Kde sehnat olovo?

Prosím Vás, nevíte, kde by se dalo sehnat olovo na odlévaní olůvek? Mám formičky, ale problém je s materiálem. Nenapadá mne, kde jej vzít. Prosím o radu ...
Autor diskuse: basset - Profil , 6.1.2010 kaprařina - domací dílna

Noskus - Profil | Po 3.5.2010 17:43:28

donatelo400 >> škoda že v pneuservise už toho tolik není skoro vůbec.

    N1979LB - Profil | Po 3.5.2010 17:07:07

    Kvakoš >> Ahoj kde jsi sehnal tak pěknou formu?

      NFigos - Profil | Po 3.5.2010 16:17:11

      Zajdi si na vrakáč tam je toho mraky,ale přidej tam i cín ať se ti to nedeformuje to samostatné olovo.S cínem to je tvrdší

        Nkamos - Profil | Po 3.5.2010 16:14:36

        Táta někdy odlévá olůvka a olovo získává když je úbytek vody v přehradě tak se projde a ty potrhané pozbírá.Nejlepší je to před zimou kdy se upouští nebo když jsou strašné vedra a je velký úbytek vody, to se pak dá nazbírat několik kg.

        PS: Je to ekologické a nestojí to ani kč.

          NJednička! - Profil | Po 3.5.2010 16:09:09

          basset - >> zkoušel jsi květinářství?

            Nszivaros44 - Profil | Po 3.5.2010 15:57:48

            donatelo400 >> Cau Donatelo_ to olovo má vysoky obsah zinku a je pritvrdy !!! praska to,kdyz odlévás tensi oluvka.

              Nszivaros44 - Profil | Po 3.5.2010 15:55:37

              BASSET-e, já osobne jsem ze Slovenska,ale melo by to fachcit i u Vás! Sezen si známych u Telekomunikácii. Oni když meni staré vedeni v zemi, spoje kablu jsou z čistého mekkeho olova! (je treba to jenom očistit od smuly) Nebo bys mohl sehnat u vodaru,kde také staré rozvody jsou z čistého olova! (u nich je tam pouze vodny kámen)

                Nsolich76 - Profil | St 24.2.2010 15:55:39

                Kvakoš >> tu formu máš z aukra, ? Jak to s ní jde?

                  Ndonatelo400 - Profil | St 24.2.2010 15:51:57

                  Vpneuservise olovo na vyvazenie diskov

                    NKvakoš - Profil | So 9.1.2010 11:51:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kupuji ve sběrně za 20kč kg. Beru trubkové pro lepší manipulaci. Nastříhám pákovkama a už se to taví.

                      NVítek - Profil | So 9.1.2010 10:49:23

                      MatoTT >> bez obav - ale nespal se, forma musí být suchá, jinak prská

                        Nk-70 - Profil | So 9.1.2010 10:10:13

                        nejvíc olov seženeš v revírech....stačí jen potápěcký cajk a nemusíš už ani odlejvat do formiček....

                          NMatoTT - Profil | So 9.1.2010 1:36:51

                          olovo neny skodlive ??? na zdravie??pri taveny

                            NMetax - Profil | So 9.1.2010 1:29:02

                            dasty carp >> Čéče myslim že ne a jestli jo, tak ho určitě nepoužívá.

                              Ndasty carp - Profil | So 9.1.2010 1:27:09

                              Metax >> Jasně,,on nemá skype???????

                                NMetax - Profil | So 9.1.2010 1:25:44

                                dasty carp >> Jo takhle, tak to se koukej dát dohromady, dneska mi Tomáš řikal, že se už teší na kapry, tak ho musíš někam vytáhnout, aby nebyl pořád hoFnochyt.

                                  Ndasty carp - Profil | So 9.1.2010 1:21:50

                                  Metax >> Marodím a už jsem přespalej,,

                                    NMetax - Profil | So 9.1.2010 1:20:22

                                    dasty carp >> Aha a jak to, že ty nespíš?

                                      Ndasty carp - Profil | So 9.1.2010 1:19:27

                                      Metax >> Ne jsem doma

                                        NMetax - Profil | So 9.1.2010 1:18:32

                                        dasty carp >> Nespim.. Ty máš určitě noční viď?

                                          Červené karty: nhgjhgjhgjghj