Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Npetrikveprik - Profil | St 27.7.2016 12:44:04

MOndo >> s tím motorem si to rozmysli. Bo ty celoželezné necky rozpohybovat "jen" veslama .... kdysi jsem si to taky půjčoval než jsem si pořídil své plavidlo. Bez motoru jsem si to půjčil jen jednou (a to bylo poprvé a naposled :-))

    NMOndo - Profil | St 27.7.2016 12:01:09

    Moc děkuju.. uvidím jak se to vyvrbí a případně zavolám do toho RD v Roudně. Motor ani nechci, to není ta správná romantika na vodě. Bude to víc kochání než chytání.

      Nbejzirek - Profil | St 27.7.2016 11:15:49

      My jsme motor pouzili jen na prepluti na misto ( jeli sme cca 80 min) a pak nazpatek a vse ok, pro dalsi pouziti sme pouzivsli pouze vesla

        NPYTLAKS - Profil | St 27.7.2016 10:38:19

        GTdpcfix >> to švédsko už asi nebude taky tak horké:-)

          NPedro1 - Profil | St 27.7.2016 10:17:56

          MOndo >> Počítej s tím,že motor s baterkou si sice půjčíš,ale že kdykoliv přestane něco fungovat.Takže určitě nezpomenout vesla.

            Nbejzirek - Profil | St 27.7.2016 7:31:50

            Letos sme si od nich pucovali lod na patek sobota a nedele i s motorem a padly, a vyslo to na 800kc na cele tri dny.. Takze super, zavolej primo do rd roudno.

              NKřovak - Profil | Út 26.7.2016 22:16:38

              MOndo >> Zdar,v rybařském domě by to mělo jít.Pujčí ti lodku i pádla a nestojí to moc.

                NMOndo - Profil | Út 26.7.2016 21:32:58

                Mohl by mi někdo poradit, jestli je na Hartě nějaká půjčovna lodí, kde mi půjčí vesličku třeba na dva dny, za nějaký rozumný peníz? Případně, jestli by mi někdo z místních po dohodě, tak aby to bylo výhodné pro oba nepůjčil na víkend loďku. Žádný huntování. Původně jsem měl plánu toho víc nachodit pěšky, ale pokud by byla možnost, nakombinoval bych to. Ideálně nějaká půčovna v Roudně, ať se s přítelkyní od vlakáče z Valšova taky trochu projdem. Kdybych měl dávat 120/ hod, jak jsem koukal, tak by se mi asi vyplatilo si tu loďku koupit :)

                  NDaveX - Profil | Út 26.7.2016 14:11:58

                  GTdpcfix >> To už zní lépe :) chystám se příští týden na 4 dny, ale i když nebudou brát, stačí odpočinek :)

                    NGTdpcfix - Profil | Út 26.7.2016 13:06:39

                    DaveX >> je to vsude stejny za chvili ti podam atualni informace aby jsem nebyl jen vtipny ale i trefny:D

                      NDaveX - Profil | Út 26.7.2016 11:33:00

                      GTdpcfix >> Dík za velmi vtipnou odpověď.

                        NGTdpcfix - Profil | Út 26.7.2016 11:17:28

                        DaveX >> hh je to mistem,zkus svedsko,finsko,rusko...jde to tam lepe

                          NDaveX - Profil | Út 26.7.2016 10:32:09

                          Kluci, jak zatím vnímáte tento rok? Z mé stránky to je zatím slabé, tak uvažuji, jestli to je místem, nebo to je celkově letos na Hartě slabší.

                            NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 23:13:55

                            nofish >> chytam je jen na perlicku:Da jako kazdy den to nebylo chytani ale trapeni:Daspon ale po dlouhy dobe nebylo zero:D

                              Nnofish - Profil | Ne 17.7.2016 18:57:28

                              GTdpcfix >> Kajmana schovat, ryby nechytat, bolí je to (nebo prý vlastně ne)

                                NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 12:56:17

                                mazar >> tak toho kajmana....kdyz se na me nofish vykvaknul😀😀

                                  Nmazar - Profil | Ne 17.7.2016 12:49:19

                                  GTdpcfix >> Rybářství odebírám, tipa jsem ti dal nejlepšího možného :).

                                    NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 12:45:14

                                    mazar >>at zije monitoring:D:D
                                    mam tam jeste rybarsti casak...jestli mas zajem a das dobreho tipa...je tvuj:D

                                      Nmazar - Profil | Ne 17.7.2016 12:40:14

                                      GTdpcfix >> Vím, že ses neptal mě, ale do hospody to bude nejlepší :).

                                        NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 12:39:04

                                        nofish >> stejne tu je celkem nuda...porad mi kam dneska:/krute tapu:/melo by prestvat i fucet....kdyz dobre poradis a ja odchytam daruju ti casopis kajman z min mesice:Dse zasmejes:D
                                        jsem dostal :)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait