Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 20:31:16

už jste ožili,? Díval jsem se na videa MRK

    Nrey - Profil | Út 5.1.2010 20:28:47

    pajinek >> Jasně chlapů tam bude převaha tak si toho musíme vážit.

      Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:26:45

      rey >> Ja si myslim ze si vystacime sami. Pokud tam nejaka zena pojede, tak by smesi meli vazit se odvazila jed mezi nas :-)

        Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:24:56

        Martin... >> sory ale od v cerejska zvazuji jestli diskuzi zamknout nebo Zamkovi prispevky vymazat.

          Nrey - Profil | Út 5.1.2010 20:24:53

          pajinek >> Hele my nepotřebujeme obsluhu a klidně si podáme sami co je potřeba.že?

            Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:23:02

            Martin... >> tak su zvedavej jestli vas tam bude vsechny obsluhovat. Nalivat, varit, pousted dvd atd.... Zamkuv sen jak udelat sluzky s devcat ktere by tam jeli

              NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 20:19:56

              pajinek >> ten je má snad pokaždý ale asik bere Evču :o))

                Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:18:15

                Martin... >> No ja jenom ze zamek tu mel dost silny slova.

                  Nrey - Profil | Út 5.1.2010 20:16:54

                  pajinek >> Jo říkal Martin že za mírny poplatek po 22 hodině nahoře bez??????

                    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 20:16:47

                    pajinek >> Kačka nejspíš tam nebude....ale uvidíme protože má cosik na práci

                      Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:15:16

                      Martin... >> Jo a Kacka bude delat na chate slusku ?

                        Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:14:29

                        Martin... >> Ted jsem ten prispevek hledal, ale v tom mnozstvy je to na stesti nebo trpelivosti

                          NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 20:08:03

                          pajinek >> asi jsme nějak na to zapomněl....promiň

                            Ndany1 - Profil | Út 5.1.2010 20:06:14

                            Byl jsem na mrku asi hodinu,ale jen jsem brouzdal a tady byl naposledy dost dlouho,tak jsem nepsal.

                              Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:04:40

                              dany1 >> sotva prichazis uz odchazis, tak ahoj

                                Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 20:03:57

                                Martin... >> Ale jo, jeste si na to reagoval

                                  Ndany1 - Profil | Út 5.1.2010 20:03:42

                                  No nic Jdu...mějte se tady moc hezky a snad někdy.Jsem myslel...že bych ..no tak ahoj.

                                    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 20:02:05

                                    pajinek >> jsem si to asik nepřečetl :-)

                                      Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 19:59:38

                                      Martin... >> uz jsem ti psal duvod a zatim to nemam vyresene !!!!

                                        NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 19:56:57

                                        pajinek >> napiš se do účasti :o))

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait