Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Ncoolenzo - Profil | Ne 3.1.2010 13:27:40

kasch >> solich76 >> co stahuješ? Martine nepracuj .. v neděli :/

    Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 13:26:54

    Ne chlapi sleduju stahuju a piju kafe :-))

      NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 13:25:57

      coolenzo >> :o)) siesta po nedělním obědě...to jen někdo tady musí pracovat

        Ncoolenzo - Profil | Ne 3.1.2010 13:24:18

        co je? polední pauza? :)

          Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 11:45:46

          pajinek >> jo to vím ale nabaví mě když je voda mrtvá. Nemužu tam sedět jako oni každý den a každý den si to svoje místečko zakrmovat. To by mě asi doma pochválili teda.

            Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 11:43:14

            kasch >> solich76 >> Ty si rad ze posedis a oni ze jim nakrmis. Copak nevis jak se na dobre nakrmenym miste chyta ?

              Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 11:40:56

              pajinek >> to máš pravdu teda. Až uvidí že tam chodím jen krmit budu pro smích. Ale já jsem rád že se tam dostanu a posedím.

                Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 11:40:36

                kasch >> solich76 >> nebo, pres den na ryby a vecer do hospudky na pivko a ctvrtécku za darmo :-((((

                  Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 11:38:48

                  kasch >> solich76 >> vis kolik stoji povolenka, vybava, krmeni, benzin na cestu a toho casu, tak se to musi preci nejak vratit ne :-(((

                    Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 11:27:58

                    pajinek >> to jde. U nás už někteří měli v červnu 30 kaprů. Ti jsou horší než kormoráni a vydry. Ten tvůj úlovek je takový normál. Já bych to normálně ještě srazil ten roční úlovek. Nechal bych tak 20-25ks ušlachtilé za rok a pááá. Většina to totiž má jako zdroj obživy a nebo to přepočítává na peníze aby se to vyplatilo.

                      NMaragtx - Profil | Ne 3.1.2010 11:26:04

                      pajinek >> Já taky vypisoval dvě mám krajskou a tady ze soukromáku a až na pár hadů taky v poho.ale spočítat těch docházek.radši to doma ani nevyslovuju jinak na příští rok bych asi musel ubrat.nebudu dráždit

                        Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 11:23:39

                        Mara Arabasz >> Maragtx >> No ja mam vypisovat dve, uzemni a chomoutovskou, celkem 12kapriku v rozmezi 50 - 65cm, ktere jsem si ponechal

                          Nsolich76 - Profil | Ne 3.1.2010 11:23:38

                          Já to měl jednoduché. 26 docházek k vodě a 2 kapry a ty jsem ještě daroval rodině

                            NMaragtx - Profil | Ne 3.1.2010 11:22:09

                            pajinek >> To máš pravdu já říkám jedno.tady u nás v Jeseníku jsou jen dvě roční období.Zima a kur....á Zima.takže máme jen 4 měsíce na to abysme nachystaly dřevo.

                              Nrey - Profil | Ne 3.1.2010 11:21:43

                              pajinek >> Teprve kupuju čekám na zdanění a potom hypotéka.doufám že to všechno klapně ale už mi volala účetní a doplatky jsou hrozivé asi 100000kč

                                Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 11:20:23

                                rey >> ja vim, uz si se zminoval. Si stavel nebo koupil ?

                                  NMaragtx - Profil | Ne 3.1.2010 11:20:05

                                  Pája7 >> Tak to ti nezávidím ještě že nepatříme k těm masařům co nosí každý den od vody rybu,ti si musí na vypsání vzít asi dovolenou.ale samozřejmě nic proti tomu že si rybu někdo od vody veme.to je každýho věc.

                                    NMartin... - Profil | Ne 3.1.2010 11:18:49

                                    Mara Arabasz >> Maragtx >> :o)) neboj to určitě ještě nějak dopadne

                                      Nrey - Profil | Ne 3.1.2010 11:18:40

                                      Mara Arabasz >> Maragtx >> No vidíš a já sesumíroval taky povolenku stítní a soukromou a ani jeden zápis ryby.To byl teda rok.

                                        Npajinek - Profil | Ne 3.1.2010 11:18:26

                                        kasch >> solich76 >> je pravda ze zimy uz nejsou to co byvaly, ale ani leta nejsou takova jaka byvala.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait