Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NZámek - Profil | Út 5.1.2010 7:11:15

co tak brzo panové

    Ndany1 - Profil | Út 5.1.2010 6:48:31

    pajinek >> Ahoj...já taky tyhle trapný seriálky nesleduju...jen mě to tady včera nějak..mno nic...Tak se zatim měj.

      Npajinek - Profil | Út 5.1.2010 6:17:03

      dany1 >> Ahoj , nekoukal jsem na ulici, nesleduji to. Manzelka potrebovala jit k PC a mezi tim ja jsem usnul a probral se az o pul treti rano.

        NZámek - Profil | Po 4.1.2010 23:44:49

        a vkolik dojedete??

          Nrey - Profil | Po 4.1.2010 23:17:08

          Zámek >> Tak pojedeme až na večer a nebo pozdě odpoledne my to nemáme za rohem

            Nrey - Profil | Po 4.1.2010 23:16:18

            Zámek >> Uvidíme ja se domluvíme ale zkusíme vyrarit tak na oběd slíbil jsem že se stavíme pro páju tak uvidím jak bude moct ona.

              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 23:15:06

              doufám že Martin nebude proti abych přespal aj do neděle pač nevim jestli bu schopnej rano sednout za volant:D

                NZámek - Profil | Po 4.1.2010 23:13:13

                koupim si cheguevaru a colu a mám vystaráno

                  NZámek - Profil | Po 4.1.2010 23:12:18

                  no já nakoupim a pojedu tm už ráno :D dojedete a já už udu načmikanej :D

                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 23:08:07

                    Zámek >> jo klobásy tu mám nějaké domáci a naberu na co příjdu a s čím mně manželka nechytí.

                      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 23:06:36

                      no tak to ja dovezu maso a nějákou klobasu

                        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 23:02:28

                        Zámek >> Martin říkal že zajistí pivo a nějaké blbosti chipsy atd ale maso asi každý sám.

                          NZámek - Profil | Po 4.1.2010 23:01:24

                          ja dovezu asi kotletu no ale nejdřív musim zjistit co ma Martin v plánu škoda že tam není třeba udírna už bych tam jel ráno zatopil a než byjste dojeli by bylo připraveno

                            Nrey - Profil | Po 4.1.2010 22:57:54

                            Zámek >> Tak jo v tom případě naložím kuřecí.

                              NZámek - Profil | Po 4.1.2010 22:56:52

                              gril dovezu jak na uhliky tak na el. proud a bude grilovačka sevším všudy

                                Nrey - Profil | Po 4.1.2010 22:55:46

                                Zámek >> hele gril tam není a neznám ani jaký je tam pec? jestli s troubou a nebo jak?já asi beru pečené vepřové koleno.

                                  NZámek - Profil | Po 4.1.2010 22:54:06

                                  no na chatě se těším na to masičko pane šefkuchař:D

                                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 22:51:31

                                    Zámek >> No jo ale to chce domluvu s lidma by potom někdo neřikal já to nejím nebo nechci.Ale to by asi bylo lepší udělat akci mimo závody.Aby jsem se mohli věnovat pokecu a pečení a lití piva do sebe.Ale domluvíme se na chatě.

                                      NZámek - Profil | Po 4.1.2010 22:46:29

                                      vyš co byl ten nápad?? na příští akci bych mohl pujčit rošt na čunika a mohli bychom otočit prasatko bylo by spíš kaleni a žranice jak chytaní to by bylo jen jako doplněk :D

                                        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 22:43:43

                                        Zámek >> Jo já jsem taky ted došel jak šli všichni spát.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait