Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | Út 13.3.2012 21:22:27

Skorica >> Musím se ale přiznat, mušky nejsou moje výroba jsou koupené, ale řádně vybrané.

    NSkorica - Profil | Út 13.3.2012 21:10:36

    Hardyman >> to by byla nádherná tapeta

      NHardyman - Profil | Út 13.3.2012 21:06:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      T.Karel >> Přihodím Ti ještě jednu tu jsem nikdy nedával.

        NT.Karel - Profil | Út 13.3.2012 20:55:56

        Hardyman >>A daří se Ti to moc pěkně

          NHardyman - Profil | Út 13.3.2012 20:43:13

          T.Karel >> Dík, jenom se snažím aby ty fotky aspoň trochu vypadaly.

            NT.Karel - Profil | Út 13.3.2012 20:30:26

            Hardyman >> Máš ty fotky opravdu parádní :-) a ty navijáky a pruty taky

              NHardyman - Profil | Út 13.3.2012 20:27:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              KUBA >> Třetí kolo minimálně a stále nic Stabil je pořád volný...Otočný SOL je pěkný já bych za něj ale nedal víc než 600.-kč záleží na tom jak po něm sběratel touží. Karko, které bylo na aukru to byla jiná káva a ještě za skvělou cenu.

                Nheras77 - Profil | Út 13.3.2012 19:53:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                moc rybářský to teda není, ale retro určitě :-)

                  NKUBA - Profil | Út 13.3.2012 19:04:06

                  Hardyman >> aha tak to už ale druhý kolo ne?

                  co si Honzo myslíš o tomhle ? http://aukro.cz/navijak-sol-otocne-kolecko-zajimave​-i2193450248.html kam má cenu zajít? v SOLu se nevyznám ani trochu, předem díky za info

                    NT.Karel - Profil | Út 13.3.2012 18:13:57

                    KUBA >> Ne ten už mám dlouho ,ten jsem podědil :-)

                      NHardyman - Profil | Út 13.3.2012 18:11:47

                      KUBA >> Ahoj na aukru k prodeji pořád je..

                        NKUBA - Profil | Út 13.3.2012 18:09:56

                        T.Karel >> tenhle byl nedávno na Aukru, je to on nebo je to jen shoda?

                          NT.Karel - Profil | Út 13.3.2012 18:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Naviják Stabil III tokoz Rousek . Zajímavé je to ,že je pravoruký a i překlápěč je situovaný obraceně a obráceně se i točí.

                            N: vydrák - Profil | Po 12.3.2012 19:23:37

                            sumec 1950 >> Vo navijáku vůbec ne,to je to poslední.
                            Jdu lehnout k bedně,měj se.

                              Nsumec 1950 - Profil | Po 12.3.2012 19:18:09

                              Vydrák >> Ještě ne, ale chystám se na to v létě, Mám na svém kontě už dost sumců, největší 209 cm a 67 kg a nemyslím že je to jen o navijáku.

                                N: vydrák - Profil | Po 12.3.2012 19:06:27

                                sumec 1950 >> Chytil si se silurusem nějakýho sumce?
                                Pokud ano,poděl se s náma prosím o pocity z lovu s tímto speciálem.Dík

                                  Nsumec 1950 - Profil | Po 12.3.2012 19:03:53

                                  Vydrák >> S váhou si nelam hlavu, když je na tom sumík 150+ tak řešíš jiné starosti.

                                    N: vydrák - Profil | Po 12.3.2012 18:55:37

                                    sumec 1950 >> Slonová kost,zelenej a modrej silurus na jarohardyho stránkách:
                                    (i když ten modrej je spíš takovej zelenomodrej)
                                    http://www.antiknavijaky2.freepage.cz/nova-stranka-​169081/

                                      N: vydrák - Profil | Po 12.3.2012 18:51:32

                                      sumec 1950 >> Já mám taky jednoho - právě slonovou kost.
                                      Rád bych ho někdy prubnul u vody společně se Sázavou,ale ta váha,ta váha:-))

                                        Nsumec 1950 - Profil | Po 12.3.2012 18:48:26

                                        Vydrák >> Máš samozřejmě pravdu. Je ale plně funčkní.Modrého Siluruse jsem ale ještě neviděl.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly