Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nnofish - Profil | Ne 17.7.2016 11:53:00

GTdpcfix >> taky ne, ale v ignoru to už nějakou dobu nebylo.

    NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 11:51:28

    nofish >> njn dlouho jsem tu nebyl:D

      Nnofish - Profil | Ne 17.7.2016 11:40:04

      GTdpcfix >> před půl rokem, pak už ne. Ale kdo ví...

        NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 11:37:25

        nofish >> ja myslel ze to tu mas v ignoru tak si tu placam jen tak blbosti:D:D

          NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 11:26:54

          nofish >> :D:D:Dve finale ho potahnu jeste vic to je fakt:D

            Nnofish - Profil | Ne 17.7.2016 7:39:09

            GTdpcfix >> ale, najednou....

              NGTdpcfix - Profil | Ne 17.7.2016 3:22:01

              nofish >> na feeder?ja urcite ne vic so to je vercajku s sebou tahat?

                NDaveX - Profil | Ne 17.7.2016 1:09:44

                nofish >> Mrkni, kdy jsem se ptal. Plánoval jsem jet v pátek a opravdu nepatřím mezi ty jedince, co mají auto za zadkem....

                  Nnofish - Profil | So 16.7.2016 19:58:41

                  GTdpcfix >> jdete zítra na feeder, nebo jak? Uvažuju jestli zkusit štiku, pstruhovku, nebo něco jiného.

                    Nnofish - Profil | So 16.7.2016 19:57:20

                    DaveX >> Prosím. Třeba už alespoň jeden jedinec pochopí, že se po polních a lesních cestách jen tak nejezdí a že díky chytrákům, co musí všude dojet autem a mít ho za zadkem, nejlépe ještě přímo u vody a s karavanem, mají pak jiní úplně zbytečně problémy.
                    Jak by asi mohly vypadal polní csty, když už pár dní prší?....

                      NDaveX - Profil | So 16.7.2016 19:47:18

                      nofish >> Díky za hodně inteligentní a přínosnou odpověď. Vážím si toho.

                        Nnofish - Profil | So 16.7.2016 19:09:24

                        DaveX >> Asfaltky jsou v pohodě a jinam stejně jet nesmíš, takže se jezdí dobře.

                          NGTdpcfix - Profil | So 16.7.2016 19:03:59

                          romanek26 >> zitra ti reknu:D ale nevi zda pojedu na nekde kolem tebe..posledni vyjizdky tam byly hodne smutny:/

                            Nromanek26 - Profil | So 16.7.2016 16:33:44

                            Kolegové,jak to prosím vypadá z obsazenosti v tomto destivem počasí,dá se najít flek?hlavně v okolí Razove,dik

                              NvydraL - Profil | Pá 15.7.2016 14:04:45

                              DaveX >> Cesty v pohodě, dnes jsem odjel! Kapri nic moc, brali hlavne v noci!

                                NDaveX - Profil | Pá 15.7.2016 12:48:00

                                Chlapi můžete někdo poskytnou info? Jak to bylo teď na Hartě poslední dny, pršelo hodně? Jsou příjezdové cesty (polní) hodně rozmočené nebo se to vsáklo?

                                Díky moc za info.

                                David

                                  Nromanek26 - Profil | Ne 10.7.2016 22:58:59

                                  Pecin >> =-O wou..chlapi klobouk dolů a velká gratulace.supr fotky,těžko uvěřit že tam ještě něco takového plave.

                                    NPecin - Profil | Ne 10.7.2016 21:30:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Koleguv krasavec z hlubin (80cm), vetsi bohuzel pred brehem vypnul.

                                      Nromanek26 - Profil | Čt 7.7.2016 15:38:28

                                      GTdpcfix >> no na tom fleku,co jsem byl já tak predemnou byly asi taky bratři z ostravy,protože ve vodě bylo tolik lepek od piva,že jsem si připadal jak na colorsech :-),ale jinak byl docela pořádek.koušou?uvazuji že vemu ten můj gumový nesmysl a půjdu o vikendu podarovat harte pár nástrah...

                                        NGTdpcfix - Profil | St 6.7.2016 23:25:50

                                        romanek26 >> ted jsem videl vedle tvyho fleku chytat tri chlapiky v nej letech:D a dle slovniku byli od ostravy:D

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait