- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slezská Harta a kouzlo jejího okolí
Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
321x v oblíbených a 33x v ignorovaných.
Npajinek - Profil | Út 9.8.2016 22:20:03
Od 31.7. - 9.8. počasí jak na houpačce, hlavně příjezdová neděle, kdy se přihnala pěkná smršt. Ale supr strávená dovolená :-)
NDaveX - Profil | Út 9.8.2016 7:10:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
I rána tam jsou hezké :) Koukněte. Z minulé neděle. Když už to moc nebralo, tak to nedělní počasí vynahradilo.
https://www.youtube.com/watch?v=yK2vyXJAFDk
https://www.youtube.com/watch?v=yK2vyXJAFDk
NRyben - Profil | Pá 5.8.2016 10:45:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ER-EM >> nás taky zachránila lahvinka rumu, jinak by to byla celkem pruda. Vody spadlo až až. Balit se nám nechtělo, ale měli jsme tušit mazec, když to domorodec asi 15 minut před začátkem toho pogromu zkušeně pobalil a rozloučil se slovy: "Chlapci doufám,že máte pláštěnky a ty pruty si radši položte..." nicméně Hartička nám to vynahradila hned v noci. Přidám jednu fotku z pondělního západu slunce
NER-EM - Profil | Čt 4.8.2016 17:53:09
Ryben >> Kámoš si to v tu neděli taky vychutnal se vším všudy... Hodinu zabalenej v igelitu v lese ve strašné bouřce, s lodí plnou vody navalenou vlnama na břeh s utopenýma všema věcma..., asi trest za to, že se den před tím strašně "picl"...:) Jsem rád, že jsem dal na předpověď a na vodu nevyrazil... byl by to drahej výlet...:)
NRyben - Profil | Út 2.8.2016 16:15:57
ER-EM >> My byli od pátku do dnešního rána a počasí bylo opravdu jak na houpačce. Ovšem to,co nás tam chytlo v neděli odpoledne si budu dlouho pamatovat... dobrá zatěžkávací zkouška pro bivak. Jinak kapřici velmi slabé. Sumci nic.
NRyben - Profil | Čt 28.7.2016 15:20:32
džigit >> asi tak, dost by se divil, kdyby se mu tam namotala 100kg Huprovka, co mám na navi. Na Moravě se to stalo kolegovi. Záměrně mu do bojky najel chlápek s vyhlídkovou lodí. Podotýkám,že z hlediska rybáře nebyly porušeny žádné pravidla. Měl to kousek od břehu a šlo to dobře vidět. Sice přišel o dost metrů,ale borec,co 3 hodiny musel ořezávat šňůru z namotaného motoru, už se sumcařům výhýbá ze široka... všeho do času
Ndžigit - Profil | St 27.7.2016 22:33:53
Stroft >> zřejmě třa dat řadne lano a pokud ma vrtulu,příště se dohodne.Ne "jihu" nam do toho najel a musel pak nějake to kolo vynechat,než to odstranil...
Zvlaštni je rychlost represivních složek...
Zvlaštni je rychlost represivních složek...
Nmanchester87 - Profil | St 27.7.2016 21:58:05
Stroft >> přesně tak, na sumiky do razovske zatoky to nemá cenu, myslím tím na trhačku.. To zas byl nápad, klobouček
NStroft - Profil | St 27.7.2016 17:20:29
džigit >> Nemají nic, plavební zákon hovoří jasně, přijde mi to jako zvůle provozovatele, nebo lenost, nadjed si 100 metrů. Měl jsem sumčák 30 metrů od břehu, řval jsem na něj,že do toho vjede a on řval, že je mu to jedno, na poslední chvíli jsem prut zvednul co nejvýš ale stejně se šnůra zachytla o střechu lodi. Za dvě hoďky přijel porybný i s policajty, že je bombarduje, šéf porybných, starosta obce a kdo ví kdo ještě. No komedie jak z filmu:-) Policajti i klučina s plackou jsou pohodoví kluci, tak jsme si vyříkali názor na věc bez problému. Každopádně, kdybychom věděli, že tam přivoz jezdí, zabyvakujeme se jinde. Jo a když zakrmovací bojku, tak jen tyčovka, měli jsme H bojku a dostali jsme za uši:-)
NStroft - Profil | St 27.7.2016 16:53:48
Dnes jsem se vrátil, nejde vůbec nic! Pozor na nový přívoz z Roudna do Razové, lodivodi jsou bezohlední a arogantní, jezdí těsně kolem břehu a trhají vše co mají v cestě! Tak bacha na ně.
NPYTLAKS - Profil | St 27.7.2016 16:44:44
MOndo >> bez motoru na vodu nejeď,jedině kolem roudna,jináč je to makačka:-)
Nbejzirek - Profil | St 27.7.2016 13:09:48
Oni uz plechovky nepujcuji, maji cca 10 plastovych pramic.. Je pravda ze kdyz foukal vitr.. A to tam fouka snad porad, tak s padlama sme stali porad na miste.. Jak sme lod odvazeli zpet, tak sme meli pusteny motor a do toho pomahali i padlama..
Červené karty: Martin..., Martas.bait
Čtenáři této diskuse také sledují
NOstrava a okolí99468
NFóry59868
NŘeka Opava a okolí2185
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NUdírny a uzení51140
NBeskydský návesní rynek57369
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NOlešná a Baška1191
NOlomoucké a hanácké jádro5919
NSranda bez nadsázky 🤘10858
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic






























