Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:35:05

Mara Arabasz >> Maragtx >> Taky diky, reviru je tu dost.....

    Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:33:33

    dany1 >> tak ahoj, zitra

      NMaragtx - Profil | Ne 3.1.2010 19:26:31

      pajinek >> Ted jsem dokoukal,krásné ryby ale hlavně se musím přiznat že ti závidím ty nádherné revíry.super.....

        Ndany1 - Profil | Ne 3.1.2010 19:25:23

        pajinek >> To je a moc.Byl jsem z toho mimo.Musim jít..byl jsem v práci.Jdu se najíst...a dát trochu klidu.Zítra se sem jzase juknu.Tak všem moc děkuju...Ahoj.

          Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:22:45

          dany1 >> jo ten odkaz na Hartu delala Paja. Vcerejsi jeji prace, ma to hezky :-)

            Ndany1 - Profil | Ne 3.1.2010 19:19:26

            pajinek >> Ahoj.Už je taky u mě v kompu..je to hezký...moc se mi to líbí..dík.To z té Harty dělala Pája?

              Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:19:09

              Ge-MA >> diky, byl to prvni pokus

                NGe-MA - Profil | Ne 3.1.2010 19:17:32

                pajinek >> máš to dobrý

                  Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:10:32

                  kasch >> solich76 >> tak tak a ne jinak :-)))

                    Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 19:08:47

                    pajinek >> jj jen vytrvalí se navzájem vidí :-))) a poznají :-)))

                      Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:06:33

                      kasch >> solich76 >> no to si pis, sem tu. Porad nahozeno :-)

                        Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:05:53

                        dany1 >> ahoj, mas to dalsi je moje za sezonu 2009, trochu chude ale.....

                          Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 19:04:09

                          Vydry jsou furt že Peťo ...... :-))))

                            Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 19:03:02

                            dany1 >> já jsem

                              Ndany1 - Profil | Ne 3.1.2010 19:01:36

                              Ahoj přátelé..asi tady nikdo nejste.Stahnul jsem si video a yl jsem z toho uplně naměko.Je to moc krásná podívaná..máte muj obdiv a vubec se skláním nad všim kolem vás...jste skvělá parta správných a hodných lidiček.To video nemá chybu..to provedení..ta hudba...Enja..moje milovaná a oblíbená.Za vše vám všem moc děkuju..kdyby to tak bylo všude.Díky moc..za vše krásné s váma a díky za to,že jste.

                                Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 19:00:55

                                Ma prezentace za rok 2009. Moc casu nebylo,tak ani ryb,ale neco tam je.Moc me nelincujte. Trochu chude a navic ma prvni prezentace.

                                celovecerni film to neni, ale posudte sami

                                http://www.ulozto.cz/3509734/rybarska-sezona-2009.​​​​rar

                                potreba stahnout pres FREE je to zdarma

                                  NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 13:31:07

                                  kasch >> solich76 >> jasně pošli

                                    Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 13:30:18

                                    Martin... >> pošlu ti na SZ co jsem našel a co si objednám. Mi to bude stačit.

                                      NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 13:28:47

                                      coolenzo >> no člověk musí :o)) ještě musím namíchat cca 20kg směsi a budu spokojený...pak si dám zabrat s peletkama

                                        NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 13:28:02

                                        kasch >> solich76 >> jj taky stahuji filmečky, dělám objednávku atd

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait