Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 15:11:51

nofish >> ano já si hraju na frajera, ale TY, ty jezdíš do zákazu minimálně, takže to je vlastně OK. :-)))) Pobavil jsi mě.

    nofish - Profil | Pá 19.8.2016 15:11:18

    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 19.8.2016 15:01:04 >> To není dopravní značka ale přečti si pořádně BPVRP k hartě a taky zákon... Já si myslím, že ze zákona sice máš právo na vstup na pozemek, ale musíš dodržet určitá pravidla, daná majitelem pozemku, pokud si je tam dá.
    Fakt už si nevidíš do huby a hájíš si své, co? Myslím, že na druhé fotce je to jasné. Fakt je nutné, aby auto stálo an pozemku povodí, v místech kde si to povodí nepřeje? ...
    Mimochodem, nemysli si, že si s vozidlem můžeš jezdit kde chceš. Po pozemních komunikacích a tím to končí, vjezd an soukrmé pozemky už je úplně jiná parketa a neplatí, že co není zakázáno, je povoleno.

      Pedro1 - Profil | Pá 19.8.2016 15:08:41

      nofish >> Ty fotky,to je peklo.Tohle snad nemůže udělat nikdo,kdo umí počítat do pěti.
      Lidi jsou dobytek,neváží si ničeho a každej si myslí že si může dělat co se mu zachce.A nakonec se ještě diví.

        nofish - Profil | Pá 19.8.2016 15:06:37

        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 19.8.2016 14:59:36 >> Uvědom si jedno pane. Zátoka- včelín - na do leva nebyla značka už dlouho, do rpava byla neplatná značka- respektive torzo. Vědělo se o tom a nikomu to dlouho nevadilo. Nyní nové značky, aby zákaz nešel zpochybnit byl platný - to mělo nějaký důvod.
        Věř tomu, že já do zákazů jezdím úplně minimálně. To za prvé a za druhé ač věříš, nebo ne, jsem taky přespolní. Jen mi nedělá problém výplatu neprochlastat a dát to do benzínu.
        Ty mi zase potvrzuješ, co jsem si myslel já. Že už si někteří lidé fakt nevidí do úst. Místo abych když něco porušuji mlčel, tak to budu jak frajer ještě obhajovat. Nediv se, až to jednou špatně dopadne. Vím, jaké jsou problémy na Hartě, kvůli chování rybářů a on je tam nikdo nepotřebuje. Není to jen na Hartě, to samé chování na Benešově, taky se jednou může stát, že i tam budou parkovat v Háji u Jednoty, Nebo v Benešově někde u sádek a chodit pěšky. Rybáři si za většinu omezení mohou sami, ale nepřiznají to.

          petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 15:01:04

          nofish >> a to je dopravní značka? Já se učil v autoškole že zákaz vjezdu vypadá jinak. Ty prostě pořád budeš papežštější jak papež. Sám tam prostě vjedeš do zákazu ale přece jen na malou chvilku, vyložit a naložit a pak za značku, to se nepočíta...:-))

            petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:59:36

            nofish >> díky za reakci. Reagovat jsi nechtěl ale reagoval a ještě k tomu na blázna :-)) btw potvrdil jsi mi přesně co jsem myslel. Přespolní mě serou, protože okatě nedodržují něco co já nedodržuju také a mnohem častěji... a velmi nerad bych aby to zatrhli všem. (nebavím se o ohnních ani o hovnech v křoví. Bavím se o vjezdu do zákazu vjezdu). Petrův zdar.

              nofish - Profil | Pá 19.8.2016 14:56:55

              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 19.8.2016 14:39:30 >> http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/338/965639_fead0.j​pg názorná ukázka - není to provokace, nacpat to za tu ceduli? Přitom se dá zaparkovat o 100 metrů dál, kde je palcu tři pr.... Ale to ne, to je tím, že já závidím :-D
              http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/249/929000_8254c.j​pg taktéž, taky se dá zaparkovat v pohodě.
              http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/249/929002_86257.j​pg nahoře se to dá strčit do křoví....
              Myslím, že stačí.

                nofish - Profil | Pá 19.8.2016 14:52:23

                eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 19.8.2016 14:36:19 >> Třeba zmiňovaná část byla vždy přístupná v pohodě a legálně. Z jedné strany žádná značka, z druhé neplatná značka. A nikdo to kolik let neřešil a byl klid...
                Míst kde jde sjet k vodě je dost, jenže normální člověk si tam sjede, udělá co potřebuje a s autem vypadne od vody pryč a ne že ho tam má den/týden, stát. Auto parkuji v lese. Nenechávám v něm nic cenného a argumety jako že má někdo auto za 3/4 milionu, tak to v lese stát nemůže, to fakt neberu, každý si na ryby může pořídit starý křáp.
                Lidi neimprovizují, ale chovají se jako blbci. A já nebrečím, jen konstatuji, že za to co se děje, si mohou lidé samí a taky to, že nejvíce "problémových", pokud jde o tyhle věci jsou "přespolní" co tam jezdí jednou za čas. Fakt neznám nikoho z chlapů co tam člověk vídává pravidelně, aby měli auta u vody, rozdělávali si tam ohně, vyřezávali v lese stromky aby měli dřevo, stavěli si hajzlíky ve křoví, atd...
                Myslím si, že když tam vjede policie, budou si stejně rovní všichni stejně jako na Mezině, šmahem všichni a měli vybráno. Tam je alespoň možnost koupit povolení k vjezdu.
                Ten druhý zápis nekomentuji. Jsi blázen.... Prostě jenom asi nechápeš, že jsou lidi, kteří když se ví, že u vody auto nemá co dělat, tak ho tam prostě stát nemá. Že se tam nemají zakládat ohně, tuplem loni, tak je tam dělat nebudou. A pak jsou lidi, kteří jsou prostě moc blbí na to, aby si uvědomili, že když je něco zakázáno, mělo by se to dodržovat a když už se to musí porušit (vjezdy) tak alespoň neprovokovat.

                  petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:39:30

                  nofish >> Prostě nezlob se na mě ale v tvém textu cítím něco v tomto smyslu: "Všichni dodržujte předpisy, neparkujte v zákazech...ať to tam nestopnou všem, protože sám ty předpisy porušuji a nerad bych aby si na mě někdo dohlédl. Vy luf´táci tam chodíte jednou za rok a já ty předpisy porušuju pravidelně, tak by mě to fakt sralo. :-)) ".

                    petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:36:19

                    nofish >> "kilometřík břehu legálně po cestě autem nedostupný" je odjakživa. Kolem celé harty. Nikde není místo kde sjet k vodě (mimo zákaz). Auto můžeš parkovat nesmyslně mimo dohled v zarostlém lese za zničenou značkou zákazu vjezdu. Klíče od závory raději nechci vědět co obnáší abys je dostal.. Prostě je to tam celkově nahovno vyřešené, krásná voda ale není jak se k ní dostat, lidi improvizují a ty tu brečíš. Ano karavany u vody jsou svinstvo, na druhou stranu, já to auto prostě nenechám mimo dohled aby mi ho někdo vybral a nepůjdu po 100km cestě na hartu další 2km k vodě pěšky s haraburdím. Prostě někdo tam je rovný a někdo rovnější.. a někdo je místní.

                      nofish - Profil | Pá 19.8.2016 14:21:17

                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 19.8.2016 14:12:58 >> Co to má s tím společného? Když je sjezd k vodě, u něj umístěná informační tabule, na níž je jasně psáno, že nemáš jezdit autem na břeh (zjednodušeně), ty tam zajedeš s lodí, s cajkem na kapry, s čímkoli (karavany teď raději vynecháme), kde pak zaparkuješ? Viditelně na tom břehu, lesákům v cestě kde se pak nemůže vytočit tatra, nebo to auto po vybalení potřebného, postavíš za tu zákazovou značku, a tak abys nikomu nepřekážel? My, blbí, děláme to druhé.
                      Díky chování pánů kolegů, kteří k té vodě tam jedou jen jednou za čas a je jim jedno co bude po tom co odjedou, už bohužel budu asi chodit jenom pěšky... O těch kreténech co tam roky otravovali s karavany u vody, se bavit ani nebudeme. Já to ještě nějak odšlapu, ale co lidi starších ročníků... Když jsem to tu psal před léty, byl jsem za blbce, záviděl jsem, atd... a nejednou? CO se stalo? Už mámě nějaký ten kilometřík břehu legálně po cestě, autem, nedostupný. Co bude dál?...

                        petrikveprik - Profil | Pá 19.8.2016 14:12:58

                        nofish >> Prosím Tě - když jedeš na hartu na ryby...jak tam jedeš? Autem? Na kole, nebo pěšky?

                          nofish - Profil | Pá 19.8.2016 13:55:32

                          Stroft >> Mezi námi, říkal jsem , že se tu k tomu nebudu vyjadřovat, ale....
                          Jedna z těch velkých kapek, co k tomu přispěla, jsou auta a karavany v zátopové oblasti - co jsem zaslech z více stran. A sám moc dobře víš, kde jste parkovali auta s vozíky - o sto metrů dál už se jít nedá....
                          O tom, že obec che vytřískat další peníze za parkovné, se bavit ani nebudeme.

                            Polčis - Profil | Pá 19.8.2016 11:35:11

                            GTdpcfix >> Nejopatrnejsi půjdou dnes,bo vydry budou pařit na hradech:-))

                              GTdpcfix - Profil | Pá 19.8.2016 11:19:31

                              hroch jarda >> paradoxne rybam to nevadilo a braly spolehlive i ty nejopatrnejsi.a to mi vazne letali 4h nad hlavou😀

                                hroch jarda - Profil | Čt 18.8.2016 10:46:31

                                sliver >> Ale uvědom si, že tam je nikdo nevidí a neocení jejich šikovnost. A na těch lodích nebyli žádní tlouštíci!!!!!!!!!!!!

                                  boyscout - Profil | Čt 18.8.2016 10:14:37

                                  sliver >> tam asi nemůžou jezdit rovně tolik kilometrů maximální rychlostí :-)

                                    sliver - Profil | Čt 18.8.2016 9:32:40

                                    hroch jarda >> dyť mají Barnov na Libave , blbnout muzou tam .

                                      smike - Profil | Čt 18.8.2016 9:32:07

                                      hroch jarda >> my máme i válečné loďstvo!!!:)))

                                        hroch jarda - Profil | Čt 18.8.2016 9:14:23

                                        boyscout >> Na přídi jejich lodí jsou kulomety. Ti povolení nepotřebují. Ale vážně, v podstatě se nic neděje, trocha kraválu na vodě, trocha větších vln a možná tím probudí i ryby. A diváků na březích bylo taky dost. A věřím že i to povolení 100% měli.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait