchal pruty ve vodě a 2x potkal RS a neodnesl jsem si nic :-)