Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NKřovak - Profil | St 8.6.2016 14:55:17

Pěkny ježdík amigo,ale asi též už odpočítáváš do 16. :-)))

    NStroft - Profil | St 8.6.2016 13:24:38

    GTdpcfix >> Též dobre, vytřené ryby se mají kde schovat.

      NGTdpcfix - Profil | St 8.6.2016 12:17:32

      Stroft >> cau,jojo ale zatim podstatne mene nez minuly rok...ale myslim ze jestli ted bude pekne povyskoci

        NStroft - Profil | St 8.6.2016 12:08:53

        GTdpcfix >> Hoj, takže travička opět bují?

          NGTdpcfix - Profil | St 8.6.2016 11:26:59

          bejzirek >>

            NGTdpcfix - Profil | St 8.6.2016 11:23:09

            bejzirek >>

              NGTdpcfix - Profil | St 8.6.2016 11:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              bejzirek >> nedele

                NGTdpcfix - Profil | St 8.6.2016 11:15:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                bejzirek >> vcera:-D

                  Nbejzirek - Profil | St 8.6.2016 9:54:15

                  jsou naky aktualni fotky z harty ? :-)

                    NGTdpcfix - Profil | Út 7.6.2016 21:26:15

                    džigit >> asi tak:/

                      Ndžigit - Profil | Út 7.6.2016 8:05:38

                      GTdpcfix >> otázkou je,co to bude obnášet pro zbytek sezóny...

                        Nloda30 - Profil | Út 7.6.2016 7:11:18

                        DaveX >> Ožeň se na hartě, taky jsem to tak udělal, při výhledu na vodu to tak ani nebolelo :-D.

                          NGTdpcfix - Profil | Út 7.6.2016 7:08:03

                          eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 3.6.2016 12:20:45 >> ty vole ty jsi monitor:-D

                            NGTdpcfix - Profil | Út 7.6.2016 7:07:01

                            džigit >> vcera jsem byl v roudne a dali tam dokonce zakaz rybolovu 4.6.-5.6. A tak jsem premyslel proc....uz je mi to jasne proc.

                              Ndžigit - Profil | Po 6.6.2016 21:36:44

                              no, fajně :-/

                                Nromanek26 - Profil | Pá 3.6.2016 15:07:22

                                DaveX >> supr napad.my tam měly svatební cestu,nějaké seyschely mne neberou ;-)

                                  Npetrikveprik - Profil | Pá 3.6.2016 12:20:45

                                  DaveX >> ser na ženění a jeď už zítra rovnou..:-))

                                    NDaveX - Profil | Pá 3.6.2016 12:09:45

                                    Zítra se ožením a pak už konečně hurá na Hartičku! Už se těším! :)

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 3.6.2016 7:16:57

                                      F16 >> :-)))))

                                        NF16 - Profil | Čt 2.6.2016 19:59:52

                                        PYTLAKS >> máš pravdu předsedo:-)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait