Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NCloud - Profil | St 26.1.2011 12:15:48

Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 26.1.2011 8:39:15 >> Lepší je rybu důkladně prohlédnout,zdali není opatřena značkou pro vědecké účely. Co kdyby se to v té rychlosti přehlédlo :-))

    NParanoidní Schizofrenik - Profil | St 26.1.2011 8:39:15

    to vaše proletářské heslo "chyť, vyfoť a pusť" se mi nějak neslučuje s výkladem rybářského řádu :
    VII. Zacházení s ulovenými rybami
    Při vylovování ryby je osoba provádějící lov povinna zacházet s ní šetrně. Rybu, která se vrací zpět do vody, je potřeba uvolnit z háčku bez zbytečné manipulace, pokud možno ve vodě.

      Nšedý pes - Profil | Út 25.1.2011 20:35:52

      Obrtlik >> mimisek - 25.1.2011 19:28:13 >> aby ti z toho rozčilení nepraskla žilka.

        Nmrazoun - Profil | Út 25.1.2011 20:30:31

        pouštěč >> mě ignoruje tak se ho asi nezeptám, ale v kartě máš chytnout změřit zvážit vyfotit a !!!pustit!!! a takový on nemá rád. Ty jenom prudí a když se nenechaj tak ignoruje hrdina:))))))))

          Nmimisek - Profil | Út 25.1.2011 19:28:13

          Zdarec,to bych některe rybaře s prominutim nakopal do řiti.jak se nasadi kapry tak to tam sedi třikrat deně banda jedna.Ale to by mel řešit RS.Nejhorši je že ho tam vidiš vic krat za den ,a pokažde si odnese dva kapry-- je to bordel. A 42--45cm to fakt nemam za potřebi brat ---je to řezničina

            Npouštěč - Profil | Út 25.1.2011 18:10:59

            mrazoun >> no mě tam má taky ale nevím proč tak se ho zeptej co sem mu proved:-)dík

              Nmrazoun - Profil | Út 25.1.2011 18:04:35

              osobak >> šedý pes je starej masaj, zachvíli na tebe bude vulgární a dá si tě do ignorovaných věř mi to nemá cenu se tu s ním zahazovat :)))

                Npouštěč - Profil | Út 25.1.2011 17:05:39

                BlAnKa >> máš pravdu tak proč přispíváš nemusíš nám to dávat najevo

                  NBlAnKa - Profil | Út 25.1.2011 17:00:30

                  Potrefená hus se dycky ozve

                    Njambo - Profil | Út 25.1.2011 16:59:14

                    šedý pes >> Já taky furt to musím,miluju to mňam :-))

                      Npouštěč - Profil | Út 25.1.2011 16:57:45

                      BlAnKa >> co kecáš doma jest já letos kromě nástražek nemám ani centimetr a ty říkáš že ryb je dost

                        Nšedý pes - Profil | Út 25.1.2011 16:56:33

                        jambo >> pro mě ne, snažím se ryby jíst často :-))

                          NBlAnKa - Profil | Út 25.1.2011 16:54:32

                          Hm a co já stím já za to nemúžu já ty ryby nevychytala se rozčiluješ jak kdybyste neměli doma co jest neblbá sranda newm co bych k tomu řekla až to zjistím tak napíšu neco chytrého čau :)

                            Npouštěč - Profil | Út 25.1.2011 16:47:08

                            BlAnKa >> tak si zajed k nám do bzence dyž si tak chytrá vidím že to zas tak daleko nemáš možeš mi měsíc po závodech ukázat kde je tam dost ryb určité to poznáš za 5 minut enom já vůl nemoh pomalu nic chytit za 65 docházek(když nepočítám první týden dva po závodech)

                              NBlAnKa - Profil | Út 25.1.2011 16:43:51

                              Ahoj jak to tak pozoruju tak vy rybáři se neshodnete i kdyby trakaře padali.Já si myslím že ryb je dost a tohle dohadování je zbytečné .............................Hezký den

                                Npouštěč - Profil | Út 25.1.2011 16:41:49

                                jambo >> eště že je dušan pryč!!!

                                  Njambo - Profil | Út 25.1.2011 16:39:39

                                  pouštěč >> jo v zámeckém parku, jezdím tam s dětma .( ono to už vlasně park není )

                                    Npouštěč - Profil | Út 25.1.2011 16:33:52

                                    tento problém máme taky jenom co se daj ryby na dětské závody cca 100ks dáváme na rybník na fotce jednak si toho dost odnesou děcka nebo ! starci za ně chytjíc a další celý týden sou tam závody důchodců v heslu vem co můžeš podmíráka do igelitky a hod do křoví sám sem to zažil
                                    pak tam celý rok není skoro nic ale já tam toho nachytal hlavně pustil nejvíc díky 65 docházkám
                                    ale myslím že to je dnes normální po zbytek roku sou tam vesměs skoro domorodci co vymasí i to málo co tam je

                                      Njambo - Profil | Út 25.1.2011 16:27:55

                                      šedý pes >> dokonce národní sváteční jídlo .

                                        Njambo - Profil | Út 25.1.2011 16:24:56

                                        Arsenal >> Arsi - 25.1.2011 15:51:08 >> Ber v potaz že senioři nechodí do práce, tak tam sedí . No odpoledne a přes víkendy jsou u těch vod převážně mladí lovci .Ano máš pravdu taky budeš starej, možná si pak nezachytáš vůbec.