Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:19:48

rey >> Taky ti nedela dobre ? :-)))

    Martin... - Profil | Út 5.1.2010 22:19:29

    pajinek >> dobrá Ragedast rušíme :o))

      rey - Profil | Út 5.1.2010 22:18:57

      Martin... >> mi je to jedno jen nechci radegast

        pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:18:36

        rey >> to si skoro o rok mladci, ja ted 25.ledna

          solich76 - Profil | Út 5.1.2010 22:18:24

          a co ten ostravar

            pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:17:35

            Martin... >> Ani Zubr 11° tak pro me jedno co, jen ne Radegast 12 to sem pil vloni kdyz sme delali ve svete a meli strevni potize.Ne jenom ja

              Martin... - Profil | Út 5.1.2010 22:16:52

              rey >> no já vím ale takhle se to může postupně vyřadit...pro co jsi ty?

                rey - Profil | Út 5.1.2010 22:15:58

                pajinek >> No to se ti to sešlo muj mladej mněl letos 18 a myslí si že už je dospělý.A mně čeká 42 až zase v prosinci ale žena už 10.1.

                  pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:14:32

                  rey >> Mlada 15, mladej uz chlap18, a moja peknych 40 a ja 42

                    Martin... - Profil | Út 5.1.2010 22:13:12

                    pajinek >> bohužel...taky jsem se na něj ptal ale nemaj

                      Martin... - Profil | Út 5.1.2010 22:12:46

                      pajinek >> no chata je zamluvená, teď se jen řeší co vzít. Budu to tady mít hned druhý den

                        pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:12:44

                        Martin... >> Šerak neni na cepu

                          rey - Profil | Út 5.1.2010 22:12:16

                          pajinek >> Jo držím palce at všechno stihneš já mámjen oslavu od mojí žemy ale jen 43.tak žádné kulatiny

                            solich76 - Profil | Út 5.1.2010 22:11:51

                            rey >> ok vemu ti nějaké prázdné dvd aby jsi nebyl v mínusu mám jich dost a filmy moc nepálím už to jen názálohuju do multimediálního centra a do HDD

                              pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:11:21

                              rey >> Ja tebe taky i na chatu rad pokecat s ostatnima. kouzlime, tak snad.....

                                rey - Profil | Út 5.1.2010 22:10:59

                                Martin... >> Víš co je nejhořší dát lidem výběr to by jsi musel brát tak minimálně 10 druhů každému se bude líbit něco jiného.

                                  pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:09:51

                                  Martin... >> To vadi ? Ja jenom co bude, zatim tu sou jen nejake plany a navrhy.

                                    rey - Profil | Út 5.1.2010 22:09:49

                                    pajinek >>Jasně vše si urovnéj a uvidíš ale já osobně bych tě rád viděl.

                                      Martin... - Profil | Út 5.1.2010 22:09:43

                                      Pivo je na výběr z:
                                      Kozel 11
                                      Radegast 10
                                      Budvar 10
                                      Starobrno 10
                                      Gambáč 10
                                      Krušky 11
                                      Tmavé krušky 10
                                      Starobrno 11
                                      Gambáč 11
                                      Radegast 12
                                      Gambáč 12
                                      Starobrno 12
                                      Krušovice 12
                                      Staropramen Granát
                                      Krušky imperiál 12
                                      Budvar 12
                                      Plzeň 12
                                      takže pánové vybírejte

                                        pajinek - Profil | Út 5.1.2010 22:08:17

                                        rey >> Ok

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait