Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:52:15

pajinek >> jj to mě budou obskakovat i děcka :o))

    pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:51:32

    Martin... >> Jak dlouho, pockej za 20let :-)))

      Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:50:31

      pajinek >> večeří a já taky tak trochu

        Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:50:06

        kasch >> solich76 >> tak to má být že?

          pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:48:12

          Zindys >> ne chvilku

            Zindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:46:51

            pajinek >> to bude trvat jeste hodne dlouho nez to ztahnu :-DDD
            to urcite bude pekna prace

              Zindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:43:41

              pajinek >> jj..je mi to jasny, vim oc de:-))

                pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:42:33

                Zindys >> Jasny, to jsou ty prci jak jsme se tam potkali

                  pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:41:54

                  Martin... >> Kam zmizla Kaca, neschovavej ji pred nami :-)))

                    Zindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:41:12

                    pajinek >> jj mrknu na to

                      pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:38:58

                      Zindys >> mne to je jasny

                        pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:38:30

                        Zindys >> Koukni niz je tam odkaz na prezentaci odemne. Jsou tam i kaprici a cejni s Krcmane.

                          Zindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:38:27

                          a co jinak???jak de zivot??

                            Zindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:37:47

                            pajinek >> :-DDD tak ted nevim komu mam verit:-DDD

                              solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:37:24

                              Martin... >> KAČKO je to všude stejné. Když ho miluješ obskakuješ :-))) já to mám taky tak :-)))

                                Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:37:20

                                pajinek >> toho se neboj

                                  pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:36:50

                                  Zindys >> Ahoj, never mu. Je to na opak :-)

                                    Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:36:39

                                    Zindys >> to víš....to se musí...musím mít pořádek na dvorku

                                      pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:36:16

                                      Martin... >> no no jen aby si ji nedelal ty a vona sla ted ochutnat co ukuchtil :-) Topoznam az tu bude za chvily misto tebe :-)))

                                        Zindys - Profil | Ne 3.1.2010 20:35:28

                                        Martin... >> ahoj kluci, tak vidim ze si to doma umis pekne zaridit:-DDD

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait