Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:12:14

bart.bm >> jj to budu rád

    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:11:53

    kasch >> solich76 >> a nevíš jak se ti náhodou představil?jj mají tam ještě inventůru

      Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 21:09:27

      Martin... >> posli mi ten odkaz jeste jednou, omylem se ho smaz

        Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 21:08:08

        Martin... >> jj aspoň to můžu pak omrknout.

          Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 21:07:36

          Martin... >> jj s tama asi. Sice jsem mu ten začátek moc nerozuměl ale potom jsem pochopil když mluvil o těch prutech a inventůře

            NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:05:40

            bart.bm >> jj to chce...musím pak vzít foťák a vrhnou se na fotky a na popisy

              Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 21:02:46

              Martin... >> ještě to chce pilník ale jinak super

                NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:02:21

                bart.bm >> jen malá a ta se může :o))

                  NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 21:02:02

                  kasch >> solich76 >> a to ti volali z tý pohotovosti?

                    Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 21:01:45

                    kasch >> solich76 >> Tak at ti co nejdriv dojdou:-) Akorad ted ty vody :-) Aspon na zahrade muzes trenovat:-))))

                      Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 20:59:42

                      Martin... >> a copak to tu máme žeby reklama?o)))

                        Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 20:58:59

                        pajinek >> ahoj Peťo. Pruty mám objednané. Dneska mi volali že mají inventůru ale když se podaří to rychle udělat tak mi je ve čtvrtek pošlou. Jako teď je to jedno. Jsem rád že mi zavolal a řekl mi to. Horší by bylo kdybych čekal týden a něněl nic a nevěděl nic.

                          Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:55:11

                          Martin... >> jo koukal, zatim nic nepotrebuji

                            Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:54:11

                            kasch >> solich76 >> Karle ahoj,uz mas proutky objednane ?

                              NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 20:52:48

                              pajinek >> jj přesně. no jsme zvědavý ale to foto Policie mi dalo. koukal ses na ten odkaz?

                                Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:45:54

                                Martin... >> Proto ze to ma doma jinak, neznamena ze tady bude hrdinu

                                  Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 20:43:14

                                  Jo moravaci to sou frajeři o))

                                    Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 20:42:16

                                    o))

                                      NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 20:33:34

                                      pajinek >> ženských si musíme vážit...on to má doma asik obráceně....doma lítá jak hadr na holi :o))

                                        Červené karty: Martin..., Martas.bait