Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 13:40:43

Seznam účastníků:
Martin...
Zámek
rey
Pája7
Tomáš

Pánové a dámy přihlašte se
Tady je ještě odkaz na tu chatu: http://mapy.cz/#mm=ZP@ax=139861168@ay=136153200@at​​​=CHata@ad=chata@x=139856640@y=136152320@z​=16

    NZámek - Profil | Út 5.1.2010 13:34:43

    bude párty párty párty party

      Nrey - Profil | Út 5.1.2010 13:23:54

      Martin... >> A toma tam dopiš pojede taky

        NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 13:16:35

        Seznam účastníků:
        Martin...
        Zámek
        rey
        Pája7

        Pánové a dámy přihlašte se
        Tady je ještě odkaz na tu chatu: http://mapy.cz/#mm=ZP@ax=139861168@ay=136153200@at​=CHata@ad=chata@x=139856640@y=136152320@z=16

          Nrey - Profil | Út 5.1.2010 13:10:06

          Zámek >> No nevím musím se domluvit s tomem

            NZámek - Profil | Út 5.1.2010 13:00:47

            tak nato ser udit se neude

              NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 12:48:19

              rey >> to víš...horká novinka na novou sezonu

                NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 12:47:41

                Zámek >> jj dobře klidně můžeš...udírna tam není...ale možná bych se ji pokusil zajistit nedaleko

                  NZámek - Profil | Út 5.1.2010 12:37:08

                  rey v kolik dojede te na u chatu???

                    Nrey - Profil | Út 5.1.2010 12:27:53

                    Martin... >> Aha a já myslel že to máš po sebe a ty to máš pro ryby,

                      NZámek - Profil | Út 5.1.2010 12:17:59

                      tak tomu se říká luxus uděj ji plneh hrnec to se ráno bude hodit


                      Jo je tam udirna????

                      a já přijedu už asi rána pomoct nachystat zatopit atd.. ok??

                        NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 12:15:02

                        Zámek >> kdyžtak česnečku bych donesl z domova :o))

                          NZámek - Profil | Út 5.1.2010 12:11:48

                          Jo gril vemu aj na dřevo aj na el. tak si každý dovezte kus masa jinak pojdete hlady a měli bychom se domluvit kdo udělá na ráno nějákou polivku aby se nám trochu ulevilo

                            NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 10:27:54

                            rey >> nemám :o)) ty mám na ryby na horší časy

                              Nrey - Profil | Út 5.1.2010 9:35:01

                              Martin... >> Nejsou ale ty prý máš ještě v mrazáku.

                                Ncoolenzo - Profil | Út 5.1.2010 9:32:36

                                já jen aby bylo jasno :)

                                  NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 9:29:35

                                  rey > přesně jak říkáš. budou steaky :o))

                                    Nrey - Profil | Út 5.1.2010 9:27:15

                                    Martin... >> To máš pravdu ne každy jí všechno a co poto s tím dělat at si každý veme co uzná za vhodné a bude zámek bere gril tak si to můžete na něj hodit a udělat si svou mnamku.

                                      NMartin... - Profil | Út 5.1.2010 9:12:45

                                      takže pánové. vše je o dohodě. Jestli mám zajistit i jídlo, tak není problém, ale zase abych se trefil do vkusu každýmu. Zajistím 30 nebo 50l sud piva, nějaké tyčky, chipsy. pak je to o domluvě

                                        Ncoolenzo - Profil | Út 5.1.2010 9:01:38

                                        zdar všeci .. martin by moohl upřesnit jak je ta chata myšlená .. jestli se má platit jen chata a pifo, nebo je to all inclusive a nemusíme se starat ani o jídlo? :)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait