Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Út 9.8.2016 22:42:32

Stroft >> nechali mě odpočívat -:)

    NStroft - Profil | Út 9.8.2016 22:37:44

    pajinek >> A co ryby?

      Npajinek - Profil | Út 9.8.2016 22:20:03

      Od 31.7. - 9.8. počasí jak na houpačce, hlavně příjezdová neděle, kdy se přihnala pěkná smršt. Ale supr strávená dovolená :-)

        Nbazalas - Profil | Út 9.8.2016 11:52:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Taky pridam jednu ze svitani na lodce :-)

          Nsushi55 - Profil | Út 9.8.2016 11:35:33

          DaveX - >> parádní ;-)

            NDaveX - Profil | Út 9.8.2016 7:10:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            I rána tam jsou hezké :) Koukněte. Z minulé neděle. Když už to moc nebralo, tak to nedělní počasí vynahradilo.

            https://www.youtube.com/watch?v=yK2vyXJAFDk

              NKajman60 - Profil | Pá 5.8.2016 14:54:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ryben >> ...-jj,,západy tam jsou krásné..-)

                NRyben - Profil | Pá 5.8.2016 10:45:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ER-EM >> nás taky zachránila lahvinka rumu, jinak by to byla celkem pruda. Vody spadlo až až. Balit se nám nechtělo, ale měli jsme tušit mazec, když to domorodec asi 15 minut před začátkem toho pogromu zkušeně pobalil a rozloučil se slovy: "Chlapci doufám,že máte pláštěnky a ty pruty si radši položte..." nicméně Hartička nám to vynahradila hned v noci. Přidám jednu fotku z pondělního západu slunce

                  NER-EM - Profil | Čt 4.8.2016 17:53:09

                  Ryben >> Kámoš si to v tu neděli taky vychutnal se vším všudy... Hodinu zabalenej v igelitu v lese ve strašné bouřce, s lodí plnou vody navalenou vlnama na břeh s utopenýma všema věcma..., asi trest za to, že se den před tím strašně "picl"...:) Jsem rád, že jsem dal na předpověď a na vodu nevyrazil... byl by to drahej výlet...:)

                    NRyben - Profil | Út 2.8.2016 16:15:57

                    ER-EM >> My byli od pátku do dnešního rána a počasí bylo opravdu jak na houpačce. Ovšem to,co nás tam chytlo v neděli odpoledne si budu dlouho pamatovat... dobrá zatěžkávací zkouška pro bivak. Jinak kapřici velmi slabé. Sumci nic.

                      NER-EM - Profil | So 30.7.2016 0:05:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Přidávám ještě pohled z vody...Byla to hezká podívaná...:)

                        Ngins - Profil | Pá 29.7.2016 18:48:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Harta během 20 minut-nádhera.

                          NRyben - Profil | Čt 28.7.2016 15:20:32

                          džigit >> asi tak, dost by se divil, kdyby se mu tam namotala 100kg Huprovka, co mám na navi. Na Moravě se to stalo kolegovi. Záměrně mu do bojky najel chlápek s vyhlídkovou lodí. Podotýkám,že z hlediska rybáře nebyly porušeny žádné pravidla. Měl to kousek od břehu a šlo to dobře vidět. Sice přišel o dost metrů,ale borec,co 3 hodiny musel ořezávat šňůru z namotaného motoru, už se sumcařům výhýbá ze široka... všeho do času

                            Ndžigit - Profil | St 27.7.2016 22:33:53

                            Stroft >> zřejmě třa dat řadne lano a pokud ma vrtulu,příště se dohodne.Ne "jihu" nam do toho najel a musel pak nějake to kolo vynechat,než to odstranil...
                            Zvlaštni je rychlost represivních složek...

                              Nmanchester87 - Profil | St 27.7.2016 21:58:05

                              Stroft >> přesně tak, na sumiky do razovske zatoky to nemá cenu, myslím tím na trhačku.. To zas byl nápad, klobouček

                                NStroft - Profil | St 27.7.2016 17:20:29

                                džigit >> Nemají nic, plavební zákon hovoří jasně, přijde mi to jako zvůle provozovatele, nebo lenost, nadjed si 100 metrů. Měl jsem sumčák 30 metrů od břehu, řval jsem na něj,že do toho vjede a on řval, že je mu to jedno, na poslední chvíli jsem prut zvednul co nejvýš ale stejně se šnůra zachytla o střechu lodi. Za dvě hoďky přijel porybný i s policajty, že je bombarduje, šéf porybných, starosta obce a kdo ví kdo ještě. No komedie jak z filmu:-) Policajti i klučina s plackou jsou pohodoví kluci, tak jsme si vyříkali názor na věc bez problému. Každopádně, kdybychom věděli, že tam přivoz jezdí, zabyvakujeme se jinde. Jo a když zakrmovací bojku, tak jen tyčovka, měli jsme H bojku a dostali jsme za uši:-)

                                  Ndžigit - Profil | St 27.7.2016 16:57:11

                                  Stroft >> a mají nějaké bóje jako vytyčení trasy?

                                    NStroft - Profil | St 27.7.2016 16:53:48

                                    Dnes jsem se vrátil, nejde vůbec nic! Pozor na nový přívoz z Roudna do Razové, lodivodi jsou bezohlední a arogantní, jezdí těsně kolem břehu a trhají vše co mají v cestě! Tak bacha na ně.

                                      NPYTLAKS - Profil | St 27.7.2016 16:44:44

                                      MOndo >> bez motoru na vodu nejeď,jedině kolem roudna,jináč je to makačka:-)

                                        Nbejzirek - Profil | St 27.7.2016 13:09:48

                                        Oni uz plechovky nepujcuji, maji cca 10 plastovych pramic.. Je pravda ze kdyz foukal vitr.. A to tam fouka snad porad, tak s padlama sme stali porad na miste.. Jak sme lod odvazeli zpet, tak sme meli pusteny motor a do toho pomahali i padlama..

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait