Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

gins - Profil | Út 23.2.2016 18:37:02

F16 >> Ahoj Zdeňo, jak říkaš do jara se to naplní,pokud nebudou moc odpouštět.

    Zámek - Profil | Út 23.2.2016 17:39:54

    Mělo to jeden velkej plus kdo nebyl linej tak mohl najít peradni fleky já bych se tam chtěl ještě o víkendu jít podívat a projít si to tam všecko

      Zámek - Profil | Út 23.2.2016 17:37:59

      F16 >> ahoj aj tady dneska se zase zbarvila zahrada do bílá

        Polčis - Profil | Út 23.2.2016 17:24:11

        gins >> Tos tam nebyl cca 14dni zpět,to šla ta cesta v Razové vidět komplet.

          F16 - Profil | Út 23.2.2016 17:23:35

          džigit >>na krb nemám :-).Valím do Zuzany na kulec.

            džigit - Profil | Út 23.2.2016 17:20:51

            F16 >> ja to zatim řešim pivem u krbu :-))) ale venku je venku...

              F16 - Profil | Út 23.2.2016 17:19:34

              džigit >> zimné až moc.Už se těším na kraťasy a sandále:-) a hlavně na pivo na zahrádce:-)))

                džigit - Profil | Út 23.2.2016 17:14:26

                F16 >> jasne, beru. Šak co,je to zimne,lepi se to ... :-))))

                  F16 - Profil | Út 23.2.2016 17:10:15

                  džigit >> šak jsu napůl slepý.Tak prosím o nějakou tu toleranci.:-)

                    džigit - Profil | Út 23.2.2016 17:08:14

                    F16 >> temu šedemu padajicimu svinstvu praviš sníh? :-))))))))

                      F16 - Profil | Út 23.2.2016 16:59:40

                      Zámek >> Čau.V Ostravě sněží:-)

                        F16 - Profil | Út 23.2.2016 16:59:14

                        gins >> Ahoj.Byli jsme tam o víkendu taky.Moravice a Černý potok valí pěkně a jen za minulý týden přibylo 60cm. vody.A to je příslib.Na takovou velikou vodní plochu je to dost.Je třeba doufat:-)))

                          Zámek - Profil | Út 23.2.2016 16:33:14

                          gins >> no jestli nezačne pořádně pršet tak to bude špatný

                            gins - Profil | Út 23.2.2016 16:26:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Na Hartu je pořád smutný pohled.Dnešní kontrola stavu vody.

                              kasch - Profil | Ne 14.2.2016 14:12:34

                              pajinek >> Čau Peťo. Souhlasím s Tebou a taky mám tuto značku a onen příběh jsem čet. Je to typická ukázka toho, jak v dnešní době dokáže člověk člověka okrást a to hlavně kvůli jeho důvěřivosti. A ten zbytek na to čeká jako supi na stromě. Nemyslíš ...........zaplatíš. Ale pokud je tento člověk jako je pan Flajzar mozkem takových věcí. bude mít pan Pelikán i s panem Vágnerem po nějakém čase útrum

                                Spacir - Profil | Čt 11.2.2016 17:41:27

                                IvoD. >> Ivo s tou konkurenci bych byl opatrnejsi, tam jde o elektroniku, ne o big velryby :) a myslim si, ze zase tak horke s tim vyvojem co se tyce elektroniky to ve Vagnerovem pojeti nebude. A uz tak je to zidak, kdyz da do sve znacky Alfa " kradenou technologii " hlasice uz z prodane firmy Flajzar. Moc dobre musel vedet, odkud to je a ze to jeho poslicci jen tak nekde v amazonce nenasli. Takze asi tak...

                                  IvoD. - Profil | Čt 11.2.2016 12:10:03

                                  pajinek >> Tim že je vlastníš se pořad pro tebe nic nemění.Flajzar jede pořad dal jen bude mit konkurenci

                                    pajinek - Profil | Čt 11.2.2016 12:07:09

                                    IvoD. >> taky nesoudím žádnou stranu....jen jsem ten odkaz sem dal z důvodu, že minimálně 1/3 z nás výrobky od Flajzara vlastníme...

                                      IvoD. - Profil | Čt 11.2.2016 12:01:43

                                      pajinek >> Vßichni je soudi ale nikdo neslyšel druhou stranu.Trošku nechápu p.Flajzar firmu prodal neměl žádny patent a ted se strašně divi.Co si tak matně vzpominam tak i pan Flajzar měl nějaky spor s Foxem že od nic něco okopíroval.

                                        pajinek - Profil | Čt 11.2.2016 11:55:17

                                        DaveX >> právě si jí pročítám...neboj, vím o ní :-)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait