- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ideální rybářská loď
Podle nejčastějších návrhů postavím ideální loď pro nás rybáře.
Jakou používáte loď
A) hliníkovou21%
B) laminátovou53%
C) nafukovák16%
D) železnou5%
E) dřevěnou5%
Od 8.12.2009 hlasovalo 19 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nželva - Profil | Čt 10.12.2009 22:17:24
Nželva - Profil | Čt 10.12.2009 21:28:56
NTatoo - Profil | St 9.12.2009 22:55:45
Popis Rejnoka:
Všechny lodě jsou vyrobeny z prakticky nerozbitného superlineárního polyetylenu, který je navíc lehčí než voda, takže pramice není možné utopit
NTatoo - Profil | St 9.12.2009 21:17:47
NTatoo - Profil | St 9.12.2009 20:43:00
Tú bielu, čo tam je, si otočím ako chcem :-)))))
Nsliver - Profil | St 9.12.2009 20:33:28
NTatoo - Profil | St 9.12.2009 20:29:23
NTatoo - Profil | St 9.12.2009 20:23:19
NTatoo - Profil | St 9.12.2009 20:21:05
Vidím, že si sa zmotorizoval. :-)
Nblecha39 - Profil | St 9.12.2009 19:59:30
NČodiš - Profil | St 9.12.2009 18:15:33
Nželva - Profil | Út 8.12.2009 23:48:37
Nsadraj - Profil | Po 7.12.2009 23:55:16
mohlo by bejtz celkem zajimavý zkust jakou má která stabilitu jak se chová v vlnách to by nebyl problem si vlna vyrobit dvema dalsíma apak je přešíždet a nebo se domluvit spodlama aby vlny delali v rámci objížděk parkrát by projeli kolem s tim jejich motorakem a když udelají par koleček jsou za nnima vlny i 3/4 metru vysoký nna vyzkoušení ba to nebyl problem . udelsat porovnání nekolika druhu lodí třeba i s gumákama co kdo má jakou lod že by to dovezl s sebou a byla by možnost se projet a porovnat nekolik typpu laminatu polypropylenu hliniku a i nafikovaku s pevnou podlahou s hlinikovou lamelovou a jen s nafikovací podlahou a podobně zlrátka takovej porovnávací a předvádecí víkend , nekdy v kvetnu to už bejvá celkem dobrý počasi a i teplo ale ještě nenísezona bnebylo by tma narvano , jen vymyslet kde by se dalo zajet d vozejkama až k vode nekde v kempu a byl otevřenej už v kvetnu třeba i po domluvě za režijní cenu a domluvit se s e zachranařema a mohli by si při tom udělat cvbičení a delat ty vlny a popřípade dělat i zachanu a nebo lidi proškolit odo provozu na vodě pravidlech a chiování se s loděma , Myslim že hafo rybářů by to potřebovalo jako sul se alespoňn trochu seznamit s pravidlama lodníého provozu alespoň částečně . Domluvit by to nemel bejt problerm , nají nejaký hodiny a lidi vyčleněný na prevenci a rradi by dsi udělali čárku do vykázanejch školení a prevence a spláchlo by se nekolik veci jednou vodou
NBatour - Profil | Po 7.12.2009 18:12:35
Nželva - Profil | Ne 6.12.2009 22:08:19
NKrl - Profil | Ne 6.12.2009 14:19:01
Nželva - Profil | Ne 6.12.2009 14:05:36
Na obr.d.4m š.1,85m cca 125kg cena 25000,- v zádkladu, to je tak jak je na fotce
Nblecha39 - Profil | Ne 6.12.2009 13:53:00
Nželva - Profil | Ne 6.12.2009 13:08:26
Loď je sice špičatá,ale přechází pozvolně do menšího katamaranu.To by mělo zajistit stabilitu a přitom zachovat dobré jízdní vlastnosti i ve vlnách.Díky za názory.
Nblecha39 - Profil | Ne 6.12.2009 12:25:30
NSumik1 - Profil | Ne 6.12.2009 8:10:29
NTichej - Profil | Ne 6.12.2009 6:05:52
Několik jsem jich dělal,protože ty co jsou od velkých výrobců jsou přdražený.
Nželva - Profil | So 5.12.2009 23:40:16
Nsliver - Profil | So 5.12.2009 23:39:42
Nželva - Profil | So 5.12.2009 23:32:20
Výšku vlny nemám změřenou,ale na Orlíku v prosinci při silném větru v pohodě odhadem tak 70cm.
Fotky mých lodí mám na profilu.
Nsliver - Profil | So 5.12.2009 23:17:36
Nželva - Profil | So 5.12.2009 23:08:54
Foto bohužel nemám, ale vsadím se,že takový paskvil jste neviděli.
NBatour - Profil | So 5.12.2009 20:33:40
NFindusek - Profil | So 5.12.2009 20:33:34
NBatour - Profil | So 5.12.2009 20:31:18
NFindusek - Profil | So 5.12.2009 20:28:11
NBatour - Profil | So 5.12.2009 20:23:21
NFindusek - Profil | So 5.12.2009 20:16:12
Nželva - Profil | So 5.12.2009 20:00:08
Doplňky od firmy Plastimo
NTomáš - Tom - Profil | So 5.12.2009 19:53:54
NMalovec - Profil | So 5.12.2009 19:28:43
NKa-vec - Profil | So 5.12.2009 19:22:37
Nlutralutra - Profil | So 5.12.2009 19:21:34
Dělají více variant , toto je 10.
Nlutralutra - Profil | So 5.12.2009 19:18:15
Nlutralutra - Profil | So 5.12.2009 19:11:50
Nželva - Profil | So 5.12.2009 19:11:48
možnost zakoupení skeletu a dodělat doma.cena jak jsem psal 200,- za kilo laminátu plus výbava.
NMalovec - Profil | So 5.12.2009 19:08:15
Nrommi - Profil | So 5.12.2009 19:07:56
mam s tym skusenosti, nevravim len tak od pasa. na spodne dno spravit vystuz, polozit vodeodolnu preklizku a prelaminovat. okraje vytmelit polyesterovym tmelom a opat prelaminovat.
vystuhy na spodnom dne musia preklizku fixovat tak, aby da nehybala uz ani pri laminovani.
lod bude mat dostatocny vztlak, nebude ani po rokoch nic hnit medzi dnami a ak nahodou lod hltne vodu, kompresorom ju v pohode vytlacis.
NTomáš - Tom - Profil | So 5.12.2009 19:06:17
Nladikxxx - Profil | So 5.12.2009 19:05:28
NTomáš - Tom - Profil | So 5.12.2009 19:01:54
NDalas - Profil | So 5.12.2009 19:00:39
Čtenáři této diskuse také sledují
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NPokec - Vranovská přehrada15072
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NRybářský retro bazar.16777
NFóry59883
NKutilské jádro MRKu5344
NMorava 10 a Morava 10A8266
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NMapy v echolotu418
NFan club Sportex1898
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...





























