Počet docházek 2009

Tak pánove rok je opět za náma. Tak se ptám kolik jste udělali za sezónu 2009 docházek a kolik cca. hodin jste strávili u vody a kolikrát potkali RS. Kdo se nestydí může napsat kolik ryb si odnesl :-)
Autor diskuse: Cerebro - Profil , 7.1.2010 všeobecné - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

Njambo - Profil | Čt 7.1.2010 15:02:13

Tak ještě jednou neb podobná otázka tu je, 122 docházek, 25kaprů,1sumec, 3candáti, 1štika, 1pstruh duháč, celkem 81kg ryb. RS 5x .Času hodně,km taky dost,ale to k tomu patří , Petrův Z dar !

    Nbasset - Profil | Čt 7.1.2010 14:49:38

    51 dochazek,1 ks kapr 48cm,1 ks uhoře,RS 2x

      NTomášV - Profil | Čt 7.1.2010 14:34:50

      asi 60

        Noskus - Profil | Čt 7.1.2010 14:30:47

        No taky jsem tomu moc nedal:
        docházek 34
        revírů 12
        zmasených 2 kapři
        asi 30 dní na soukromáku
        RS 1x

          NAbyss - Profil | Čt 7.1.2010 14:26:25

          138 dochadzok a 3x RS

            NDEPRESS - Profil | Čt 7.1.2010 14:24:02

            asi 5 docházek..né že by nebyl čas,ale já raděj vymetal závody,které mi dávají větší požitek a adrenalin.Povolenku si koupím celosvazovku za 2,6tis a je mi jedno ,že se za celej rok neukážu u vody či si nechytnu rybu domů...

              Nrams - Profil | Čt 7.1.2010 14:19:39

              Cerebro >> celkem 84 docházek, odsezeno asi 500 hodin, chyceno 180 - 200 kaprů, 1 sumec, do 10 štik. Odnesen sumec jinak nic. RS 8x

                NMatos - Profil | Čt 7.1.2010 14:15:42

                39 docházek,1x RS , 7 úhořů a 2 kapry

                  NZdencek - Profil | Čt 7.1.2010 14:13:29

                  103dochazek 3xRS, 7xkapr, 1xamur, 1xsumec dohromad 56KG pristi rok nesmim tak masit letos sem to prehnal :-(

                    NAIRBRUSH-M - Profil | Čt 7.1.2010 14:07:12

                    209 dochádzok, 5xRS, 5 revírov, 1x zubáč 62 cm, 1šťuka 65cm, 3x kapor 55cm.

                      NVodník Kebule - Profil | Čt 7.1.2010 13:03:44

                      74 docházek, 15 x RS, 1 kapřík domu do rybníka, jako každej rok...

                        Nkroup - Profil | Čt 7.1.2010 12:55:44

                        38 docházek, 3 revíry, žádná kotrola a jeden kapřík

                          NGigi1893 - Profil | Čt 7.1.2010 12:53:29

                          23 vycházek bez kontroly a odnesené ryby....

                            NKachnykus1976 - Profil | Čt 7.1.2010 12:51:39

                            Počet docházek: 136
                            Počet revírů: 29
                            Počet kontrol: 7
                            Počet ryb:3ks(kapr 1ks, lín , 1 štika)

                              Nsklo - Profil | Čt 7.1.2010 12:44:56

                              82x u vody, 0 RS, 2xkapr a 1 stika dohromady asi 5,5kg. Hodiny si netroufam spocitat....

                                Ncoss - Profil | Čt 7.1.2010 12:27:52

                                130 docházek,25 x RS,4 x kapr,1 x úhoř

                                  NPeťan - Profil | Čt 7.1.2010 12:20:35

                                  90 vycházek
                                  ponecháno 5 kaprů
                                  RS jsem nepotkal

                                    NSven - Profil | Čt 7.1.2010 12:11:32

                                    106 vycházek - cca 450 hod.
                                    7 kaprů, 2 karasi stř., 4 cejni, 4 tloušti, 30 plotic
                                    2 x RS

                                      Nalkáč - Profil | Čt 7.1.2010 12:10:57


                                      Počet docházek 61, revírů 3, kontrola 1, ryb 0

                                        NSimík1987 - Profil | Čt 7.1.2010 12:03:47

                                        Když to tady tak čtu, tak jsem na tom nejhůře, co se týče docházek:

                                        Počet docházek: 19
                                        Počet revírů: 12
                                        Počet kontrol: 1 a to na Dyji
                                        Počet ryb: 0 - Chyť, vyfoť a pusť