Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:22:47

Stanley213 >> Prdíme na něj, pojedem sami, jinam

    NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:21:54

    mi-ku >> Cos tím myslel??? Extra liga Ti nestačí?

      NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:21:24

      mi-ku >> jak co jsem psal :-)))) budu mlžit tak dloho, dokud neřekneš :-))))) Hejli z Podbořan už tam maj taky tým, jsme podporovaný sklárnou AGC takže zrcadla zdarma :-)))

        Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:21:10

        mi-ku >> O to vůbec nejde....nechci a nebudu se s nikým poměřovat!

          Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:20:30

          foxxx >> srabe..)))

            NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:20:25

            mi-ku >> Tak copak o to, zájem by byl velikej, jen ten čas je malinko problémek

              Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:20:07

              mi-ku >> Nemám,Nikl Cupu a ani jiných podobných závodů se odmítám zúčastňovat...

                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:19:13

                foxxx >> nemáš zájem?....kluci s GSCarp nás podpoří, takže potřebujeme kapraře a né hejli z Podbořan...))))

                  Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:18:12

                  Komplexacek >> žádnej nemusí bejt, třeba o to ani nebudete mít zájem...je to týden nonstop a to se ve dvou špatně zvládá..takže potřebujeme třetího...

                    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:18:05

                    Já se vzdávám hned,v názvu je slovo NIKL....ale držím palce a budu fandit!:-))

                      NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:17:28

                      foxxx >> hele, už cáká :-)

                        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:17:13

                        já že něco mazal?

                          Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:17:11

                          Komplexacek >> Zřejmě,třes v rukou zřejmě způsobil nechtěné skrytí příspěvků...:-))

                            Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:16:47

                            Stanley213 >> co jsi psal?

                              NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:16:39

                              mi-ku >> Fí há... zajímavá nabídka :-) Proběhne konkurz :-)

                                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:16:20

                                Komplexacek >> smrade...unudlanej..)))

                                  NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:15:48

                                  foxxx >> Starouš to chtěl asi dramatizovat :-)

                                    NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:15:16

                                    Komplexacek >> svoboda slova v pekárně Bečov :-))))

                                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:15:05

                                      Komplexacek >> To víš,zřejmě moc rychlé odhalení...:-))