Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:32:16

mi-ku >> daiwa security bakelity ciprouš team....

    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:31:45

    Stanley213 >> máš BAN..ksichte

      NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:31:26

      mi-ku >> To je nějaká nemoc?

        Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:31:16

        mi-ku >> Ale bylo by to hezké mít název "Banda Ciproušů":-))

          NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:30:57

          Stanley213 >> Zapoměl jsi na pár panáků ginu nebo láhev vína...

            Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:30:56

            daiwa security bakery cipro team....

              NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:29:49

              Komplexacek >> to nejde, na ty jeho kydy nereagovat:-))) Za chvíli se začne odvolávat na Daiwu a pak půjde spát :-)))))))

                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:29:44

                foxxx >> jaká banda...?...to liškomile...

                  Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:29:02

                  Stanley213 >> ty jsi hermafroid?..obou pohlavní, že máš zálusk na muže i na starou ženu?...víš kolik jí je let?..není to už gerontofílie z tvého cucáckého pohledu..))))

                    Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:28:50

                    mi-ku >> Takže se budete jmenovat Cipro banda?:-)Bývá to většinou o dobrém losu a místě...

                      NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:28:11

                      Stanley213 >> Zrovna koumám, jak ho ignorovat :-)

                        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:27:36

                        foxxx >> jasně že je to totál komerčka, jenže já se vždy chtěl nějakejch závodů zůčastnit..a rozhodně nečekám nějaké závratné úspěchy, ale na místě udělám vše pro to abychom neudělali ostudu...to CIPRO je spíše to, že jsem nevěděl jak naší bandu pojmenovta, atk si uděláme službu navzájem klukům z GS carpu...

                          NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:27:18

                          Stanley213 >> Jen do něj, já Ti dosvedčím ten zápis co smáznul

                            NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:27:12

                            Komplexacek >> on to ví, že nás potřebuje. Už mi psal na SZ omluvu za svoje jednání. Zachvíli jí pošle i tobě :-)))

                              NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:26:08

                              mi-ku >> pět minut bylo za to, že jsem byl nejblíž. Jelikož jsem to uhodl jako první, chci celou noc :-)))) Jestli se ti to nehodí tak za seben někoho pošli.......třeba tvojí ženu??? :-)))

                                NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 23:25:35

                                Stanley213 >> Ještě rád přijde pro radu, jak na místní amury :-)

                                  Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 23:24:40

                                  mi-ku >> Tyto závody si spíš myslím,že jsou o reklamě,než o kaprařině...

                                    NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 23:23:55

                                    Komplexacek >> Asi mu nevoní odchov z Buškovic :-))

                                      Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:23:54

                                      Stanley213 >> )))))...a stej ně budeš hejl i když to v Běsně na těch 5 minut na hajzlíku klapne...

                                        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 23:22:52

                                        Komplexacek >> mrkni na ten zaslaný odkaz....a že temínu se můžeš rozhodnout...jedno je jisté uvidíme vše o špičkové kaprařině pěkně na vlastí bulvy...a to že s Járou neaspirujeme na první míst je snad jasné...stejně tam zajedeme ještě před závody, takže obráceně, kdo nemúže, nebo nechce na závody, tak tam může jet před nima a zjistit místní podmínky..páč místa se losují a velká část úspechu je o místě...