Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Ncoolenzo - Profil | Út 5.1.2010 17:51:08

Martin... >> napíšu snad do konce týdne jestli pojedu nebo ne.

    Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:50:51

    Martin... >> krušky jsou v poho beru i nekonečný dopisní papír :-))))

      Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:48:54

      Martin... >> no vidíš a máš to propojené jak říkal Pajínek?že zataháš a jdeš na wc?

        Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:47:52

        coolenzo >> jj aaspoň nejsem sám svého času medovka nedostatkové zboží o))

          NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:47:52

          coolenzo >> to mýmu známýmu (Gustovi) jeho vnučky sežrali na posezení 2 balíčky medovek a pak se ho šli zeptat, kde kupuje takové dobré cukríky....myslel že je zabije, protože v tu dobu se nedaly sehnat...jedeš taky?

            Ncoolenzo - Profil | Út 5.1.2010 17:46:31

            to já jsem jednou u vody z těžké hladové krize vyjedl svůj zásobník foukaček .. medovka byla asi nej .. jahoda nic moc :D

              NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:46:29

              bart.bm >> jinak to světlo k Foxíkům mám už doma a je to super :o))

                NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:45:21

                rey >> proberu s bratrem...co by jste řekli na Krušky?

                  NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:44:45

                  bart.bm >> neboj já si z každé směsi nějakou tu kuličku papkal :o)) a byly celkem dobrý krom jedné, kterou jsem vyřadil z nedostatku surovin

                    Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:44:05

                    rey >> takové žluťoučké s pěnovou hlavičkou o))

                      Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:43:41

                      rey >> prý se Ostravar celkem zlepšil

                        Nrey - Profil | Út 5.1.2010 17:42:33

                        Martin... >> Tak co bude za to pivo?

                          Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:42:08

                          bart.bm >> tomu se ani nechce věřit

                            Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:41:58

                            Martin... >> jj já si přijedu až pro produkty o)) a pokud nic nechytím tak si sedneš a budeš papat a papat a papat ať víš jak to chutná a zjistíš kde se stala chyba že nepapají kapříci o)))))))))))))))))

                              Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:40:53

                              bart.bm >> to spíš vypadá jako osobní trenér na vodní pólo :-))))))

                                NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:39:48

                                bart.bm >> dneska jsem byl ještě namíchat rybu-halibuta a byl to celkem nářez. Kdyby si pak chtěl tak se můžeme kdykoliv domluvit a já ti to vše můžu ukázat jindy

                                  Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:39:27

                                  kasch >> solich76 >> prej se to stalo u nás jižních čechách už jsem to hodil i do sumcařiny

                                    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 17:38:28

                                    kasch >> solich76 >> jasně to bude stačit

                                      Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:38:07

                                      bart.bm >> tomu říkám hlad :-))))))))))))

                                        Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:37:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Něco sem hodím jen tak aby bylo o čem plkat

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait