Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NRaketýr - Profil | St 21.3.2012 17:46:03

: vydrák >> Ahoj, ten bambusák je Vysočina.

    N: vydrák - Profil | St 21.3.2012 17:44:51

    Hardyman >> Zdar Honzo,nepoznal by si prosím tě,co je to za prut? Koukni na vyvázání oček - něco mi to připomíná.

      N: vydrák - Profil | St 21.3.2012 17:39:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      A poslední prut - zatím nevím,co to je.Lehký bambusáček o délce 230cm.

        N: vydrák - Profil | St 21.3.2012 17:34:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pruty Tokoz

          N: vydrák - Profil | St 21.3.2012 17:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Detailní fotografie - pruty Sona.

            N: vydrák - Profil | St 21.3.2012 16:49:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dnes přišla obrovská krabice od jednoho pána,který se rozhodl poslat mi retro cajky,které mu doma překáželi.
            Takže nejnovější přírůstky do sbírky.
            foto 1 - pruty
            foto 2 - navijáky
            foto 3 - ostatní

              NHardyman - Profil | Út 20.3.2012 18:38:05

              KUBA >> Pěkná krabička a myslím i za dobrou cenu. Nevíš jak vypadala uvnitř, měla příhrádky nebo byla prázdná?

                Njarohardy - Profil | Út 20.3.2012 18:05:58

                KUBA >> já nevěděl v koli to končilo ani jsem neotvíral ten odkaz až ted jsem koukal skoro 6 stovek dobrá cena ,možná by šel vejš kdyby jsi přihodil.

                  NKUBA - Profil | Út 20.3.2012 17:32:12

                  jarohardy >> děkuju, nakonec sem to nedal :-) ještě že si napsal až po konci...

                    Njarohardy - Profil | Út 20.3.2012 17:29:55

                    KUBA >> zdary. ta krabička je do 1000 dobrá cena. doby kdy by byla za 100 už skončili.je to všechno aukrem .ty krabičky jsem viděl zatím dvě. jednu mám já a ted je druhá na aukru.

                      NKUBA - Profil | Út 20.3.2012 16:46:03

                      zdar, je tu nějaký odborník na SOL, jakou má tahle krabička cenu? Jako lébila by se mi, ale na můj vkus to ten polák už poměrně vyšrouboval... Předem díky za info.

                      http://aukro.cz/stara-krabicka-sol-rarita-i22037922​31.html

                        NT.Karel - Profil | Út 20.3.2012 15:10:02

                        esoxx >> Já jich měl taky hodně a stalo se mi něco podobného .Když jsem byl na vojně tak je moje mamina odnesla dětem do školky ,že už jsem na hraní z autíčkama velký.

                          NMoravia - Profil | Po 19.3.2012 18:56:31

                          esoxx >> Myslím že ne.Mám ješte několik kousků,ale není na ně čas je ošetřit.

                            Nesoxx - Profil | Po 19.3.2012 18:39:00

                            Moravia >> pěkný, půjdou letos k vodě ? :-)

                              NMoravia - Profil | Po 19.3.2012 18:27:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Taky mi něco přibylo.

                                Nesoxx - Profil | Po 19.3.2012 18:25:02

                                : vydrák >> jj, je to méně obvyklá kombinace, tak se rád fotí :-)

                                  Nesoxx - Profil | Po 19.3.2012 18:18:17

                                  T.Karel >> ahoj, to je paráda !!! Dík za foto, úplně jsem si vzpomněl na dětství :-) Máš je v supr stavu, já se obávám, že ty moje budou v horším, měl jsem jich kolem 70 ks ( ale i naše plastové Igra atd. ), jenže když jsem byl na vojně, bydlela u nás ségra s děckama. Měl jsem je vystavené v poličce a synovci se na nich krutě vyřádili :-(
                                  Jen co se propracuju věcma po stěhování ve sklepě, blejsknu je taky ...

                                    N: vydrák - Profil | Po 19.3.2012 15:20:29

                                    KUBA >> Tak se budem těšit na foto:-))

                                      NKUBA - Profil | Po 19.3.2012 14:25:05

                                      : vydrák >> diky, také mě to čeká :-)

                                        NCardinal - Profil | Po 19.3.2012 14:00:55

                                        Týtmto spôsobom si aj majitelia zbraní upravujú mieridlá na zbraniach. To len tak na okraj.:)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly