Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

NZámek - Profil | Po 4.1.2010 22:34:45

už jsem zase zde mate radost??

    Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 22:26:16

    Martin... >> jdu taky. Dobrou všem.

      NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 22:11:16

      dámy a pánové odebírám se do říše snů...doufám že tam budu aspoň na rybách :o))

        NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 21:29:04

        bart.bm >> jj tam se kouknu během týdne díky

          Nbart.bm - Profil | Po 4.1.2010 21:27:31

          Martin... >> něco měl v bruntále v tom ráji od něho ale nevím jestli esence.

            NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 20:12:28

            hoši nevíte kde se dají sehnat v okolí esence od Václavíka?

              Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 19:48:38

              dany1 >> čus

                NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 19:47:50

                dany1 >> jj taky mám občas strach :-D tak zdarec a zítra

                  Ndany1 - Profil | Po 4.1.2010 19:42:28

                  Tak se tady mějte hezky.Byl jsem v práci dlouho a jdu ...tak ahoj,

                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 19:39:08

                    Martin... >> Jo a potom budeš slintat.

                      Ndany1 - Profil | Po 4.1.2010 19:34:50

                      Martin... >> No já snesu všechno..,ale pak si to někdo jínej přečte a je mazec...pak abych se sem bál vlezt..

                        NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 19:33:28

                        dany1 >> tak to je jiná :-)

                          Nsolich76 - Profil | Po 4.1.2010 19:31:47

                          Chlapi jak jste si tak jistí že zatím compem od Martina nesedí Kačka? hmmm? :-))

                            Ndany1 - Profil | Po 4.1.2010 19:30:29

                            Martin... >> Jak prokoukli???Dělal jsem tam a tam jsme chodili na pivko a na večeře.Já holky nešmíruju...

                              NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 19:28:12

                              dany1 >> a ty to tam často navštěvuješ co? jsme Tě prokoukli :o))

                                NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 19:27:51

                                rey >> no to by šlo :o))

                                  Ndany1 - Profil | Po 4.1.2010 19:15:04

                                  Martin... >> Tak nic..asi pudu...V Praze chodila kždý pátek do jedný moooc hezký restaurace holčina nahoře bez od7 večer do 23 za 500...byly 3 a střídaly se holky.

                                    Nrey - Profil | Po 4.1.2010 19:12:36

                                    Martin... >> To asi jo takovou servírku bych sehnal a i nahoře bez.

                                      NMartin... - Profil | Po 4.1.2010 19:08:26

                                      rey >> no to by bylo tak 1000Kč na hodinu :o))

                                        Nrey - Profil | Po 4.1.2010 19:07:09

                                        Martin... >> No jo ale to se mu nelíbí říkkal že jak si vypije tak chce holku na klín a zbytek už zvládne sám.Když tak kdo chce All inklusive tak at to doplatí.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait