Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Komplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:14:16

foxxx >> a pak že centura není...

    Komplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:13:46

    mi-ku >> tak smaž i ten odkaz na svaz, co jsem posílal... je to oňo

      mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:13:37

      foxxx >> není tonik..takže gin a jujce jabbko-hručka...maže mě to písmenka v compu...

        foxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:13:11

        mi-ku >> Hele,nedělej "Zagorku",moc dobře víš,o čem mluvím...:-))

          foxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:12:30

          Komplexacek >> Hele,mně mizej příspěvky...ten ginem prolezlý mi-ku to maže!:-))

            mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:11:34

            foxxx >> co?

              Komplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:11:25

              foxxx >> To je to co Standa psal už před chvílí

                foxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:10:41

                mi-ku >> Ale to už tu padlo,jen jsi to rychle smáznul,pokud vím...:-))

                  Stanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:09:51

                  mi-ku >> cóóóóóóóóóóó :-))))

                    Komplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:08:49

                    mi-ku >> néééééééééé

                      mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:07:46

                      Komplexacek >> a řéééééééééééékneš náááááááám toooo

                        Komplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:07:13

                        mi-ku >> skvělé, teď už mám jasno

                          mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:06:02

                          jarda 2004 >> úúú))))

                            mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:05:45

                            jarda 2004 >> ted dostali větu ve které je vše...

                              jarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 23:05:24

                              mi-ku >> Ježiš teť jsem četl já dvakrát.

                                mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:03:46

                                Nikdo neklopýtnul a ani holandská značka Cipro nerozcupovala svou kvalitou jiné teamy, které snažili dojet i když v poddolní části obce po našem prezidentovy pojmenované a ovčácké psi tam Jára s Mírou honili…!!!

                                Věta rozvitá

                                  mi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:03:10

                                  Komplexacek >> dám zde větu ve které je vše zakomponované..tak se ukažte kluci..

                                    jarda 2004 - Profil | Ne 27.12.2009 22:58:56

                                    mi-ku >> Hledaj ale je to dost těžké ale už už už to mohlo bejt.