Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:07:23

kasch >> solich76 >> Ja dam do konce tydne vedet, zatim resime vikendy oslav. Mame toho v lednu a do pulky unora moc, stoho dve vyznamne:-) ( 18 a 40 )

    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 22:06:17

    pajinek >> ses nějak rozpovídal. Tak cena za chatu je 400Kč. Za chipsy atd dám cca 200-300 Kč. Pak pivo cca 1000. takže to bude tak nějak.

      Nrey - Profil | Út 5.1.2010 22:05:17

      pajinek >> je to jen full dvd stahování tak na týden stáhnu to a napálim toho více a dám to kdo bude chtít.

        Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:04:19

        rey >> Na kaprarinu s Niklem mysli i na me, nebo mas odkaz kde to stahnout ?

          Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 22:03:12

          Tak napočítal jsem zatím 6 lidí včetně mě

            Nrey - Profil | Út 5.1.2010 22:02:21

            Martin... >> Bude tam dvd že bych stáhnul? Česká Kaprařina s Karlem Niklem?

              Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:02:15

              Martin... >> Co ho potrebujes ? Pokud chata, tak 31ho rikal ze pojede.
              A co je potreba na chatu, co tam bude, kolik se bude prispivat ? Chces nejaky pivo a chipsi, cena bude jasna az to koupis a chata bude stat kolik ?
              Maso jasny sebou, Zamek bere gril. Ptal ses na pivo jake, Šerak 11° muj nazor.
              Jestli pojedu dam vedet tento tyden, ju

                NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 22:01:42

                rey >> zatím nikdo :o))

                  Nrey - Profil | Út 5.1.2010 21:58:37

                  Martin... >> Tak co prozatím moc lidi se nehlásí?

                    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:53:13

                    pajinek >> asi tady byl jen na skon...nu což

                      NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:52:34

                      rey >> oki

                        Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 21:36:30

                        Martin... >> ne, ale pred 1 hodinou byl online bez zapisu

                          Nrey - Profil | Út 5.1.2010 21:35:49

                          Martin... >> ok dám to tam

                            NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:32:11

                            neviděli jste někdo Marka?

                              NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:20:55

                              rey >> jj dobrá
                              kdyžtak všechno na mejla

                                NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:19:44

                                kasch >> solich76 >> to nevadí...zkusím zjistit

                                  Nrey - Profil | Út 5.1.2010 21:17:25

                                  Martin... >> Jasně to nafotím a pošlu ti to.

                                    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:15:28

                                    rey >> klidně můžeš dát....fotky a popisky postupně přibudou...nějak nestíhám :o))

                                      Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 21:14:51

                                      Martin... >> ježiš to nevím marťo moc jsem mu nerozuměl jak začal mluvit až potom

                                        Nrey - Profil | Út 5.1.2010 21:14:22

                                        Martin... >> A kde jsou obrázky dám ti do bazaru moje teleskopy a navijáka.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait