Počet docházek 2009

Tak pánove rok je opět za náma. Tak se ptám kolik jste udělali za sezónu 2009 docházek a kolik cca. hodin jste strávili u vody a kolikrát potkali RS. Kdo se nestydí může napsat kolik ryb si odnesl :-)
Autor diskuse: Cerebro - Profil , 7.1.2010 všeobecné - revíry, cestování

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

Npetyo81 - Profil | Čt 7.1.2010 11:59:57

68 vychádzok, 6x RS, 1šťuka, 1 kapor, 2x úhor

    Npira - Profil | Čt 7.1.2010 11:58:01

    74,1stika, 1 RS

      NSimonKratky - Profil | Čt 7.1.2010 11:56:32

      48 vycházek,1štika a dva kapři,stráž a ni jednou:-)))

        NSlzic - Profil | Čt 7.1.2010 11:51:09

        cca 75 dnů (cca 1800 hodin)
        6 kaprů, 2 štiky, 1 candát
        RS cca 20 x

          NSlaughter Maniak - Profil | Čt 7.1.2010 11:47:52

          64 docházek
          10 kapřiků 19,7kg
          1 štička 1,7kg ze svazovky + 3 cca 70ky z nesvazovky
          3 x RS

          a můj tatík v důchodu 260 docházek 150kg........
          tak to mám sakra eště co dohánět....(letos se snad polepšim)

            Nkodl46 - Profil | Čt 7.1.2010 11:47:44

            Já mám 45 docházek za loňský rok. Odhad stráveného času u vody cca 140 hodin. Odnesené ryby od vody: 2x pstruh duhový, 1kg.

              NJarda Š. - Profil | Čt 7.1.2010 11:47:43

              47 vycházek (cca 120 h), 2 záznamy o kontrole RS, odneseni 3 kapříci a 3 kg cejnů.

                NKurka - Profil | Čt 7.1.2010 11:41:01

                Letos sem si nevzal ani jednoho kapra,ale tím nechci říct,že mi to vadí...

                  Ngrizzly72 - Profil | Čt 7.1.2010 11:40:45

                  65 docházek - cca 400 hodin
                  kontrola od rs - 6x
                  odneseno 5 ks kapra - 14,9 kg
                  nástražky nepíšu - nejsou ze svazovky

                    NPřemet:-) - Profil | Čt 7.1.2010 11:35:14

                    Měl jsem 78 docházek, Rs mě kontrolovala 1x!!! a bylo to poprvé za mou dlouholetou rybářskou kariéru :-) !!!!! U vody stráveno cca 400 hodin, odneseno 5 ks ryb a to vše kapr okolo 50 cm.

                      Ndraveček - Profil | Čt 7.1.2010 11:31:03

                      69 docházek na svazovce,13 kaprů a 4 cejny.Na soukromáčích asi 300 hodin.RS jsem potkal jen třkrát.

                        Nmpmaik - Profil | Čt 7.1.2010 11:22:40

                        Cerebro >> Za rok 2009 : 57docházek cca 450 - 500 hodin čistého času s čistou povolenkou :-))) RS jsem potkal při své první docházce 31.1.2009 a od té jako by se po nich zem slehla :-)))

                          NSpinJ - Profil | Čt 7.1.2010 11:06:36

                          Rok 2009, 4 docházky, 0 ryb, tak jsem to krapet přehodnotil a letos jsem jen zaplatil členství a za ušetřené peníze si pokud bude čas zajdu na nějaký soukromák :)

                            Ndvorák - Profil | Čt 7.1.2010 10:34:54

                            Měl jsem 83 vycházek na MP,20 na P revírech. Kontrola 3krát,ani jednu rybu jsem nevzal. Ne že bych byl zarytej pouštěč,je to jen o lenosti.... Dohromady chyceno 18 druhů ryb.

                              NPaul van Drax - Profil | Čt 7.1.2010 10:31:28

                              asi 70 docházek, 1 kontrola, 0 ryb.

                                N???? | Čt 7.1.2010 10:27:33

                                [smazano na zadost autora]

                                  NTučňák - Profil | Čt 7.1.2010 10:23:21

                                  Zdravím.
                                  Za sezonu 2009 jsem vodu navštívil 111 krát. Návštěva v průměru tak cca 4-5 hodin.Někdy víc,někdy míň.U vody se na hodinky až tak moc nedívám.
                                  Odnesl jsem si dvě štiky,obě stejný 65 cm a cca 2 kila každá.

                                    NTichej - Profil | Čt 7.1.2010 10:15:13

                                    42ks cejn-22,7kg
                                    7ks kapr-17,5kg
                                    4ks štika-4,5kg
                                    2ks candát-2kg
                                    dravci to měli bohužel hluboko,tak sem je vzal.
                                    počet docházek116,revírú12 a počet kontrol 3

                                      Nbajox - Profil | Čt 7.1.2010 10:12:42

                                      Já letos cca 100 docházek ale všechno to byla hodina,až dvě vláčky.Ryby puštěny všechny a kontrola jedna.Revíru navštívených přesně kolik je kolonek v sumáři.

                                        NZajda - Profil | Čt 7.1.2010 10:11:42

                                        89 docházek
                                        3 kontroly
                                        1 kapr 48 + 1 cejn 50cm...