Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NKub1s - Profil | Pá 28.1.2011 18:50:44

kakr >> je vidět, že se činíš.co s tím všechno děláš?

    Nkakr - Profil | Pá 28.1.2011 18:46:00

    Kub1s >>
    Hezkej,že ..

      NKub1s - Profil | Pá 28.1.2011 18:43:18

      kakr >> to je tvůj sumář?

        Ne500 - Profil | Pá 28.1.2011 18:42:09

        Kub1s >> Ale je to zase v souladu s RŘ tak to je v pořádku. To víš no z toho slova sportovní rybolov se dá odloučit jen ten lov a je to tak nějak v cajku ne? Jeden má sport a jinej zas lov no. Ty jseš vysportovanej on je olovnatej.

          Nkakr - Profil | Pá 28.1.2011 18:41:46

          Kub1s >>
          Máš pravdu, někdy je to dost náročný, ale chce to vytrvat a výsledek se dostaví...

            NKub1s - Profil | Pá 28.1.2011 18:41:29

            metal >> a to si tady někteří mistři stanovují limity kaprů, které musí za rok odchytnout!! nějaký borec, myslím, že to byl šedý pes má stanovený odchyt na 100ks kapra.je to holt dřina!

              Nmetal - Profil | Pá 28.1.2011 18:33:57

              Kub1s >> Jo je vidět že masařina nejni žádnej med :-))

                NKub1s - Profil | Pá 28.1.2011 18:32:12

                e500 >> no jo, ale ta krize trvá strašně dlouho!:-))je mi jasný, že spousta masajů to nemá jednoduchý!at už s manželkama, který jim nadávaj, že jdou s práznou, nebo třeba.
                - slíbil jsem misrovi do práce, musím taky vzít jednoho doktorce atd.musí to být hrozná honička to všechno stíhat!

                  Ne500 - Profil | Pá 28.1.2011 18:20:15

                  Kub1s >> Ale tak jasně že stačí, ale to víš jak to je. Vždyť se to maso musí taky počítat do toho domácího rozpočtu. Ona je dneska ta krize a tak to každej nemá jednoduchý. Holt to u té vody v tom stresu jestli bude večeře není jednoduchá záležitost. Ty si jdeš voráchnout a vyčistit palici. Tak se trochu vžij do té situace.

                    NKub1s - Profil | Pá 28.1.2011 18:11:10

                    e500 >> bulvy zarosený a žaludek na vodě.já vím.ale ten kapr, tak ten stačí!

                      Ne500 - Profil | Pá 28.1.2011 18:07:09

                      Kub1s >> Ne ne trest to nebude, spíš takovej ten stísňující pocit. No ale hrůza by byla, pokud bys chyt candáta a to pořádného a toho pustil. To víš tohle maso to není jako z kapra. To by byly bulvy zarosený.

                        NKub1s - Profil | Pá 28.1.2011 17:56:34

                        e500 >>ale běda, když jim nejdou násadáci! chytneš kapra a ještě před nima ho pustíš, tak je to pro ně nějvětší trest!:-))

                          Npouštěč - Profil | Pá 28.1.2011 16:56:50

                          mrazoun >> je to něco horší nARÁŽÍ DO VŠECH CO MU DAJ ŠANCI

                            Nmrazoun - Profil | Pá 28.1.2011 13:17:05

                            pouštěč >> to jo a hlavně si udělal koníček v navážení se do kaprařů , ale moc mu to nejde. Je to ocas "))))))))))))

                              Ne500 - Profil | Pá 28.1.2011 10:00:08

                              Jak to tak čtu, tak pro někoho je ta rybařina docela opruz. Bejt nucenej jít pro to žrádlo, chytit si svý dva kousky a honem již abych byl pryč. No v podstatě jsem na tom skoro stejně, ale jen s tím rozdílem že u mě to platí takhle v supermarketu. Takový člověk si zaslouží naše politování s přáním aby se mu to zlepšilo.

                                NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 28.1.2011 8:45:18

                                Pelíčo >> přesně vrátil jsem toho nádherného a ušlechtilého karáska zpět do rodného živlu opatřeného trojhákem na ocelovym lanku, takovej sem já - závistivej řezník.......

                                  NPelíčo - Profil | Čt 27.1.2011 17:04:00

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 26.1.2011 12:18:50 >> tvá vypocená odpověd je opravdu zajímavá:-))
                                  co ten karásek co máš v kartě?byl puštěn?ty si asi hodně závistivej co!!!

                                    NKub1s - Profil | St 26.1.2011 17:56:43

                                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 26.1.2011 12:18:50 >> no jo no.holt někoho nebaví tahat jenom násadáky.navíc tlak chronickej pouštěčů jsem ještě neviděl!:-))ale masařek tak těch je jako much......

                                      Npouštěč - Profil | St 26.1.2011 14:43:37

                                      mrazoun >> hm to mě mohlo dojít my sme se párkrát kousli eště když měl starý nick
                                      pravda je že vystupuje převážně v masařských otázkách mezi svými

                                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | St 26.1.2011 12:18:50

                                        Cloud >>samo ovšem bez zbytečné manipulace (než chuděru rybku hodíš někam na šutry, než si omeješ ruce,než vytáhneš foťák, než nastavíš clonu a expozici, než důkladně nafotíš.......) já preferuju heslo "chyť dvě ušlechtilé ryby a čus"......nějaký módní navíc zbytečný zaclánění u revírů kvůli pár nejapnejm fotkám, to je dost pod mojí pochybnou úroveň....
                                        navíc řekl bych, že onen legendární nadměrnej rybářskej tlak je hlavně ze strany chronickejch pouštěčů, kteří místo aby užili revír jen po dobu nezbytně nutnou k polapení dvou ušlechtilých ryb, zaclánějí tam evidentně zbytečně celé dny a noci, často v rozporu s RŘ celé týdny....