Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:50:36

rey >> tak to mě né. Zatím musím zaklepat. Spolehlivá holka. Když dobře nakrmíš šlape přesně. Aspoň ta moje............ :-))) i navigace :-))

    Nrey - Profil | Út 5.1.2010 16:48:59

    kasch >> solich76 >> Víš kolik krát mně navigace dovedla přímo do prdele....taky jí máme

      Nhunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 16:48:19

      kasch >> solich76 >> Dík já dostal pár fotek mejlem.

        NZindys - Profil | Út 5.1.2010 16:47:52

        pajinek >> ahoj, uz aby ta zima byla za nami, ze??
        hunter 1-pekne fotecky, moc pekne :)))

          Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:47:20

          rey >> čus
          já ne beru navigejšn

            Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:46:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Nrey - Profil | Út 5.1.2010 16:46:06

              kasch >> solich76 >> neboj taky to bedeme hladat.

                Nhunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 16:45:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vase zprava

                  Nhunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 16:41:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vase zprava

                    Nhunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 16:38:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vase zprava

                      Nhunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 16:35:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        Nhunter 1 - Profil | Út 5.1.2010 16:32:33

                        Vase zprava

                          Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:31:30

                          Martin... >> to je přímo ve Vrbně?

                            Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:30:35

                            Seznam účastníků:
                            Martin...
                            Zámek
                            rey
                            Pája7
                            Tomáš
                            solich76= Karel

                              Nsolich76 - Profil | Út 5.1.2010 16:26:52

                              Čau chlapi.

                                Nbart.bm - Profil | Út 5.1.2010 16:01:56

                                Martin... >> ty jo ať mají děti pak po vaši akci kam chodit do kroužku o)))

                                  Nrey - Profil | Út 5.1.2010 15:07:40

                                  Martin... >> Hlavně né moc hořké prosím

                                    NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 14:16:53

                                    Pánové a dámy copak by jste si dali za pivo?

                                      Nrey - Profil | Út 5.1.2010 13:55:54

                                      Martin... >> nespěchej jsou v práci tak uvidíme zase čím nás bude méně tím toho více zbyde na nás.

                                        NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 13:47:27

                                        Nikdo další se nepřidá?

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait