Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

bart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:36:50

Martin... >> fakt nechci nic slibovat protože nevím jak to bude.Ale věřím ti že děláš mix poctivě takže to je v poho o))

    solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:36:30

    bart.bm >> ty jsi VČR ?

      solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:35:40

      Martin... >> lehátko mám taky sice nafukovací ale je. Neboj není to lehátko na vodu :-))

        Martin... - Profil | Út 5.1.2010 17:35:32

        bart.bm >> no já doufám že bys dojel i kdyby jen na pár hodin. Budu tam mít i všechny směsky,atd a pokud budete hodní tak udělám i pár mraženek :o))

          rey - Profil | Út 5.1.2010 17:35:16

          kasch >> solich76 >> No jo my máme pick upa a jak je třeba tak dodávku.

            bart.bm - Profil | Út 5.1.2010 17:33:49

            Martin... >> asi tu nebudu bohužel.Pokud mě odvelí tak budu válčit za hranicemi

              Martin... - Profil | Út 5.1.2010 17:33:46

              kasch >> solich76 >> jj pokud budeš chtít být přes noc tak si vem i lehátko. hodí se

                solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:33:03

                Martin... >> ok jsem to už študoval je to v poho :-))) snad.
                Já jedu
                znárodním klukovi spacák co jsem mu koupil někde v rybářských potřebách a jedu

                  Martin... - Profil | Út 5.1.2010 17:26:50

                  kasch >> solich76 >> jj nějak tam jak píšeš :o))

                    solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:18:50

                    rey >> no o tom jsem už taky uvažoval ale musel bych si pořídit asi velblouda abych všechny ty krámy dostal k vodě.

                      solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:16:15

                      Martin... >> je to ulice Nádražní a s ní odbočíš na ulici Slenářskou

                        Martin... - Profil | Út 5.1.2010 17:13:58

                        kasch >> solich76 >> adresu neznám a nebojte. trefíte. nechám udělat cedule hned na příjezdové cestě

                          Martin... - Profil | Út 5.1.2010 17:13:18

                          bart.bm >> však děcka mají schůzku hned v neděli :o)) přijdi taky

                            rey - Profil | Út 5.1.2010 17:10:17

                            kasch >> solich76 >> No ještě že máme velký deštník pod kterým spíme.

                              solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:08:21

                              No to jsem zvědav jak to bude na HARTĚ. S tím dodatkem :-))

                                solich76 - Profil | Út 5.1.2010 17:06:33

                                ok už to mám v navigaci. Tu chatu

                                  hunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 17:04:07

                                  MOndo >> To budeš bez papírů.

                                    MOndo - Profil | Út 5.1.2010 17:01:46

                                    tak sem to včera vyplnil a už mám aji novou povolenku,,koukal jsem do dodatku pro severní moravu a slezko rok 2010a zarazil mě tam dodatek pro mimopstruhové revíry,,,č.13.) Platí zákaz táboření, stanování a rozdělávání ohňů ve volné přírodě): snad mě nebudou porybní moc drbat za stan když kolem sebe budu mít ukizeno

                                      rey - Profil | Út 5.1.2010 16:56:00

                                      kasch >> solich76 >> Jo tak mně to už i vypeklo ale co se dá dělat není to tak daleko.

                                        solich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:52:50

                                        Martin... >> jaká je adresa té chaty napiš jinak vyhledám ručně no

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait