Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nboyscout - Profil | Čt 18.8.2016 8:44:32

hroch jarda >> jak jim to mohli vůbec povolit? :-)

    Nhroch jarda - Profil | Čt 18.8.2016 8:42:41

    boyscout >> To byli až na přítoku Moravice

      Nhroch jarda - Profil | Čt 18.8.2016 8:41:50

      romanek26 >> Vojsko mělo nějaké cvičení, Slaňovali z vrtulníku do jedoucích člunů a to opakovali pořád dokola. No jeli mi okolo lodě na 30 m a byla to slušná podívaná z první řady. Jestli se mi podaří vložit video, zatím to nejde, uvidíš to s ostatními celé.

        Nboyscout - Profil | Čt 18.8.2016 8:41:07

        hroch jarda >> já je tam viděl už v úterý. Taky dělali bordel na vodě , ale naštěstí ještě bez helikoptér :-)

          Nromanek26 - Profil | St 17.8.2016 23:43:00

          Také bych ještě jednou chtěl poděkovat nálezcum,mého starého psa.ještě teď se třesu při představě,že bych přijel domu bez něj...;-).

            Nromanek26 - Profil | St 17.8.2016 23:41:50

            Také bych ještě jednou chtěl poděkovat nálezcum,mého starého psa.ještě teď se třesu při představě,že bych přijel domu bez něj...;-).

              Nromanek26 - Profil | St 17.8.2016 23:20:09

              hroch jarda >> co se to tam dělo?

                Nhroch jarda - Profil | St 17.8.2016 22:15:41

                Dnešní podvečerní blbinec na Hartě

                  Ndžigit - Profil | Út 16.8.2016 17:54:24

                  Mischak >> viš, co mu to muselo dat roboty aby se dožil take míry a vyhýbal se přitom všem zakrmenym flekum :-)))

                    NMischak - Profil | Út 16.8.2016 17:19:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Minulej týden na hartě v pět ráno :) na dvacítku kouli měl 67, ale když sem ho pouštěl tak sem mu chtěl připnout batoh s jídlem jak byl hubenej. :D

                      Nmazar - Profil | Út 16.8.2016 14:46:57

                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 16.8.2016 14:30:11 >> Nenapsal jsem to třeba vzhledem k tomu, že jsi zmiňoval bordel o kterém jsem před tím psal já a pár dalších včetně Iva? Navíc jsi začal větu slovem hoši což není moc konkrétní. To, že mi nemáš potřebu nic vysvětlovat je fajn i vzhledem k tomu, že o žádné vysvětlení nestojím, ale kluci v legračních čepicích ho třeba chtít budou, tak hodně štěstí. Petrův zdar i tobě.

                        Npetrikveprik - Profil | Út 16.8.2016 14:30:11

                        mazar >> "To vysvětluj policajtům ne nám" - ty tu zastupuješ nějakou skupinu že píšeš "nám"? Nemám potřebu Ti nic vysvětlovat, nebyla to reakce na Tebe, petrův zdar! :-) (btw pak pisni jak se ti ten pytel bordelu po ostatních odvážel, až tam budeš na skládačce..)

                          Nmazar - Profil | Út 16.8.2016 14:17:48

                          eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 16.8.2016 12:06:24 >> To vysvětluj policajtům ne nám, já už jim to jednou taky tak podal a moc jsem si neškrtl :).

                            NDaveX - Profil | Út 16.8.2016 13:28:36

                            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 16.8.2016 12:06:24 >> Souhlas. To je ten důvod, proč mám raději auto trochu blíže. I tak večer chodím na kontrolu.

                            Akorát absolutně nedokážu pochopit ten bordel. Nikdy mě nenapadlo, že bych něco vyhodil. Po cestě z ryb je x kontejnerů a košů. Bordel do koše, plasty do kontejneru a jedu domů. Od některých prostě nepochopitelné chování a obsereme to bohužel všichni :(

                              Npetrikveprik - Profil | Út 16.8.2016 12:06:24

                              IvoD. >> hoši - ruku na srdce.. nadáváte na bordel a na auta až ve vodě.. Ne každý si může dovolit aby mu auto někdo vybral, nebo aspoň rozbil okna. Navíc auto blíž znamená větší pravděpodobnost že bordel bude odnesen/odvezen. Jinak nikdo nechtěl auto ve vodě. Ale auto nadohled. Sám když vidím že všichni parkují nadohled na loukách, bych mohl osrat nechat auto u značky někde v lese aby mi ho někdo v rámci solidarity vybral. Myslete si o tom co chcete.

                                NIvoD. - Profil | Út 16.8.2016 11:45:20

                                Milan 66 >> Bohuzel si lide at jsou to koupaci nebo rybari prestaly absolutne vazit jakkoliv prirodu.Az se jednoho dne nekdo nasere a da vsude zavory tak pak vsichni budou zase rvat a nadavat....Posledni par tydnu jsem na Harte byl a je to tam des a hruza v Razove Leiskovci jsou skoro nelegalni kempy.Pytle bordelu se povaluji skoro vsude.

                                  Nmazar - Profil | Út 16.8.2016 11:30:46

                                  To tak vypadá, že si hodím do auta libertu nebo skládačku :). Dnes jsem se vrátil po dvou dnech a bordelu všude hodně, jenom za zády jsem nasbíral půl pytle. Bordel po všech, rybářích, koupačích, ožralech, možná i po paní z úřadu v Leskovci.

                                    NMilan 66 - Profil | Po 15.8.2016 23:09:44

                                    B-e-r-y >> podle poslednich zprav na teto strance se da dojet nejen k vode, ale az do vody!:-)

                                    Kluci chceete jet na nadhernou Hartu, ktera je v panenske prirode, kde je klid, velke ryby, pohoda a chcete mit za prdeli auto!!!

                                    Nejak nechapu.

                                      NB-e-r-y - Profil | Po 15.8.2016 23:05:51

                                      Zdravim panove..... Jak to je na Harte s bivakovanim? Da se s autem najet nekde bliz k vode, abych na auto videl? Nepotrebuji ho mit primo u sebe, ale staci mi vizuelni pohled... Kde se dapripadne sehnat povoleni k vjezdu...Diky za info

                                        Npetrikveprik - Profil | Po 15.8.2016 20:48:37

                                        tuzemak >> vyrazit párkrát do roka na hartu je u mě svátek....na hartě mít možnost veřejných prací, tak snad cíleně někde něco provedu :-))

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait