Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:33:48

pajinek >> závidíš jo? no nechtěj být teď v moji kůži :o)) Kaču jsem už vyhodil, ať mi udělá večeři

    pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:31:48

    Martin... >> Taky by se tak chtel mit :-)) Jak Martinovi ted zavidim :-)

      Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:28:15

      kasch >> solich76 >> prd pečuje...spíš musím pečovat já o něho :-) válí se v posteli a já musím obskakovat

        Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:27:15

        pajinek >> tak musím to trochu kontrolovat co se tu děje abych byla v obraze... :-)

          pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:26:47

          kasch >> solich76 >> Pssssst tisko, Kacka posloucha :-)

            solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:25:04

            pajinek >> bych chtěl vidět jak o ní pečuje. Asi masáž zad :-)))))

              pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:23:45

              kasch >> solich76 >> no taky koukam :-)

                pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:23:13

                Martin... >> Ahoj Kaci:-) To je dost ze prindes mezi nas :-)))

                  pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:21:33

                  kasch >> solich76 >> ja taky :-))) co si mel za uraz?

                    solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:21:21

                    pajinek >> VIDÍŠ TO. Martin tam má záskok

                      solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:16:36

                      pajinek >> JSEM UŽ VYPIL :-))) letos se uvidí byl jsem skoro 2 roky doma po úraze

                        Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 20:16:11

                        pajinek >> on nespí, ale musí se mi trochu věnovat taky! A ne tady pořád vysedávat :-D Kača

                          pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:09:15

                          kasch >> solich76 >> zadny jj:-) nalej cisteho vina :-)))

                            solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:06:30

                            pajinek >> jj :-))

                              pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 20:06:03

                              kasch >> solich76 >> Diky, ale vis jak, ticha voda brehy mele.

                                solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:04:29

                                Judžín >> držím palce. To jsou nepříjemné věci....

                                  solich76 - Profil | Ne 3.1.2010 20:03:12

                                  pajinek >> SUPER nakonec ze mě ještě uděláte paparaziho :-)))
                                  jak to řekl mara krásné ryby a revíry taky

                                    Judžín - Profil | Ne 3.1.2010 19:53:18

                                    Všem sportovním rybářům do nového roku vše nejlepší. Já dostal do nového roku krásný dárek a to takovej, že mi někdo ukradl loď. Byla zamčena na loukách mezi kostelem v Karlovci a zátokou u Roudna, prý se to tam jmenuje na Zahrádkách. Kdyby mi někdo poskytl informace o nalezení lodě nebo jen o tom kdo ji sebral štědře se mu odměním a jestli na ní někoho potkám tak se mu bude o mně ještě dlouho zdát. Můj mobil je 731 465 019, díky.

                                      pajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:49:07

                                      Martin... >> diky ja myslel ze uz spis :-)

                                        Martin... - Profil | Ne 3.1.2010 19:48:04

                                        pajinek >> nádherná práce

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait