- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slezská Harta a kouzlo jejího okolí
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
321x v oblíbených a 33x v ignorovaných.
petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 15:11:51
nofish - Profil | Pá 19.8.2016 15:11:18
Fakt už si nevidíš do huby a hájíš si své, co? Myslím, že na druhé fotce je to jasné. Fakt je nutné, aby auto stálo an pozemku povodí, v místech kde si to povodí nepřeje? ...
Mimochodem, nemysli si, že si s vozidlem můžeš jezdit kde chceš. Po pozemních komunikacích a tím to končí, vjezd an soukrmé pozemky už je úplně jiná parketa a neplatí, že co není zakázáno, je povoleno.
Pedro1 - Profil | Pá 19.8.2016 15:08:41
Lidi jsou dobytek,neváží si ničeho a každej si myslí že si může dělat co se mu zachce.A nakonec se ještě diví.
nofish - Profil | Pá 19.8.2016 15:06:37
Věř tomu, že já do zákazů jezdím úplně minimálně. To za prvé a za druhé ač věříš, nebo ne, jsem taky přespolní. Jen mi nedělá problém výplatu neprochlastat a dát to do benzínu.
Ty mi zase potvrzuješ, co jsem si myslel já. Že už si někteří lidé fakt nevidí do úst. Místo abych když něco porušuji mlčel, tak to budu jak frajer ještě obhajovat. Nediv se, až to jednou špatně dopadne. Vím, jaké jsou problémy na Hartě, kvůli chování rybářů a on je tam nikdo nepotřebuje. Není to jen na Hartě, to samé chování na Benešově, taky se jednou může stát, že i tam budou parkovat v Háji u Jednoty, Nebo v Benešově někde u sádek a chodit pěšky. Rybáři si za většinu omezení mohou sami, ale nepřiznají to.
petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 15:01:04
petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:59:36
nofish - Profil | Pá 19.8.2016 14:56:55
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/249/929000_8254c.jpg taktéž, taky se dá zaparkovat v pohodě.
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/249/929002_86257.jpg nahoře se to dá strčit do křoví....
Myslím, že stačí.
nofish - Profil | Pá 19.8.2016 14:52:23
Míst kde jde sjet k vodě je dost, jenže normální člověk si tam sjede, udělá co potřebuje a s autem vypadne od vody pryč a ne že ho tam má den/týden, stát. Auto parkuji v lese. Nenechávám v něm nic cenného a argumety jako že má někdo auto za 3/4 milionu, tak to v lese stát nemůže, to fakt neberu, každý si na ryby může pořídit starý křáp.
Lidi neimprovizují, ale chovají se jako blbci. A já nebrečím, jen konstatuji, že za to co se děje, si mohou lidé samí a taky to, že nejvíce "problémových", pokud jde o tyhle věci jsou "přespolní" co tam jezdí jednou za čas. Fakt neznám nikoho z chlapů co tam člověk vídává pravidelně, aby měli auta u vody, rozdělávali si tam ohně, vyřezávali v lese stromky aby měli dřevo, stavěli si hajzlíky ve křoví, atd...
Myslím si, že když tam vjede policie, budou si stejně rovní všichni stejně jako na Mezině, šmahem všichni a měli vybráno. Tam je alespoň možnost koupit povolení k vjezdu.
Ten druhý zápis nekomentuji. Jsi blázen.... Prostě jenom asi nechápeš, že jsou lidi, kteří když se ví, že u vody auto nemá co dělat, tak ho tam prostě stát nemá. Že se tam nemají zakládat ohně, tuplem loni, tak je tam dělat nebudou. A pak jsou lidi, kteří jsou prostě moc blbí na to, aby si uvědomili, že když je něco zakázáno, mělo by se to dodržovat a když už se to musí porušit (vjezdy) tak alespoň neprovokovat.
petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:39:30
petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:36:19
nofish - Profil | Pá 19.8.2016 14:21:17
Díky chování pánů kolegů, kteří k té vodě tam jedou jen jednou za čas a je jim jedno co bude po tom co odjedou, už bohužel budu asi chodit jenom pěšky... O těch kreténech co tam roky otravovali s karavany u vody, se bavit ani nebudeme. Já to ještě nějak odšlapu, ale co lidi starších ročníků... Když jsem to tu psal před léty, byl jsem za blbce, záviděl jsem, atd... a nejednou? CO se stalo? Už mámě nějaký ten kilometřík břehu legálně po cestě, autem, nedostupný. Co bude dál?...
petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:12:58
nofish - Profil | Pá 19.8.2016 13:55:32
Jedna z těch velkých kapek, co k tomu přispěla, jsou auta a karavany v zátopové oblasti - co jsem zaslech z více stran. A sám moc dobře víš, kde jste parkovali auta s vozíky - o sto metrů dál už se jít nedá....
O tom, že obec che vytřískat další peníze za parkovné, se bavit ani nebudeme.
Polčis - Profil | Pá 19.8.2016 11:35:11
GTdpcfix - Profil | Pá 19.8.2016 11:19:31
hroch jarda - Profil | Čt 18.8.2016 10:46:31
boyscout - Profil | Čt 18.8.2016 10:14:37
sliver - Profil | Čt 18.8.2016 9:32:40
hroch jarda - Profil | Čt 18.8.2016 9:14:23
Červené karty: Martin..., Martas.bait
Kde to žije - všechna témata
15:43Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
6:54Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











