Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

: vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 20:26:47

kožich007 - 9.3.2012 20:22:57 >> Přesně o takovej policovej stěně na chodbu přemýšlím.Je třeba navijáky sjednotit v jedno místo.

    : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 20:17:07

    kožich007 - 9.3.2012 20:15:19 >> Pravdu díš,nemaj to naše ženský jednoduchý.Všude samý retro:-))

      : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 20:14:03

      kožich007 - 9.3.2012 20:04:40 >> Teď jsou na Aukru Tapy - 441,451

        Hardyman - Profil | Pá 9.3.2012 19:38:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        T.Karel >> Ahoj, oba navijáky jak Tvrdík tak Šídlo nemají chybu. Radost pohledět oba mají krásnou patinu.

          : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 19:24:08

          T.Karel >> Moc hezký kousky ti rozšířili sbírku!:-))

            : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 19:22:23

            kožich007 - 9.3.2012 19:15:01 >> Kdybys něco potřeboval,písni.

              : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 19:20:56

              A poslední přírůstek,v kterém to bylo vše poskládáno je stará krabice na multík - ABU Ambassadeur 7000.
              Nejsem si jistý,zda patří do retra,tak jí sem zatím nedám.

                : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 19:14:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Další foto:
                Matice a ozubený kolečko z cívky na Tapa a klička na Stabil III.

                  : vydrák - Profil | Pá 9.3.2012 19:10:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  esoxx - >> Nejnovější přírůstky do sbírky.
                  Dneska přišel balíček větších rozměrů,než jsem očekával.Původně měla přijít klička na Tapa,ale nějak se to po cestě asi vokotilo:-)) Posílám pár fotek.

                  Foto - další Tap do rodiny Tapů.

                    T.Karel - Profil | Pá 9.3.2012 18:05:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    naviják Šídlo

                      T.Karel - Profil | Pá 9.3.2012 18:00:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Naviják Atlantic fa .Tvrdík

                        T.Karel - Profil | Čt 8.3.2012 19:30:04

                        esoxx >> Už to nějáký pátek sbírám :-))

                          venca1 - Profil | Čt 8.3.2012 18:48:09

                          Skorica >> Ten pětatřicetiletý prach, co je uvnitř, Ti zadara vyfoukám.

                            venca1 - Profil | Čt 8.3.2012 18:38:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Skorica >> Máš to ode mne komplet, ale nevím jak to nacpeš do té flašky. Takovýma ptákovinama jsem se zabýval někdy v roce 1977. Tenkrát to stálo asi tři výplaty. Pokud to chceš, je to k mání za litr slivovice + pošta. Ahoj Venca.

                              esoxx - Profil | Čt 8.3.2012 18:08:27

                              Holky z naší SOLky ...

                                esoxx - Profil | Čt 8.3.2012 18:06:17

                                jarohardy >> efektní uměl(ecká) rybka SOL Meteor, to je parádička, velká gratulace !!!
                                Toho Rouska taky vidím prvně, připomíná mi trochu rybku Re-fly Pstruh. Ty jednoháčkové třpytky neznám, musím už končit, tak něco přidám ...

                                  jarohardy - Profil | Čt 8.3.2012 17:57:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  detail

                                    jarohardy - Profil | Čt 8.3.2012 17:56:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jedna s třpytkama které nemohu určit

                                      jarohardy - Profil | Čt 8.3.2012 17:55:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      SOL Meteor s katalogem

                                        jarohardy - Profil | Čt 8.3.2012 17:54:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        z druhé strany

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly