Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | St 14.3.2012 16:28:46

T.Karel >> Ahoj Karle navijáky LADAR to je něco jsou v krásném nezničeném stavu. Přesně modely jako mám já s koroužkem a s náváděcí lištou. Fotka z přirody za denního světla také nemá chybu.

    NT.Karel - Profil | St 14.3.2012 15:26:35

    : vydrák >> To až zítra ,dneska jsem si tam byl nakrmit

      N: vydrák - Profil | St 14.3.2012 14:58:59

      T.Karel >> Měl si je vzít i s prutem a vodzkoušet nějakou rybku:-))

        NT.Karel - Profil | St 14.3.2012 14:51:52

        : vydrák >> Děkuji ,dneska jsem vyrazil vem ,tak si je vzal sebou na procházku :-)

          Njasommato - Profil | St 14.3.2012 14:51:49

          KUBA >> no veru moc pekne

            NT.Karel - Profil | St 14.3.2012 14:49:40

            KUBA >> Moc pěkný :-)

              N: vydrák - Profil | St 14.3.2012 14:49:10

              T.Karel >> Moc hezký Ladary a moc hezký fotografie (včetně Proudu).

                NKUBA - Profil | St 14.3.2012 14:38:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jasommato >> Ladarů (a Tapů) není nikdy dost :-)

                  Njasommato - Profil | St 14.3.2012 13:53:55

                  T.Karel >> no tak hadam sa aj mne podaria su to moc pekne navyjaky a snad najlpsie musaky co sa u nas robili

                    NT.Karel - Profil | St 14.3.2012 13:50:38

                    jasommato >> Z toho si níc nedělej , je sháněl roky a vždycky mi je někdo vyfouknul před nosem .Letos jsem dostal dva a jeden i s prutem .Pro mně jsou taková srdeční záležitost :-) .

                      Njasommato - Profil | St 14.3.2012 13:45:57

                      T.Karel >> vsetci ich us mate len ja sa marne snazim :-)

                        NT.Karel - Profil | St 14.3.2012 13:43:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Hardyman >> Ahoj ,tady jsou ty moje Ladary

                          NT.Karel - Profil | St 14.3.2012 13:34:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Naviják Proud ČKD Kutná Hora

                            NKUBA - Profil | Út 13.3.2012 21:52:43

                            Hardyman >> jo, to Karko mě mrzí, zaváhal jsem :-(

                              NT.Karel - Profil | Út 13.3.2012 21:50:50

                              Hardyman >> Super mám úplně stejné Ladary .Zítra je sem hodím,mají i stejnou barvu kliček :-)

                                NKUBA - Profil | Út 13.3.2012 21:49:36

                                Hardyman >> pěkný Ladarový zátiší... chybí ti tam sklenička nějaký skotský :-) barva je v reálu hnědá nebo černá ?(vyráběly se oba)

                                  Nkakr - Profil | Út 13.3.2012 21:39:11

                                  Hardyman >>
                                  Ladary mám dva, ale oba s lištou, s očkem jej vidím poprvé.

                                    NHardyman - Profil | Út 13.3.2012 21:37:21

                                    kakr >> V pravo i ten v levo je LADAR. Jeden model je s naváděcí lištou a ten druhý s naváděcím očkem na šňůru.

                                      Nkakr - Profil | Út 13.3.2012 21:28:25

                                      Hardyman >>
                                      Vpravo je Ladar, vlevo také??

                                        NSkorica - Profil | Út 13.3.2012 21:26:16

                                        Hardyman >> je to prostě paráda

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly