Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nmazar - Profil | Pá 3.2.2017 15:58:22

suvisak >> Tohle by chtělo diskuzi, porybný mi říkal něco jiného, tak jsem měl za to, že je to tak.

    Nmazar - Profil | Pá 3.2.2017 15:56:23

    suvisak >> Bojka smí být nastražena pouze tak, aby byla zachována nejméně vnitřní třetina vodní plochy volná pro plavbu, není- li stanoveno jinak. Nop a k té kravině, že pokud nemáš možnost být tam 3x denně, tak jsi sváteční návštěvník se vyjadřovat snad ani nemá smysl.

      Nsuvisak - Profil | Pá 3.2.2017 15:49:55

      mazar >> jak daleko muzu chytat od břehu?tak abych nebranil provozu v plavebni draze a ta vede prostřední tretinou hlavni zatopy,a to se zatok netýká,precti si dobře rr a plavebni řád

        Nmazar - Profil | Pá 3.2.2017 15:38:38

        suvisak >> RR nic takového nezakazuje? Tak si jej přečti pořádně.

          Nsuvisak - Profil | Pá 3.2.2017 15:36:46

          mazar >> no jo ,tak se na Hartě chytá,RR nic takového nezakazuje a na to kdo je sváteční návštěvník bych odpověděl,ten kdo to tu nemůže otočit třeba třikrát za den :-)

            Nmazar - Profil | Pá 3.2.2017 12:59:45

            suvisak >> Nevím kdo je ten sváteční návštěvník, ale třeba konkrétně sumcaři si jsou schopní zabrat zátoku komplet pro sebe. Znám exota co z jedné strany vyváži bezmála až na druhou, přímo na začátku zátoky. Upřímně jeho Huprovky by mi líto nebylo.

              Nsuvisak - Profil | Pá 3.2.2017 8:15:48

              mazar >> tak svátečnímu návštěvníkovi,nebo kaprařovi to asi vadit nebude,ale třeba sumcařům to bude vadit hodně,už ta stávající flotila řeže jednu šnˇůru za druhou,rozplašená hladina atd.

                NPYTLAKS - Profil | Čt 2.2.2017 20:42:36

                nofish >> marné:-)

                  Nnofish - Profil | Čt 2.2.2017 19:37:49

                  PYTLAKS >> Kolega dělá hodně věcí, ale kopírku nemají, bohužel.

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 2.2.2017 10:58:10

                    nofish >> když máš kámoša co dělá na cnc tak ide všecko:-)

                      Nnofish - Profil | St 1.2.2017 20:37:59

                      mazar >> přívlač na severni Moravě - přesměruj

                        NMilan 66 - Profil | St 1.2.2017 20:36:10

                        nofish >> jestli si vzpomenu, tak ti zitra poslu fotky. Jestli si vzpomenu. 😊😊😊

                          NPolčis - Profil | St 1.2.2017 20:35:08

                          mazar >> Tak sem koukal a je tam 20 a 26g.

                            Nmazar - Profil | St 1.2.2017 20:33:55

                            nofish >> U nás ti odlijí tak max. podkovu na vánoce :-D

                              Nmazar - Profil | St 1.2.2017 20:33:06

                              nofish >> Pochopil jsem, jak jsi to myslel, čas ukáže. Dvě stejné formy je stejně zbytečnost dle mě.

                                Nmazar - Profil | St 1.2.2017 20:31:22

                                Polčis >> Čau na 3/0 i 6/0, Franta má na 6/0. Ale teď to není aktuální, na takové hlavy chytám jen v zimě, při velkém větru.

                                  NPolčis - Profil | St 1.2.2017 20:30:19

                                  mazar >> 21g ve formě mám.

                                    Nnofish - Profil | St 1.2.2017 20:21:38

                                    Milan 66 >> Ahoj. Slévárnu beru, to chápu. Ale u nás. Sice vím, kdo má ve fabrice slévárnu... :-)
                                    Zatím mě to netrápí, jednu od Valdy mám, hlaviček i tak tak cca na dvě sezóny v zásobě, takže klídek. Jen mě zajímalo jak to zkopírovat u nás, ctěl jsme to už loni, když byla možnost.

                                      NMilan 66 - Profil | St 1.2.2017 20:19:02

                                      mazar >> kdybys potreboval, tak se ozvi.

                                        NMilan 66 - Profil | St 1.2.2017 20:18:27

                                        nofish >> ahoj, pokud mas znameho ve slevarne, tak formu zkopirujes do nejjemejsich detailu. Dodam ti klidne fota. Cusky!!!

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait