Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Ntuzemak - Profil | Po 15.8.2016 18:46:06

Ryben >> proč zaměstnanec?máme málo socek?chceš podporu či nějaký prachy na bydlení?odpracuješ si 100h měsíčně na veřejnoprospěšných prací jinak nežereš a chrápeš pod širákem...tak jednoduchý řešení...

    Nsliver - Profil | Po 15.8.2016 18:10:40

    džigit >> tož napiš , které . Ty co zajímají rybáře a vedou k vodě .

      Ndžigit - Profil | Po 15.8.2016 18:06:18

      sliver >> nikdy sem netvrdil,že všecky.Ale je jich dost ;-)

        Nsliver - Profil | Po 15.8.2016 17:55:08

        džigit >> ty cesty co jsou kolem vody jsou stare .

          Ndžigit - Profil | Po 15.8.2016 17:46:10

          Ryben >> v tomhle možná nemáš pravdu.Spousta cest byla vystavěna jen pro stavbu. Řešil jsem něco v Bruntali na odboru dopravy a docela jsem se dovol...
          Harta je dílo bolševika,který se tehdy nikoho na nic, v souvislosti s tím,komu co patří, nepáral.Dopravní značení je taky kapitola sama o sobě....

            NRyben - Profil | Po 15.8.2016 17:29:45

            Další věc,co nechápu - vybírají se poplatky za vjezd po cestách hotových dávno před přehradou. Kam ty peníze jdou? Je to takový problém za ty peníze najmout pár brigádníků a udělat úklid? To ty obce nemají rychlou rotu - stálé zaměstnance? (Nic to nemění na tom,že by si měl každy minimálně po sobě uklidit sám) Jedna věc je ždímat z lidí peníze, druhá pak zase něco tomu obětovat... Ať se na mě nikdo nezlobí,ale právě tihle rybáři a turisti do oblasti přivážejí peníze. Vždyť jenom kolik vzniklo pracovních míst s rozvojem turistiky? Jak vzrostly ceny pozemků? Odměna - buzerace a další zákazy! Kdyby na RS byli trochu schopní a progresivní (né ty staré struktůry od z dob komunismu), postarali by se o nějaké věcné břemeno pro příjezd po místních komunikacích...

              NStroft - Profil | Po 15.8.2016 16:01:00

              Kareras >> Plná polní a loď na hrbu, kocourkov:-(

                Nromanek26 - Profil | Po 15.8.2016 15:35:30

                Taky jsem byl překvapen,dnes dojedu objizdim fleky a každý parkuje před zákazem.zakoupil povolenku k vjezdu a první koho potkám pčr na čtyřkolce.jak bylo řečeno,za spoustu věci si mužem sami a koupači nám vtom samo že pomohly taky.

                  Ntuzemak - Profil | Po 15.8.2016 15:08:57

                  Kareras >> že zrovna děcko to obsere byla otázka času,páč dobytek nespí..

                    Nsliver - Profil | Po 15.8.2016 14:54:16

                    Kareras >> sak to maš po asfaltce a ve stínu , to je pohoda .

                      NKareras - Profil | Po 15.8.2016 14:41:26

                      Máme chodit na místa pěšky. K mému oblíbenému fleku je to z parkoviště asi 600metrů.. no s plnou polní ufff :(

                        NDaveX - Profil | Po 15.8.2016 13:57:39

                        Souhlasím s Ryben. Jinak mě letos na Hartě překvapil pořádek po rybářích na místech, kde chodím. Bohužel, po dvou bandách, které přijeli na koupání a večerní ožíračku, tam zůstal daleko větší nepořádek. Ale pořád tam vidím, alespoň tam, kde jezdím, zlepšení.

                        Ono ten zákaz není vyloženě stavěný na rybáře, ale na všechny. Bohužel.

                          NRyben - Profil | Po 15.8.2016 13:36:55

                          Kareras >> nevím,jestli to je dobře a hlavně bych kategoricky neházel všechen bordel na rybáře. Těch koupáčů tam je taky strašná spousta. Přidejte k tomu vzrůstající rybářský tlak a celkem logicky se čeká na nějaký impuls, kdy vznikne problém a někomu funkčně způsobilému se to prostě přestane líbit. Toho bordelu, co odvezu pokaždé po ostatních rybářích, potažmo turistech je hrůza... Když to vezmu z druhé strany, Harta je krásná voda,ale rybářům se háže zbytečně moc klacků pod nohy (i když to je spíš průser celého RS).

                            Ndžigit - Profil | Po 15.8.2016 13:25:50

                            Kareras >> že je to dobře!
                            Někteří si opravdu myslí,že můžou vše a všude!!!

                              Nloda30 - Profil | Po 15.8.2016 13:19:18

                              Kareras >> Můžeme, můžeme... Byla to otázka času, a ejhle, je to tady..

                                NKareras - Profil | Po 15.8.2016 12:31:47

                                Zdarec bordeláři :-D Co říkáte novým zákazům vjezdu za Leskovcem? Policie je tam každý den a pokutuje. K ostrovu už není možné dojet, ani na druhou stranu. Prý jsi za to můžeme sami, že děláme bordel... říkala paní na ůřadě v Leskovci. A nějaký rybář tam srazil autem dítě na kole. Prej poslední kapka

                                  Npajinek - Profil | Čt 11.8.2016 20:48:52

                                  gins >> Jjoooooo :-)

                                    Ngins - Profil | Čt 11.8.2016 20:07:55

                                    pajinek >> Ahoj, to jsou ty co Zdeňa celou dobu zalíval😂

                                      Nsliver - Profil | St 10.8.2016 21:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jojo

                                        NStroft - Profil | Út 9.8.2016 23:10:32

                                        pajinek >> Dobrá zpráva, už jsem myslel, že to neumím:-(

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait