Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nromanek26 - Profil | St 6.7.2016 20:22:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Toto jsem uklidil z vedlejšího fleku při minule výpravě,tak hadam že příště tam toho najdu 3krat víc.takže nové cedule se zákazy nezabraly =-O,já bych na ne napsal d.bilum vstup zakázán.

    NDaveX - Profil | St 6.7.2016 14:50:35

    Ryben >> To jsi měl štěstí. Já se vrátil právě teď a s manželkou 3 kapříci za 4 dny. Pak jen cejni, ale celkem lopaty kolem 45 cm :) Nicméně bylo krásně, ale lidí poměrně hodně.

      NRyben - Profil | St 6.7.2016 11:06:50

      tak já se včera poprvé vrátil z Harty znechucen. To,že tam bude víc lidí,než normálně se dalo čekat. Ovšem stanové městečka na břehu, zaparkované auta skoro až ve vodě, odpadky na březích a igelitové sáčky odváté na keře podél břehu mě fakt doběhly. Když jsem si konečně našel klidnější místečko,tak jsem posbíral odpadky (od vršků od piva po tenisky) a konečně nahodil. Aktivita ryb byla slušná. Kapříci, nějaká běl - pohoda. Co mě trochu zaráželo,že jsem u břehu neviděl žádný potěr a dravce tím tuplem ne. Pak mě vyhnala bouřka...

        NKřovak - Profil | Ne 3.7.2016 9:06:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak je tu opět letni dovolena a sobotni tropicky den byl skvělý na koupání,ale ryby jsou pasivní.

          NNeo - Profil | Út 28.6.2016 15:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Minulý týden na přítoku.

            Nromanek26 - Profil | Út 28.6.2016 14:54:11

            Kontrola...

              Nromanek26 - Profil | Út 28.6.2016 14:11:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Počasí supr,lidstva nicmoc,jen ruky mi zatím rybinou moc nevoní...

                Nloda30 - Profil | Ne 26.6.2016 22:55:53

                romanek26 >> To ti asi bude stacit, jinak najit klidny flek je docela ukol, snad se Ti to podari

                  Nmuškařina123 - Profil | Ne 26.6.2016 20:05:05

                  zdar chlapi neprodavá tady někdo nastražní rybičky okolí Harty?

                    Nromanek26 - Profil | Ne 26.6.2016 19:14:55

                    loda30 - 26.6.2016 18:45:36 >tak to jsem v klidu to mi ty tři nástražky,co jsem dnes chytil budou stačit.jen mám obavu,jestli najdu klidný flek.minulý víkend jsem jel kolem a v roudne nešlo ani zaparkovat.

                      Nloda30 - Profil | Ne 26.6.2016 18:45:36

                      romanek26 >> Nechodim, ale info mam, lidi hodne, ryby moc nejdou, dravci spis vubec, tak asi tak...

                        Nromanek26 - Profil | Ne 26.6.2016 13:58:14

                        Chodite vůbec někdo?nějak to tu vázne.jak to vypadá u vody?je hodně lidi?co dravci a vůbec berou?uvitam aktuální info.

                          Nnick11 - Profil | Pá 10.6.2016 22:00:03

                          Milan 66 >> jo chápeš to dobře :) ale musí se vzít v úvahu taky to, že jsem chytal pouze boilie a snažil se selektovat jen větší kousky :) bohužel jeden z nich byl rychlejší než já a dřív než jsem stihl doběhnout i s prutem ke člunu tak se utrhl o hranu.. :-/

                            NMilan 66 - Profil | Pá 10.6.2016 21:34:47

                            nick11 >> hoj, pekny! Chapu to dobre, ze za 3 dny 3 kapri?

                              Nnick11 - Profil | Pá 10.6.2016 19:03:56

                              Díky :) ja jsem jich taky moc neviděl, ale mám tušení že jich tam bude víc :)

                                Nromanek26 - Profil | Pá 10.6.2016 17:47:04

                                nick11 >> gratulace a zároveň přejíci závist.;-).takových kousků jsem tam moc neviděl.

                                  Nnick11 - Profil | Pá 10.6.2016 17:22:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jsem po delší době strávil parádní 3 dny na Hartě :) je to naprosto úžasné místo s krásnýma rybama :) povedlo se mi na břeh dostat jednoho krásného 7kg kapříka a dva menší :)

                                    NKřovak - Profil | Čt 9.6.2016 14:46:41

                                    GTdpcfix >> Jj :-) tež som napetý,začínám sa potit.

                                      NGTdpcfix - Profil | St 8.6.2016 22:27:23

                                      Křovak >> jde to tak videt:D

                                        NPYTLAKS - Profil | St 8.6.2016 17:05:23

                                        GTdpcfix >> fůj co to je za divný pstruh,má to tečky,ale hlavu jakůsi divnů,není to hlavatka?.)))

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait