Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NLosPafkos - Profil | Čt 22.3.2012 18:25:17

esoxx >> až přijde madam z práce,tak s fotkou nahoře bez,ať máš mé koníčky kompletní :-))))

    N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:24:00

    esoxx >> Díky ,díky:-))
    Jardo,kdyby se ti cokoliv hodilo z toho co jsem nafotil,tak neváhej a dej vědět.Možná je tam něco RYNA,co se ti hodí do sbírky.

      Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:19:57

      LosPafkos >> ideální stav !!! Pošli foto ložnice :-)

        Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:18:55

        : vydrák >> :-))
        A to ti v nejbližší době přijde zástava Tokoz, počkej, až ji před manželkou rozvineš :-)

          NLosPafkos - Profil | Čt 22.3.2012 18:16:09

          esoxx >> má sbírka navijáků je nasazena na bambusech a má čestné místo na zdi v ložnici,jak se probudím hned se kochám :-)))

            N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:12:24

            esoxx >> To snad ani ne.Nedovedu si představit všechny ty krámy někam stěhovat.(krámy - copy manželka) :-))))

              Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 18:10:10

              : vydrák >> jedno řešení by tu bylo - přestěhovat se do většího :-)

                N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 18:08:16

                esoxx >> Přesně .Věci se hromadějí a byt se zmenšuje:-)

                  Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 17:58:45

                  : vydrák >> taky jsem to už musel mírně zkorigovat :-)

                    Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 17:52:37

                    Hardyman >> ahoj, mám jen pár navijáků, ale snažím se je mít s krabicí a návodem, jak se kdysi prodávaly, tak se mi líbí nejvíc. Tuto krabici jsem dostal nedávno, majitel do ní schovával šrouby a vruty, mezi nimi byl i origo klíč, zátky a další věci ...
                    TAP, který jsi měl kdysi v rukách, si tam teď spokojeně hoví :-)

                      N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 17:45:51

                      esoxx >> Díkes,byl toho ranec. Ale většinu pošlu do světa.

                        Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 17:37:32

                        : vydrák >> Romane, gratuluji k nové rybářské výbavě PRUTY - VLASCE - NAVIJÁKY !!! :-)
                        Super fotky i s popisem, ty Soňácký teleskopy jsou parádní !

                          NHardyman - Profil | Čt 22.3.2012 17:34:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          esoxx >> Ahoj, musím Ti říct, že nová věc má stejně něco do sebe originální balení a příslušenství jako bonus. Taková věc aspoň mně udělá největší radost.

                            Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 17:29:48

                            Grisson >> bohužel vůbec netuším, snad někdo poradí ...

                              Nesoxx - Profil | Čt 22.3.2012 17:26:47

                              T.Karel >> pěkná zátiší, přidám TAP ležící, spící ...

                                NLocker - Profil | Čt 22.3.2012 10:00:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vzhledem k tomu, že zájemce který si navijáky zarezervoval, nebyl do dnešního dne schopen napsat korespondenční adresu, tak inzeruji znova. Navijáky funkční, velice dobrý stav. Vyvolávací cena za oba 450,-Kč plus pošta. Konec v neděli 25.3.2012 ve 20.00 hodin. Možno i jednotlivě.

                                  N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 7:16:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  A navíc všelijaké drobotě.

                                    N: vydrák - Profil | Čt 22.3.2012 7:11:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pokračujem přírůstky - navijáky:

                                      Njarohardy - Profil | St 21.3.2012 21:46:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        NT.Karel - Profil | St 21.3.2012 20:30:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dvojčata od pana Rouska

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly