Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Ndany1 - Profil | Út 5.1.2010 19:56:28

pajinek >> Já tě viděl...Nebyla tady Pája?Tu jsem viděl na aktivitě klubu

    Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 19:52:36

    dany1 >> Ahoj, jsem stale na pozoru :-)

      Ndany1 - Profil | Út 5.1.2010 19:50:07

      Brouzdám po mrku...Tady nikde nikdo...

        Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 18:03:02

        bart.bm >> nebo čučíš na vlačejíci se prsa jak vyoraný :-))) to je horší představa :-))) neboli 2v1

          NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 18:02:49

          rey >> no nechám to na Vás...jen musím počkat až dojede brácha

            Nrey - Profil | Út 5.1.2010 18:00:10

            Martin... >> No hlavně vyber pořádně.

              Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 18:00:06

              rey >> život je hořký bohudík o))

                Nrey - Profil | Út 5.1.2010 17:59:25

                bart.bm >> Hlavně né moc hořké.

                  NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:59:13

                  bart.bm >> no skoro...je to takhle...žádný obojí je to určený pro děti, ale hrají si s tím dospělí :o))

                    Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:56:58

                    Martin... >> jj už vím s obojím si hraješ o)))))))))) je to tak?

                      Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:56:21

                      Martin... >> právě že je.Vceně jejich hraček o)))
                      asi takoví že když jsi malý čučíš na vláčky a velky na prsa jak vyoranej o))

                        NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:53:53

                        bart.bm >> žádný :o)) a víš jaký je rozdíl mezi vláčkem a prsama?

                          Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:53:20

                          Martin... >> víš jaký je rozdíl mezi děckem a dospělím chlapem?

                            NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:53:19

                            coolenzo >> jj oki

                              NMOndo - Profil | Út 5.1.2010 17:53:17

                              Hunter 1 >> hunter 1 >> snad to nebude tak zlý

                                Ncoolenzo - Profil | Út 5.1.2010 17:53:17

                                kasch >> solich76 >> jako játový knedlíčky?? :)

                                  NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:52:57

                                  kasch >> solich76 >> ještě se poptám co by sehnal a pak si stačí jen vybrat

                                    Ncoolenzo - Profil | Út 5.1.2010 17:52:14

                                    bart.bm >> fakt jsem měl hlad .. jinak moje nej papů bylo jakýsi ovocný boilie .. na dovolené .. měli jsme popito a řešili jsme proč neberou , jestli jim to vůbec chutná .. ale jen asi tři koule 20mm :D

                                      NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:52:14

                                      bart.bm >> to zatím nee...to štelování byla celkem sranda :o))

                                        Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:52:01

                                        Chlpi já chytával hodně na kuličky do polívky. To je jediné co jsem cpal jinak nevím nevím :-)))

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait