Počet docházek 2009

Tak pánove rok je opět za náma. Tak se ptám kolik jste udělali za sezónu 2009 docházek a kolik cca. hodin jste strávili u vody a kolikrát potkali RS. Kdo se nestydí může napsat kolik ryb si odnesl :-)
Autor diskuse: Cerebro - Profil , 7.1.2010 všeobecné - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

NPac.fox - Profil | Čt 7.1.2010 19:52:39

Anýzový dědek >> To jsi sežral 80 kg ryb , vem si příklad z vydráka .

    Nvydrák - Profil | Čt 7.1.2010 19:27:31

    Tak mám 97 na svazovku + 4 soukromej revír=101 docházek.To je max.co jsem kdy měl.A co se týče ryb tak 90% puštěno zpět k mamince. Petrův zdar

      Nkubah - Profil | Čt 7.1.2010 19:19:23

      docházek něco kolem 100
      kontrol 0

        NAnubisBF - Profil | Čt 7.1.2010 19:17:00

        docházek 29

        Hodin cca 300

        kapr 21

        amur 2

        sumec 1

        domu 4

        rybarska straz 3 x

        RS - Kontroly nic moc a to prevazne jezdime 2 dny a vice

          NAnýzový dědek - Profil | Čt 7.1.2010 19:15:20

          Za lonsky rok jsem mel 265 dochazek a 83,72kg ryb.

            Npjarmil - Profil | Čt 7.1.2010 19:08:59

            Cerebro >> tak frantisku ja to mel letos za 50 dochazek zapsanych a 0 ryb doma..

              Nmattafix94 - Profil | Čt 7.1.2010 18:51:39

              cca 90dochadzok

                Nch0se - Profil | Čt 7.1.2010 18:37:11

                na ryb chodim prakticky pořád ale dochazky moc nepíšu jinak od vody sem neodnes ani jednu rybu (kromě nastražných rybek) všechno co chytim tak zas pustim. RS sem podkal 1

                  NSamoMo - Profil | Čt 7.1.2010 18:35:50

                  rok 2009 -------- 92 vychadzok

                    Ndada11 - Profil | Čt 7.1.2010 18:35:09

                    Dochazek120 ,RS ani jednou,odneseno 5kapr,1stika,1candat,6uhor a naky nastrazky,kolik hodin to opravdu netusim

                      NKapr221 - Profil | Čt 7.1.2010 18:29:11

                      já mam 90 docházek z toho dvě tyby

                        NSHAMAN88 - Profil | Čt 7.1.2010 18:28:00

                        tak loni sem mel 17 dochazek na pstruhovce a 11 lososovitych ryb, a na mimopstruhovce asi 90 dochazek.. chyceno asi 200 kapru z toho tak 20 sem jich vzal, dale 2 stiky a úhoř pak nejakych 20 linu do rybnicku na sumce a asi 20kg plotic, ouklejek, hrouzku a dalsich rybek jako nastrazní..

                          NPodoustvák - Profil | Čt 7.1.2010 18:24:50

                          72 docházek
                          ? hodin
                          1 RS
                          1 Ryba odnesena

                            Nhenry7 - Profil | Čt 7.1.2010 18:13:36

                            letos to bylo slabsi 110 dochazek hodin nevim a RS jsem potkal 10.a par ryb jsem vzal.

                              NTožba - Profil | Čt 7.1.2010 18:05:36

                              Docházek 17, okolo 100 hodin, RS jsem letos nepotkal a odnesl jsem si 6 kaprů z přibližně 50 chycených. Doufám, že letos to vyjde víckrát.

                                Nantony - Profil | Čt 7.1.2010 17:45:30

                                Docházek 48, v sumáři byli 2 kapříci a 25 nástražek. Rekord byl 16.6., kdy jsem to stihl na 4 revírech.
                                hola
                                ntony

                                  Nafjee - Profil | Čt 7.1.2010 17:42:52

                                  I s místníma vodama asi 190-200docházek ... 1kapr,1candát + nástražní

                                    Nkamil666666666 - Profil | Čt 7.1.2010 17:38:45

                                    letos jsem byl na rybach cca.36krata ztoho 3 ptruzi

                                      Nredy - Profil | Čt 7.1.2010 17:19:01

                                      68 docházek, jedna jediná kontrola , 3xkapr pro dědu.Ten na vánoce umřel, tak to bude příští rok s čistým štítem....

                                        Ntony.bobo - Profil | Čt 7.1.2010 17:10:59

                                        Letos docházka nic moc 198 x v průměru po 6 hodinách = 1188 hodin.Kontroly RS -2x, odnesené ryby 3x kapr, 1x candát a 3x sumec převezen do jiného revíru.