Rybářský dorost a přírůstky

Tak si myslím, že by jsme se tady mohli pochlubit, seznámit se s novopečenými otci, matkami a diskutovat o tom jak přivést naše přírůstky k rybařině:) Myslíte, že se nám to povede???
Autor diskuse: Kukin1 - Profil , 3.12.2009 všeobecné - ostatní

Maxxx - Profil | Ne 29.7.2012 8:44:33

Jizera

    Maxxx - Profil | Ne 29.7.2012 8:42:29

    .

      Maxxx - Profil | Ne 29.7.2012 8:41:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Labe

        Maxxx - Profil | Ne 29.7.2012 8:39:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jsem až překvapený jak ho to baví

          kendy.dom - Profil | Ne 29.7.2012 8:10:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ctyrlety zacatecnik

            Ati - Profil | So 28.7.2012 23:46:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Moje malá pomocnice při lovu karásků.

              blecha39 - Profil | Út 17.7.2012 21:27:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              letos me zatim dostava

                blecha39 - Profil | Po 4.6.2012 8:59:54

                mladas na zavodech 5 z 29 presne jako pred rokem

                  blecha39 - Profil | Po 28.5.2012 9:02:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  letosni jaro na Pádu

                    Matos - Profil | Ne 27.5.2012 20:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    mladej na dětských závodech.

                      heras77 - Profil | Út 3.4.2012 19:51:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnešní brutální zdolávačka, rybu jsme nestihli vyfotit.

                        Kukin1 - Profil | Po 19.3.2012 9:31:20

                        :)

                          wuddy - Profil | St 22.2.2012 1:20:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mám tady jednu přívlačovku s podzimka :)

                            heras77 - Profil | Ne 12.2.2012 15:52:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Včera se za mnou přišel podívat mladej na dírky, dostal do ruky prut a během pár minut se mu povedl s kámošovo asistencí jeden siven.

                              Kukin1 - Profil | St 8.2.2012 15:00:18

                              blecha39 >> čoveče chtěl bych být tvým synem :)) jste u vody skoro pořád :)))

                                blecha39 - Profil | Út 7.2.2012 18:10:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                bruslime i dirkarime

                                  Kukin1 - Profil | Út 7.2.2012 13:38:25

                                  bruslíte? dírkaříte?

                                    Kukin1 - Profil | So 7.1.2012 11:39:05

                                    :))

                                      blecha39 - Profil | Čt 22.12.2011 18:45:31

                                      dnes dalsi pokus o candose zase zero alespon nejakej pruhovanej snad zitra

                                        blecha39 - Profil | Út 20.12.2011 17:31:03

                                        asi pujdeme az v sobotu ale asi s bruslema