Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

N: vydrák - Profil | Po 12.3.2012 18:44:49

T.Karel >> Ta barva se jmenuje slonová kost.
Dělali se ve třech barvách - zelený,modrý a slonová kost.Ten červený je samo-domo nátěr.-))

    NT.Karel - Profil | Po 12.3.2012 18:41:11

    sumec 1950 >> Ahoj ,tak červeného vidím vůbec poprvé . Vypadá pěkně .

      Nsumec 1950 - Profil | Po 12.3.2012 18:37:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Také přidám jeden.

        NT.Karel - Profil | Po 12.3.2012 18:21:52

        Hardyman >> Děkuji , já zase nemám béžového Je to moc pěkný kousek a hlavně to umíš pěkně naaranžovat a vyfotit.

          NHardyman - Profil | Po 12.3.2012 18:05:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          T.Karel >> Ahoj, v zeleném provedení Silurus bohužel nemám pěkný kousek máš ve sbírce.

            N: vydrák - Profil | Po 12.3.2012 17:32:35

            T.Karel >> Slušnej stav,gratuluju k přírůstku:-)

              Nesoxboy - Profil | Po 12.3.2012 17:30:15

              sumec 1950 >> tak tomu řikám úchylka krásná zbírka, mě to doma neprošlo

                NT.Karel - Profil | Po 12.3.2012 16:49:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jeden retro naviják na sumce

                  Nesoxx - Profil | Po 12.3.2012 15:17:06

                  Pstruhové třpytky Re-fly z přelomu 40. a 50. let minulého století ...

                    NT.Karel - Profil | Po 12.3.2012 10:58:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Otočné navijáky Rousek

                      NMikulas - Profil | Po 12.3.2012 9:39:09

                      soliman >> tenhle si můžu nechat, páč je to malý :)

                        NT.Karel - Profil | Po 12.3.2012 8:54:32

                        Hardyman >> Co dodat nádhera :-)

                          Nsumec 1950 - Profil | Ne 11.3.2012 22:08:38

                          PETAN 600-SOLIMAN-T.KAREL >>Jsem rád, že se vám líbí moje sbírka

                            NPichon - Profil | Ne 11.3.2012 22:07:02

                            Hardyman >> Jsi prostě v tomhle směru mistr .......

                              Nsquix - Profil | Ne 11.3.2012 21:58:24

                              Hardyman >> Krásný naviják, perfektní fotka, ještě mám hodně co zlepšovat ...

                                Nsumec 1950 - Profil | Ne 11.3.2012 21:40:37

                                esoxx >> Díky za uznání a informace o pytlačce a vobleru.

                                  NHardyman - Profil | Ne 11.3.2012 20:47:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  esoxx >> Mohu Ti říct, že navijáky SOL a Rousek Stabil to je fakt něco, vzhled obou, prostě nemají chybu. Perfektní...radost se podívat aspoň na fotku.

                                    Nsoliman - Profil | Ne 11.3.2012 20:37:39

                                    Hardyman >> Děkuji, Honzo. Na tu dobu pořád hezká cena :)

                                      NHardyman - Profil | Ne 11.3.2012 20:34:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      soliman >> Ahoj máš pravdu dávám ten pravý....a plavačka pro Jardu.

                                        Njarohardy - Profil | Ne 11.3.2012 20:13:35

                                        esoxx >> to abych poscháněl super kousky,ufffff.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly