Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | St 25.4.2012 18:46:55

: vydrák >> Romane, pěkné mušky jako bych to už někde viděl, složit nástrahy tímto stylem, ale nemohu si vzpomenout kde??????????????

    NKUBA - Profil | St 25.4.2012 18:35:33

    není to ten DAM co se z něj pak vylíhnul ten Silurus?

    http://aukro.cz/navijak-prut-d-a-m-i2302150295.html​

    a propos nesbírám to, ale hezkej kompletek :-)

      NKUBA - Profil | St 25.4.2012 18:20:50

      Rasto. >> bambus musíš buď vyvěsit, což ale většinou nesplňuje estetické hledisko a nebo jej podepřít na více bodech, aby se neprohýbal, kór, když na něm budeš mít nějakej naviják

        N: vydrák - Profil | St 25.4.2012 18:00:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        No a tady je moje sbírka mušek Znak HK - celkem 47 kousků.Krabička už je plná,tak dám na chvilku pokoj:-)) Retru a Petru zdar

          N: vydrák - Profil | St 25.4.2012 17:52:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nejnovější přírůstky do sbírky - pstruhové a lipanové mouchy ZNAK HK vyrobené v sedmdesátých letech.

            NT.Karel - Profil | St 25.4.2012 12:31:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jedny z prvních knížek o rybách ,které jsem jako kluk sehnal a četl

              NRasto. - Profil | St 25.4.2012 11:16:43

              ked sme pri tom..ako najlepsie umiestnit bamboo musak na stenu?Tak aby to bolo dost retro ale aby sa musak neprehybal? Je to cca 4ka 10stopak s dvoma spicami...

                NHardyman - Profil | St 25.4.2012 6:49:07

                KUBA >> Jakube, každý den ho vidím před sebou v kanceláři a někdy si s ním otočím a hned jsem v jiném světě....

                  NKUBA - Profil | Út 24.4.2012 22:28:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Hardyman >> mě se strašně od tebe líbil tenhle...

                    NKUBA - Profil | Út 24.4.2012 21:35:36

                    Hardyman >> krása

                      NHardyman - Profil | Út 24.4.2012 21:01:46

                      LSD >> Jasně to bude stačit je podložit na více místech byla by to škoda mít pruty prohnuté.

                        NHardyman - Profil | Út 24.4.2012 20:50:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Přidám pár stejných navijáků. Výrobce jsem zatím nevypátral je až neuvěřitelné jak lehce navijáky fungují. Projdou očistou a lehkou opravou.

                          Njasommato - Profil | Út 24.4.2012 20:49:56

                          LSD >> ja chcem vyrezat nieco ako ruky co budu drzat snurky na ktorich budu vysiet ale zatial je to len v predbeznom planovani a v najblisej dobe to bude zamietnute pre nechut do roboty

                            NLSD - Profil | Út 24.4.2012 20:44:24

                            Hardyman >>
                            vím, měly by viset za špičku.
                            Musím pořešit podložením na více místech

                              Njasommato - Profil | Út 24.4.2012 20:43:17

                              LSD >> to bude dokonale mat taku zbierku tak ma pohodlnejsie lozko nies ja :-)
                              inak aj ja sa chistam vyrubat nieco na ich zavesenie len to musim este premyslit
                              bohuzial mi bamboooo musak este furt chiba

                                NHardyman - Profil | Út 24.4.2012 20:38:35

                                LSD >> Ahoj, pěkně uložené, ale pro štípáky nešetrné budou po delší době prohnuté. Máš zajímavé kousky zabralo to určitě dost času, ale výsledek za to stojí....

                                  NLSD - Profil | Út 24.4.2012 20:36:27

                                  jasommato >>
                                  je to provizorium. Do budoucnosti půjdou na stěny schodiště ze suterénu do prvního patra

                                    Njasommato - Profil | Út 24.4.2012 20:26:26

                                    LSD >> ale inak nadhera zislo bi sa im len dake cestnejsie miesto na bocnej stene :-) nech ich mozes poobdivovat vzdy ked pojdes okolo

                                      NLSD - Profil | Út 24.4.2012 20:18:02

                                      jasommato >>
                                      jo, dačo zrobím
                                      :-)

                                        Njasommato - Profil | Út 24.4.2012 20:08:53

                                        LSD >> no veru taka 15ka znie lepsie aj ked pri stiepanych ja najstastnejsie cislo to najvecie

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly